Bukmacherskie zakłady na sporty wirtualne w LV BET

Polski bukmacher LV BET  jako jeden z legalnych bukmacherów funkcjonujących w Kraju we współpracy ze znaną spółką Leap wprowadza na lokalny rynek zakłady internetowe na sporty wiryalne.

W ramach propozycji dostępne są gonitwy konne, wyścigi psów, żużel, kolarstwo oraz tenis. W niedługim czasie do gremia sportów wirtualnych ma dodać również nader przyciągająca piłka nożna.

Nowością na krajowym sektorze jest wprowadzenie do oferty wyścigów bezzwłocznych, dzięki którym typer nie jest zmuszony oczekiwać na zakończenie zdarzenia, gdyż w każdym czasie zdoła je pominąć, żeby dostać wiadomości o rezultacie. Instytucja LVBET jest pierwszym legalnym bukmacherem, jaki zdecydował się na wypuszczenie takiego podejścia na rynek. W ramach wyścigów natychmiastowych do dyspozycji mamy żużel, kolarstwo a także gonitwy psów i koni.

 

Wirtualne zakłady sportowe – coś nowego

Radujemy się, iż możemy doczepić się do grona bukmacherów proponujących sporty wirtualne na lokalnym sektorze. Zdecydowaliśmy jakkolwiek iść krok do przodu przygotowując wybieg którym są wyścigi błyskawiczne.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Mamy nadzieję, że ta propozycja podoła wyczekiwaniom choćby niezwykle wymagających obstawiających i wywoła wszystkim sporo emanacji także rozrywki – mówi Rafał Wójtowicz, naczelny LV BET Zakłady Sportowe.

 

LVBET ZAKŁADY SPORTOWE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH WYDANE POPRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W ZABRONIONYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. GAMBLING POŁĄCZONY JEST Z RYZYKIEM”.