Jak obstawiać mecz Polska – Kolumbia

Jak grać na zakładach mecze Polska – Senegal, Polska – Kolumbia plus Polska vs Japonia? Wypróbuj te bezpłatne prognozy piłkarskie i co więcej typuj z Nami Mundial w piłce nożnej.

Nastepne kilkanaście dni zdołamy odpocząć od footballu na ligowym poziomie i zająć się typowaniem meczy Mundialu w Rosji (2018). Nasza drużyna narodowa w najbliższych dniach zagra 3 pojedynki na Mundialu.

Pod spodem omawiamy bezpłatne prognozy na mecze w „naszej” grupie H na MŚ. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo prosto wskazać pewniaków ponieważ własne spotkania grywają Polska a także Kolumbia, jakie podług fachowców są obstawiane na te drużyny jakie awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W pierwszych meczach rozegrają mecz jak wyłoniono Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych problemów ze strzeleniem paru goli – i tutaj zaryzykowałbym na rezultat co najmniej 3:0). Jednocześnie nasza drużyna rozegra pojedynek z Senegalem – prognozy na rzeczony pojedynek to X albowiem nasza ekipa raczej winna się oszczędzać przed najważniejszym pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na niniejszy pojedynek już dawno temu pozostały sprzedane). W tym miejscu kreślimy typy jak bukmacherzy on-line – remis.

Po czym 28 czerwca 2018 roku zostaną rozegrane w polskiej grupie dwa mecze. Nasza polska załoga zagra z Japonią i tutaj należałoby zaryzykować na rodaków ponieważ Japończycy nie są jakkolwiek by było wymagającą ekipą i są do rozgromienia. W kolejnym spotkaniu – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać większych okazji z Kolumbijczykami i przegra przedstawiony pojedynek, choć po twardej rywalizacji.

U dołu prognozy na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 rozgrywane w polskiej grupie…

Przewidywania bukmacherskie

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – gramy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – gramy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – gramy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – gramy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Samara, Kosmos Ariena