Bukmacher bez podatku to znaczy gdzie dopłacają do wygranych

Aby wygrywać na zakładach sportowych sporo kasy trzeba nie jedynie typować dobrze ale i wyszukiwać bukmachera jaki proponuje obstawianie spotkań piłkarskich bez podatku! Dzięki temu zyskamy sporo więcej funduszy do wygranych kuponów.

Obecnie jest kilku legalnie działających bukmacherów w Polsce jacy proponują zakłady wzajemne bez podatku (w niektóre dni zdołasz tak typować) – do owej gromady kwalifikujemy teraz:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

 TOP 3 bukmacherów internetowych:   1. eFortuna.pl - najlepsze promocje i oferta zakładów
2. Totolotek.pl - obstawianie bez podatku oraz super aplikacja
3. LVbet.pl - dynamicznie rozwijający się bukmacher i te promocje

Obstawianie przez internet bez podatku w Milenium

Możliwość obstawiania bez podatku 12% to jedna z lepszych promocji u legalnie działających buków w Polsce. Bukmacher Milenium widzi to w głównej mierze po zainteresowaniu ich propozycją dla typerów która nazywa się po prostu Happy Hour. Po przeanalizowaniu opinii graczy zadecydowali zrobić nieco sporych zmian w owej ofercie. Obecnie będzie ona osiągalna w znacznym stopniu systematyczniej i w głównej mierze o stałych godzinach.

Dodatkowo bukmacher ów zadecydował by ofertę Happy Hour powiązać z meczami Lotto Ekstraklasy. Teraz promocja będzie osiągalna 1h przed każdym pierwszym pojedynkiem danego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym czasie kolejki oraz jakiejkolwiek następnej.
Normalnie daje to opcję obstawiania bez podatku 4 razy na tydzień, non stop o tej samej porze.

Równolegle ten legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line nie porzuca Happy Hour o nieregularnych porach. Polecamy zajrzeć na stronę do obstawiania wydarzeń sportowych www.milenium.pl, aby zweryfikować gdzie danego dnia uruchomiona jest niniejsza promocja.

Zobacz czym zaskoczy nas w tym tygodniu www.milenium.pl

Powinno się również wspomnieć, iż w na zakładach bukmacherskich Milenium bakcja promocyjna Happy Hour nie jest okrojona stawką na zakładach. Podatek wynagradzamy za jakikolwiek kupon jaki został zakończony zwycięstwem oraz puszczony w sprecyzowanych godzinach akcji promocyjnej, także ten za 2 zł jak i ów za 100 złotych. Wygrać zdołają więc otrzymać wszyscy.

Oprócz tego warto jeszcze dorzucić, iż oferta Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w każdych punktach stacjonarnych oraz w Necie.

Podsumowanie

Jak już wspomniałem na starcie jeśli chodzi o bukmachera bez podatku to zalecamy typować mecze na stronie www.totolotek.pl czy też w forbet.pl.

Zakłady bez podatku? Więcej na stronie www.totolotek.pl

To póki co unikalni bukmacherzy online w Polsce oferujący tego rodzaju alternatywę na swych stronach do zawierania zakładów na spotkania.

W trakcie pisania tego tekstu dowiedzieliśmy się iż co jakiś czas na stronie bukmachera www.fortuna.pl da się typować mecze bez podatku (promocja HAPPY HOURS).