Kod promocyjny eTOTO na bonus 200%

Doskonała propozycja przy rejestracji od bukmachera eTOTO! 200% za wpłatę dla nowych typerów. Odbierz 1000 zł w dodatkach. Taka propozycja nie pojawia się często pośród legalnych bukmacherów w necie dlatego warto przyglądnąć się jej dokumentnie. Ponieważ warto!

Bonus po założeniu konta to poniekąd kanon pośród bukmacherów w Kraju, lecz żeby zapewniać graczom 200 % za ich wpłatę – to z trudem coś w tym stylu wypatrzyć pośród pozostałych promocji przy rejestracji. Wyłącznie totolotek.pl a także lvbet.pl dają ponad 1000 złotych w dodatkach powitalnych, jednak to zaledwie 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady propozycji na start

Jak wzmiankowaliśmy ostatnio ten legalnie działający bukmacher internetowy przedstawił kolejną ofertę powitalną, w miejsce wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Zyskaj 1000 pln od eTOTO.
Spoglądając na potężne zaciekawienie promocjami u bukmacherów w Kraju pośród typujących pojedynki spółka bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najlepszą ofertą dla typujących przy rejestracji. U dołu przedstawiliśmy co nieco informacji na temat śmiałej propozycji przy rejestracji:

W nowiuteńkiej promocji na start Odbierz 1000 zł, typer za swoje dwa pierwsze depozyty dostać zdoła do 1000 pln:
– początkowy przelew na konto obstawiającego będzie podwyższony o 200% do 100 pln (innymi słowy wystarczy depozyt 50 pln, ażeby dostać 100 złotych), co jest ponadprzeciętne pośród bukmacherów legalnie działających w Kraju. Nie ma szans wyszukać bukmachera jaki powiększa wpłatę o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy przekaz pieniężny na konto obstawiającego zostanie podwyższony o 100 procent do praktycznie 900 pln !

Stąd razem typer za swoje 2 początkowe przekazy może dostać 1000 zł.

Z propozycji mogą skorzystać wszyscy typujący, którzy nadal nie przeprowadzili początkowej wpłaty na konto u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa dodatki) albo drugiej wpłaty (zdołają zdobyć wtóry bonus), bez względu na czas otwarcie konta obstawiającego.

W przypadku pytań warto sprawdzić warunki oferty na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!