Wirtualne sporty w Fortunie – co i jak

Legalny bukmacher Fortuna online jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju, dodał ostanio do swojej internetowej oferty kolejny produkt – Wirtualne Sporty.

Jest to wariant zakładów sportowych polegających na odgadywaniu wyników generowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich gałęzi jak: piłka nożna, tenis, wyścigi koni, wyścigi piesków, wyścigi samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Wypuszczenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z wielkim zainteresowaniem Klientów. Od teraz eSporty są dostępne tudzież przez internet, w każdej sekundzie da się w nie zagrać na stronie bukmachera – Fortuna.

 

Szybka Gra, Ekspresowa Kasa

Główne motto towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „Szybka Gra, Ekspresowa Kasa”. Najważniejszą zaletą produktu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie jest zmuszony posiadać ogromnej znajomości z obszaru sportu. To zabawa dla każdego, kto wylicza na imponujące ekscytacje i ekspresową nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich drużyna czy też gracze, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują unikalne cechy i osobiste statystyki także historię wcześniejszych rozgrywek.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Kraju oferujemy możliwość typowania Wirtualnych Sportów przez www – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt pozostał korzystnie odebrany przez Użytkowników w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Do tejże pory przyjęliśmy w tej chwili powyżej 300 000 typów na nowy produkt, a niejaki z punktów, przez tak krótki czas jego dotychczasowego postępowania, łącznie spieniężył Użytkownikom nagrody w wysokości ponad 115 000 zł. Mamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się porządną renomą także w Internecie, wyjątkowo, iż będą dostępne w każdym momencie dogodnym dla polskiego Klienta – akcentuje Komarczuk.

 

Wirtualne sporty w Fortunie

Rozwój rozgrywki pokazywany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z dowolnego wydarzenia odbywa się na oddzielnym kanale, co zapewnia Użytkownikowi wybór atrakcyjnego go sportu wedle indywidualnych upodobań.

Typującym może postanowić, który team zwycięży, który tenisista okaże się lepszy, bądź który kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę później obserwuje tok rozgrywki, a w wypadku poprawnie postawionego zakładu – niezwłocznie odbiera zasłużoną nagrodę.

– Naszym Klientom oddajemy wymuskany produkt, który przygotowany pozostał przez spółkę Inspired, uznaną markę w kategorii technologii rozgrywek, fachowców w płaszczyźnie gier internetowych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Na krajowej stronie www klienci otrzymują 6 dyscyplin do doboru, dzięki czemu dowolny z nich zlokalizuje swój kochany sport do wytypowania – dodaje Komarczuk. – Wystarczy zaledwie parę minut także dostęp do Netu, by wziąć udział w emocjonującej, internetowej zabawie i dać sobie szansę na prostą wygraną, niezależnie od pory dnia – zlicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym prawnie funkcjonującym w Polsce bukmacherem, jaki proponuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i na swojej stronie wirtualnej.