Profil zespołu

Zjednoczeni Przytoczna

Trener: Lech Kopyść
 Zjednoczeni Przytoczna
Sklad:
1Aleksander Krupabramkarz
2Kamil Lorczakbramkarz
3Daniel Marynowskibramkarz
4Piotr Bialicobrońca
5Piotr Bożykobrońca
6Andrzej Chętnikobrońca
7Wojciech Kaczmarekobrońca
8Paweł Krauzeobrońca
9Maciej Krzysztofobrońca
10Wojciech Maternaobrońca
11Patryk Mingeobrońca
12Jakub Piotrowskiobrońca
13Adam Suchoweraobrońca
14Arkadiusz Walkowiakobrońca
15Błażej Banaszakpomocnik
16Mateusz Budapomocnik
17Paweł Dudekpomocnik
18Szymon Kamińskipomocnik
19Krzysztof Kieżuńpomocnik
20Mateusz Kieżuńpomocnik
21Mateusz Konefałpomocnik
22Lech Kopyśćpomocnik
23Łukasz Korczyńskipomocnik
24Kamil Lisekpomocnik
25Michał Maternapomocnik
26Piotr Misiewiczpomocnik
27Bartłomiej Orzełpomocnik
28Hubert Piośpomocnik
29Mustafa Sakallipomocnik
30Piotr Ufniakpomocnik
31Krzysztof Dubaniewicznapastnik
32Marek Kopyśćnapastnik
33Kamil Mingenapastnik
34Mateusz Sprohsnapastnik
35Sławomir Sprohsnapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 Zjednoczeni Przytoczna 1:7 Odra Bytom Odrzański
2015-06-06 Promień Żary 2:0 Zjednoczeni Przytoczna
2015-06-03 Zjednoczeni Przytoczna 8:1 Piast Czerwieńsk
2015-05-30 Lubuszanin Drezdenko 1:0 Zjednoczeni Przytoczna
2015-05-23 Zjednoczeni Przytoczna 1:3 Spójnia Ośno Lubuskie
2015-05-16 Arka Nowa Sól 0:1 Zjednoczeni Przytoczna
2015-05-09 Zjednoczeni Przytoczna 1:3 Steinpol Ilanka Rzepin
2015-05-03 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Zjednoczeni Przytoczna
2015-04-30 Zjednoczeni Przytoczna 1:2 Sprotavia Szprotawa
2015-04-25 Stal Sulęcin 5:1 Zjednoczeni Przytoczna
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".