Bukmacher internetowy Milenium sponsorem zespołu piłkarskiego

Chcemy poinformować Was o nowej umowie sponsoringowej, jaką przed chwilą podpisał polski bukmacher internetowy Milenium.pl. Od 3 kwietnia zostali formalnym mecenasem grupie piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma chcemy wspierać ciekawy plan odnowy regionalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest specyficzną oraz twardą marką, jaką znają w kraju nie wyłącznie fani żużla – opowiada Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Wzajemne – Jesteśmy zdecydowani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze oraz zawierzamy w długofalowy zarys odnowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim brać udział oraz dopomagać go na rozmaitych sferach.

Miasto, jakie posiada tak znane drużyny żużlowe oraz koszykarskie zasługuje również na mocną załogę piłkarską. Wspólnie z Falubazem chcemy wprowadzić w życie rzeczony pociągający cel.

Legalnie funkcjonujący bukmacher online Milenium.pl oprócz dopomagania klubu na rozmaitych sferach będzie co więcej obecny ze swoim logotypem na strojach meczowych Falubazu. Posiadamy nadzieję, że obowiązująca poprzez następny rok umowa faktycznie potrwa dłużej. Zielona Góra powinna mieć prężny klub piłkarski, a my chcemy wesprzeć w realizacji tego celu.

 TOP 3 bukmacherów internetowych:   1. eFortuna.pl - najlepsze promocje i oferta zakładów
2. Totolotek.pl - obstawianie bez podatku oraz super aplikacja
3. LVbet.pl - dynamicznie rozwijający się bukmacher i te promocje

– Owa umowa jest dla nas nader ważka – powiada Marcin Grygier, boss KS Falubaz.
Bukmacher wirtualny Milenium to ceniona marka pośród legalnie funkcjonujących bukmacherów, dlatego jesteśmy radośni, że jak jeden mąż będziemy tworzyć nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na dzisiejszy pułap sportowy. Piłkarski Falubaz to prototyp rozpisany na niemało lat, a nie na parę miesięcy. Posiadamy nadzieję, że poprzez te wszystkie lata przejdziemy razem.

Milenium.pl dalej jest mecenasem klubu Zagłębie Lubin. Zaczęcie współpracy z Falubazem idealnie spaja się z aktualnymi postępowaniami sponsoringowymi – oba zespoły od lat współpracują kolektywnie, a ich fani darzą się wielkim respektem oraz sympatią, co niejednokrotnie zauważamy na spotkaniach.

Dla nowo zakladających konta graczy legalny bukmacher Milenium.pl – stworzył ofertę bonusową za rejestrację!
Zyskaj 20 złotych bez depozytu a także przeszło 700 pln za wpłatę. Załóż konto z bonusem – w tym miejscu.