Puchar Polski w Totolotku

Obstawianie meczów on-line Pucharu Polski w piłce nożnej to nadzwyczaj przyciągające zajęcie dla wszelkiego pasjonata piłki nożnej.
Warto posiadać wiedzę który bukmacher w Polsce ma najwartościowsze kursy ale też kto jest sponsorem tej imprezy sportowej.

W 2017 roku został nim legalnie działający bukmacher on-line – Totolotek. Świadczący nie wyłącznie najwyższe kursy na mecze ale i wysokie bonusy bukmacherskie dla nowiusieńkich użytkowników (dodatek bez wkładu także bonus za wpłatę).

Zakłady bez podatku? Więcej na stronie www.totolotek.pl

„Systematyczna metoda odbudowy marki Puchar Krajowy, jaką PZPN wykonuje w poprzednich latach przyczynia się do powiększenia renomy i prestiżu tych rozgrywek. Zmiana wizerunkowa jest upatrywana tudzież na polu marketingowym i sponsoringowym. Skutkiem owego jest start kooperacji z spółką Totolotek, która wobec tego dołącza do grona donatorów Pucharu Polski.” – rzekł Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

 

Sponsor Pucharu Polski

W ramach kooperacji sponsoringowej Totolotek dostał prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” oraz do wykorzystania we swojej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych w czasie meczy i innych zdarzeń połączonych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów bukmacherskich Totolotek pierwotnym, ogólnokrajowym programem sponsoringowym. Będziemy posiadali możliwość trafienia do fanów w całym kraju przy okazji rywalizacji, jaka cieszy się co i raz obfitszą renomą.

Zakłady bez podatku? Więcej na stronie www.totolotek.pl

Jednoczymy się z rozgrywkami w których grać oraz zwyciężyć mogą nie wyłącznie najlepsi. To perfekcyjnie interpretuje koncept branży legalnych zakładów bukmacherskich co chwila energiczniej wspierającej polską piłkę i inne dyscypliny.” – stwierdził Adam Lamentowicz, szef Totolotek SA.