Legalny bukmacher ComeON

Potężnych bukmacherów w Polsce bez ustanku nam brak co więcej kilku z owych którzy dawno temu istnieli na krajowym rynku bukmacherskim w tym momencie nie oferują zakładów wzajemnych dla rodaków. Jednakże z wolna się to zmienia i parunastu sporych bukmacherów ubiega się o rządową zgodę MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … zdobywa!

Super iż możemy Was zawiadomić że w dniu 28 czerwca 2018 następny bukmacher zdobył licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Mówimy o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy z licencją bukmacher ComeON

Niniejsza firma bukmacherska ubiegała się o załatwienie koncesji przez wiele więcej niż 6 miesięcy, realizując każde warunki jakie pojawiły się w zapisach regulacji o grach hazardowych on line, osiągnęła licencję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większą część udziałów w firmie posiada szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB plus parunastu innych.

Firma Cherry AB powiązana jest z biznesem rozgrywek on-line od bardzo dawna. Ta spółka oferuje gry on-line w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, robienie gier. Przytoczona spółka zajmuje się nabywcami na starym kontynencie tudzież jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Co myślę o ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów wzajemnych była pożądana! To jasne! Jednak iż tak szanowana firma na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi firmami jak bet365 czy Expekt to w tej chwili jest pełne zdumienie.
O legalnym buku (bowiem tak można napisać) ComeOn posiadam wyłącznie rzetelne zdanie. Od czasu jak weszli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam iż ich support a także oferta dla obstawiajacych były na doskonałym poziomie i pozostaje Mi jedynie przypuszczać iż tak będzie u nas.

Bonusy w ComeOn

W olbrzymiej ilości państwach Europy, jednak i prawdopodobnie w Polsce też będzie osiągalny bonus za wpłatę – sztandarowe 100% za pierwszą wpłatę na rachunek rozliczeniowy typującego. Więcej lada dzień na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl