Wyniki - Klasa okręgowa – Południe
30 kolejka
Amator Bobrowniki 1:2 Odra Nietków
Syrena Zbąszynek 1:0 Start Płoty
Błękitni Olbrachtów 3:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Iskra Małomice 3:7 Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Rudno 2:1 Błękitni Ołobok
Tramp Karp Osiecznica 0:2 Korona Kożuchów
Zryw Rzeczyca 0:2 Carina Gubin
Czarni Żagań 5:1 Zenit Ługów
29 kolejka
Zenit Ługów 5:3 Amator Bobrowniki
Carina Gubin 4:3 Czarni Żagań
Korona Kożuchów 4:0 Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok 1:3 Tramp Karp Osiecznica
Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0 Czarni Rudno
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:3 Iskra Małomice
Start Płoty 2:2 Błękitni Olbrachtów
Odra Nietków 1:0 Syrena Zbąszynek
28 kolejka
Amator Bobrowniki 2:6 Syrena Zbąszynek
Błękitni Olbrachtów 1:2 Odra Nietków
Iskra Małomice 3:1 Start Płoty
Czarni Rudno 5:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Tramp Karp Osiecznica 0:7 Tęcza Krosno Odrzańskie
Zryw Rzeczyca 1:2 Błękitni Ołobok
Czarni Żagań 6:0 Korona Kożuchów
Zenit Ługów 0:2 Carina Gubin
27 kolejka
Carina Gubin 5:2 Amator Bobrowniki
Korona Kożuchów 2:2 Zenit Ługów
Błękitni Ołobok 4:2 Czarni Żagań
Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1 Zryw Rzeczyca
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:4 Tramp Karp Osiecznica
Start Płoty 0:1 Czarni Rudno
Odra Nietków 3:1 Iskra Małomice
Syrena Zbąszynek 3:0 Błękitni Olbrachtów
26 kolejka
Amator Bobrowniki 2:4 Błękitni Olbrachtów
Iskra Małomice 2:3 Syrena Zbąszynek
Czarni Rudno 1:4 Odra Nietków
Tramp Karp Osiecznica 1:1 Start Płoty
Zryw Rzeczyca 1:2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Czarni Żagań 1:4 Tęcza Krosno Odrzańskie
Zenit Ługów 3:0 Błękitni Ołobok
Carina Gubin 2:1 Korona Kożuchów
25 kolejka
Korona Kożuchów 4:1 Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok 1:0 Carina Gubin
Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 Zenit Ługów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:2 Czarni Żagań
Start Płoty 4:1 Zryw Rzeczyca
Odra Nietków 6:0 Tramp Karp Osiecznica
Syrena Zbąszynek 2:1 Czarni Rudno
Błękitni Olbrachtów 0:0 Iskra Małomice
24 kolejka
Amator Bobrowniki 3:5 Iskra Małomice
Czarni Rudno 0:1 Błękitni Olbrachtów
Tramp Karp Osiecznica 1:1 Syrena Zbąszynek
Zryw Rzeczyca 1:3 Odra Nietków
Czarni Żagań 2:1 Start Płoty
Zenit Ługów 3:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Carina Gubin 2:0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Korona Kożuchów 1:2 Błękitni Ołobok
23 kolejka
Błękitni Ołobok 3:1 Amator Bobrowniki
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:1 Korona Kożuchów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:5 Carina Gubin
Start Płoty 1:2 Zenit Ługów
Odra Nietków 3:1 Czarni Żagań
Syrena Zbąszynek 4:0 Zryw Rzeczyca
Błękitni Olbrachtów 2:0 Tramp Karp Osiecznica
Iskra Małomice 1:3 Czarni Rudno
22 kolejka
Korona Kożuchów 3:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Błękitni Ołobok 0:0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Amator Bobrowniki 3:3 Czarni Rudno
Tramp Karp Osiecznica 9:2 Iskra Małomice
Zryw Rzeczyca 1:1 Błękitni Olbrachtów
Czarni Żagań 3:1 Syrena Zbąszynek
Zenit Ługów 1:2 Odra Nietków
Carina Gubin 1:0 Start Płoty
21 kolejka
Tęcza Krosno Odrzańskie 7:1 Amator Bobrowniki
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0:2 Błękitni Ołobok
Start Płoty 5:2 Korona Kożuchów
Odra Nietków 0:4 Carina Gubin
Syrena Zbąszynek 4:1 Zenit Ługów
Błękitni Olbrachtów 1:2 Czarni Żagań
Iskra Małomice 1:2 Zryw Rzeczyca
Czarni Rudno 1:0 Tramp Karp Osiecznica
20 kolejka
Amator Bobrowniki 4:3 Tramp Karp Osiecznica
Zryw Rzeczyca 4:2 Czarni Rudno
Czarni Żagań 4:0 Iskra Małomice
Zenit Ługów 0:0 Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin 1:4 Syrena Zbąszynek
Korona Kożuchów 0:0 Odra Nietków
Błękitni Ołobok 1:0 Start Płoty
Tęcza Krosno Odrzańskie 5:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
