Najlepszy legalny bukmacher online w Polsce – Fortuna?

Zakłady bukmacherskie FORTUNA to według mnie najlepszy legalny bukmacher online w Polsce. Zdołamy zapewnić, iż zakładając rachunek rozliczeniowy u obydwu tychże bukmacherów uzyskasz dostęp do propozycji on line stojącej na wysokim kontynentalnym pułapie.

Równowagę funduszów gwarantuje przynależność do sekcji Fortuna Entertainment Group czyli największej w Europie Środkowej oraz Wschodniej sekcji organizującej zakłady bukmacherskie i fakt, że akcje tego bukmachera notowane są na Giełdzie.

O tym jak porządną rangę zarząd tego bukmachera online przywiązują do działalności w necie może najakuratniej świadczyć informacja, że FORTUNA jako pierwsza w Polsce oferowała możliwość zawierania zakładów on line i na żywo.

Do tegoż wypada doliczyć pewien z najwłaściwszych gratisów startowych 400 ZŁ od depozytu i 115 ZŁOTYCH na zakład bez zagrożenia przegranej. Całkiem poprawnie wygląda w podobny sposób oferta aplikacji na telefony, lecz o tym w pozostałych ilościach recenzji.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolosalnym walorem FORTUNY jest design strony wirtualnej. W prawie każdej opinii bukmacherów funkcjonujących prawnie na sektorze online w Polsce mieliśmy problem z wystawieniem solidnej oceny za wygląd oraz użyteczność serwisu. FORTUNA jest w tym przypadku dodatnim wyjątkiem, jej wygląd wizualny pod żadnym względem nie odbiega od wysokiego wzorca wyznaczonego poprzez największych zagranicznych graczy.

Na początku odbierzesz najistotniejsze wieści dla użytkowników, czyli spotkania dnia, wiadomości graficzne o promocjach, o koncie dla zaufanych obstawiających oraz o aplikacji mobilnej. Stąd FORTUNA zapobiegła najistotniejszemu błędowi kolejnych legalnie funkcjonujących bukmacherów, innymi słowy przeciążenia treści na samym wstępie.

 

SPECJALNY BONUS POWITALNY

Wraz z FORTUNĄ zorganizowaliśmy specjalną promocję dla nowych graczy, jaką włączysz przechodząc do bukmachera z tego odnośnika promocyjnego oraz zapisując specjalny kod bonusowy. Dzięki owemu staniesz się elitarnym typerem otrzymując dodatek wyższy od podstawowego. Zapisując się bez kodu bonusowego zdobędziesz 100 ZŁOTYCH, natomiast z naszym kodem otrzymasz 115 ZŁOTYCH na zakład bez zagrożenia utraty środków. Różnica niby mała, lecz przy właściwym kursie możesz zwiększyć znacząco swoją wygraną.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

To nie wszystkie promocje jakie zdobędziesz z kodem Fortuny. Do tegoż dochodzi dodatek od Twojego pierwszego depozytu w wielkości 100% do 400 PLN. Bonus z kodem promocyjnym jest najwyższą na rynku. Niżej przedstawiamy jak właściwie wprowadzić kod promocyjny oraz odpowiedzi na systematycznie adresowane pytania.

ZAKŁADY SPORTOWE MOBILNIE

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy działający w sieci winni wzorować się na FORTUNIE w temacie apki mobilnej.
Klienci telefonów z systemem Android i Apple iOS zdołają zainstalować na prywatnych smartfonach aplikację mobilną, jaka zaopatrzona jest we wszelkie niezbędne opcje. Widać, iż ekipa bukmachera włożyła multum pracy, aby nawigacja nie skutkowała problemu, a stawianie kuponów było wygodne. Match Tracker pozwala na obserwowanie wyniku spotkania na żywo wraz z dostępem do zaawansowanych statystyk.

Aplikacja jest zgodna ze smartwatchami, więc jeśli włączysz usługę zawiadomień to wieści o kuponikach będziesz dostawał również na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji.

 

ZAKŁADY SPORTOWE W FORTUNIE

Marża u buka Fortuna jest podobna do tejże, którą proponują inni legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Polsce. Niedużo lepsze przeliczniki ma tylko Totolotek – a to i tak tylko na pewne mecze sportowe. Marża bukmachera wynosi ok. 10% tzn. że w momencie jednakowych szans drużyn przelicznik będzie po 1.80 zamiast 2.00.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jest to względnie europejska przeciętna wartość. Powinno się kontrolować przeliczniki w zakładkach super propozycja, hit dnia oraz mecz, albowiem idzie trafić tam na największe kursy w sektorze bukmacherskim.

O ile poprzednio wypisaliśmy, iż szata graficzna to pozytyw Fortuny o tyle design zakładów w trakcie wciąż pozostawia dużo do życzenia. Zakłady w trakcie to z przykrością stwierdzam dodatkowy słabszy element w propozycji Fortuny. Brakuje tu szczególnie znaczniejszej dawki meczów emitowanych live także nieco szerszej propozycji przystępnych zdarzeń.

Wartościową możliwością jest multiview, w którym możesz w 1 okienie umieścić kilka meczów.
Dzięki temu obstawianie w necie jest znacząco nader klarowne oraz przyjemne. Na uwagę zasługuje fakt, że w toku transmisji TV posiadasz akces do meczów NBA.

 

OCENY O BUKMACHERZE FORTUNA

W odróżnieniu do STS‚ów oraz Totolotka oferuje w względnie efektywne rozwiązania w stosunku do bonusów i kursów bukmacherskich, ale w drugiej części naszej recenzji jednoznacznie odbiega od najwartościowszych legalnych bukmacherów na rynku.
Właśnie te niedociągnięcia odnośnie obsługi użytkowników sprawiły, że owego bukmachera on-line umieściliśmy na trzecim miejscu tego zestawienia.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Najsłabszy fragment oferty Fortuny to ta dotycząca metod płatności. W dole strony posiadamy co prawda loga kilku banków, za pomocą których zdołamy wpłacić i spieniężyć kapitał u tegoż bukmachera niemniej daremnie tam poszukiwać najbardziej sławnych platform płatniczych takich jak Skrill, PayU. Konto idzie doładować tylko za asystą przelewu bankowego.

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bukmacherska
  • Oferta bonusowa
  • Zakłady na żywo
  • Pomoc online
4.5