Nowy bukmacher w Polsce czyli TotalBET

Totalbet to nowa legalna firma bukmacherska jaka dostała koncesję rządu polskiego na prowadzenie on line zakładów wzajemnych. Dodatki dla nowo rejestrujących się graczy na początek z tego co wiemy już należą do najlepszych w Kraju. Więc warto się tam będzie zarejestrować  …

Darmowe zakłady na mecze na stronce bieżącego legalnego bukmachera to znaczy (www.totalbet.pl) będą przez cały czas aktualizowane. Właśnie tym ma zamiar nowy bukmacher internetowy zyskać kolejnych typujących żeby naturalnie u niego obstawiali pojedynki przez internet.

 

Darmowe zakłady w Totalbet

Co wskazane jest wiedzieć o przedstawianym bukmacherze? Koncesję otrzymał 22.03.2018 roku. Działa w stolicy. Ma na tą chwilę komplet licencji (on-line a także stacjonarna). Prezesem jest jeden z najbogatszych Polaków to jest Zbigniew Benbenek.

Dodatki na start a także promocje osiągalne są pod urlem www.totalbet.pl (bezpłatne zakłady i co więcej promocja za depozyt oczekują na Was) – pamiętaj obowiązująca lista dodatków jest jedynie na ich stronie w internecie.

 

Legalne typowanie meczów u bukmacherów

W tej chwili w necie jest dozwolone typować mecze u 8 bukmacherów (łącznie z totalbet.pl). Aby nie popaść w tarapaty z prawem powinno się grywać wyłącznie na stronie etoto.pl, fortuna.pl, sts.pl, totolotek.pl bądź lvbet.pl.
Dowolna z tych legalnie funkcjonujących spółek bukmacherskich sporządziła dla swoich klientów duże bonusy co powinno skusić nie zdecydowanych użytkowników do założenia rachunku typującego.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Do tego gros z tych firm ma już bogatą propozycję zakładów wzajemnych na żywo oraz coraz ciekawsze apki na smartfony.

Stąd promujemy obstawiać legalnie przykładowo na totalbet.pl.