Limity na zakładach bukmacherskich – czym są i co warto o nich wiedzieć

Dzisiaj co nieco o limitach na zakładach bukmacherskich w Polsce. Warto być świadom jak wygląda casus z limitami w toku obstawiania spotkań on line. Oto parę interesujących informacji …

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o grach hazardowych narzuciła na organizatorów zakładów bukmacherskich ciąg nowych zaleceń. Pewnym z nich jest wymóg zastosowania tzw. kodeksu rzetelnej rozgrywki. Przykładowo Fortuna.pl jako pierwszy legalnie działający w Kraju bukmacher inkorporował w życie nader ważkie zapisy regulacji w aspekcie używania wspomnianego kodeksu.

 TOP 3 bukmacherów internetowych:   1. eFortuna.pl - najlepsze promocje i oferta zakładów
2. Totolotek.pl - obstawianie bez podatku oraz super aplikacja
3. LVbet.pl - dynamicznie rozwijający się bukmacher i te promocje

Limity stawek na zakładach

W opinii ustawodawcy zadaniem statutu uczciwej rozgrywki jest zabezpieczenie typerów zakładów przed negatywnymi skutkami hazardu. W ten sposób na stronach wirtualnych bukmacherów odkryły się informacje o niebezpieczeństwie powiązanym z hazardem, zakazie rozgrywki dla jednostek poniżej 18 roku życia i nazwy spółek oferujących asystę typerom z problemami hazardowymi wespół z linkami do ich stron w necie.

Tekst 15i „Ustawy o transformacji ustawy o rozgrywkach hazardowych także niektórych pozostałych zaryzykuj” wskazał również organizatorom zakładów sportowych nadzwyczaj celne żądania dotyczącego tego, w jaki sposób egzekwowane powinny być ustępy dotyczące uczciwej rozgrywki. To nie wyłącznie właściwe procedury kontroli grającego, lecz też np. zapewnienie graczom zakładów lustracji osobistej aktywności na stronie wirtualnej buka.

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona poprzednio Fortuna stworzyła kodeks uczciwej gry, który 20 listopada zeszłego roku został potwierdzony przez Ministerstwo Finansów.

Polski bukmacher i polska oferta promocyjna. Wejdź na www.lvbet.pl

W następnym kroku dla przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spośród prawnie działających w Polsce bukmacherów, zaakceptował swoim typerom ustalanie limitów bukmacherskich czasu oraz sum przeznaczanych na zakłady bukmacherskie. Obstawiający może zaaprobować limit u bukmachera oznaczony jako „graj bez ryzyka” albo sformować swój, odpowiadający swoistym potrzebom.

 

Postępowanie w zakresie obowiązującego w Kraju prawa to dla wszelakiego bukmachera on-line z licencją podstawa. Dokładają oni wszystkich starań, ażeby wdrażane przez nich zmiany realizowały wymogi ustawy hazardowej, a równocześnie nie zakłócały typerom zabawy. Ustalenie limitów na rozgrywkę zajmuje przykładowo na www.fortuna.pl nie więcej niźli paręnaście sekund – mówi Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Zakłady Sportowe.

Postępowanie odn definiowania limitów u bukmacherów została uwzględniona do procesu rejestracji nowego użytkownika. Gracze mający już własne konto w portalu w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu zakończyć rejestrację u bukmachera on-line, a w następnej kolejności dostać się w grupę „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta typującego.

 TOP 3 bukmacherów internetowych:   1. eFortuna.pl - najlepsze promocje i oferta zakładów
2. Totolotek.pl - obstawianie bez podatku oraz super aplikacja
3. LVbet.pl - dynamicznie rozwijający się bukmacher i te promocje

Warto skonfigurować limity na zakładach u bukmacherów już dzisiaj by … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