19 kolejka
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:4 Amator Bobrowniki
Start Płoty 1:3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Nietków 1:4 Błękitni Ołobok
Korona Kożuchów 5:1 Syrena Zbąszynek
Błękitni Olbrachtów 0:0 Carina Gubin
Iskra Małomice 5:0 Zenit Ługów
Czarni Rudno 1:2 Czarni Żagań
Tramp Karp Osiecznica 1:3 Zryw Rzeczyca
18 kolejka
Amator Bobrowniki 3:2 Zryw Rzeczyca
Czarni Żagań 3:0 Tramp Karp Osiecznica
Zenit Ługów 1:2 Czarni Rudno
Carina Gubin 2:1 Iskra Małomice
Korona Kożuchów 3:1 Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok 1:3 Syrena Zbąszynek
Tęcza Krosno Odrzańskie 6:2 Odra Nietków
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0:5 Start Płoty
17 kolejka
Start Płoty 4:1 Amator Bobrowniki
Odra Nietków 6:2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Syrena Zbąszynek 0:2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni Olbrachtów 0:1 Błękitni Ołobok
Iskra Małomice 1:4 Korona Kożuchów
Czarni Rudno 1:1 Carina Gubin
Tramp Karp Osiecznica 0:0 Zenit Ługów
Zryw Rzeczyca 1:3 Czarni Żagań
16 kolejka
Amator Bobrowniki 4:0 Czarni Żagań
Zenit Ługów 0:3 Zryw Rzeczyca
Tramp Karp Osiecznica 1:4 Carina Gubin
Korona Kożuchów 0:1 Czarni Rudno
Błękitni Ołobok 3:3 Iskra Małomice
Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0 Błękitni Olbrachtów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:2 Syrena Zbąszynek
Start Płoty 0:1 Odra Nietków
15 kolejka
Odra Nietków 4:5 Amator Bobrowniki
Start Płoty 1:2 Syrena Zbąszynek
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:1 Błękitni Olbrachtów
Tęcza Krosno Odrzańskie 6:1 Iskra Małomice
Błękitni Ołobok 2:0 Czarni Rudno
Korona Kożuchów 1:1 Tramp Karp Osiecznica
Carina Gubin 1:2 Zryw Rzeczyca
Zenit Ługów 1:2 Czarni Żagań
14 kolejka
Amator Bobrowniki 2:1 Zenit Ługów
Czarni Żagań 4:1 Carina Gubin
Zryw Rzeczyca 2:1 Korona Kożuchów
Tramp Karp Osiecznica 1:1 Błękitni Ołobok
Czarni Rudno 2:3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Iskra Małomice 3:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Błękitni Olbrachtów 6:1 Start Płoty
Syrena Zbąszynek 2:0 Odra Nietków
13 kolejka
Syrena Zbąszynek 3:3 Amator Bobrowniki
Odra Nietków 1:2 Błękitni Olbrachtów
Start Płoty 5:1 Iskra Małomice
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:6 Czarni Rudno
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:0 Tramp Karp Osiecznica
Błękitni Ołobok 3:1 Zryw Rzeczyca
Korona Kożuchów 3:3 Czarni Żagań
Carina Gubin 3:0 Zenit Ługów
12 kolejka
Amator Bobrowniki 1:2 Carina Gubin
Zenit Ługów 1:1 Korona Kożuchów
Czarni Żagań 1:2 Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca 0:4 Tęcza Krosno Odrzańskie
Tramp Karp Osiecznica 4:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Czarni Rudno 2:2 Start Płoty
Iskra Małomice 0:4 Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów 0:1 Syrena Zbąszynek
11 kolejka
Błękitni Olbrachtów 1:2 Amator Bobrowniki
Syrena Zbąszynek 3:1 Iskra Małomice
Odra Nietków 2:1 Czarni Rudno
Start Płoty 1:1 Tramp Karp Osiecznica
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2:6 Zryw Rzeczyca
Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0 Czarni Żagań
Błękitni Ołobok 7:3 Zenit Ługów
Korona Kożuchów 0:5 Carina Gubin
10 kolejka
Amator Bobrowniki 1:4 Korona Kożuchów
Carina Gubin 4:1 Błękitni Ołobok
Zenit Ługów 1:0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Żagań 4:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Zryw Rzeczyca 0:7 Start Płoty
Tramp Karp Osiecznica 1:2 Odra Nietków
Czarni Rudno 2:2 Syrena Zbąszynek
Iskra Małomice 0:3 Błękitni Olbrachtów
9 kolejka
Iskra Małomice 1:3 Amator Bobrowniki
Błękitni Olbrachtów 5:0 Czarni Rudno
Syrena Zbąszynek 3:0 Tramp Karp Osiecznica
Odra Nietków 3:1 Zryw Rzeczyca
Start Płoty 2:1 Czarni Żagań
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4:1 Zenit Ługów
Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1 Carina Gubin
Błękitni Ołobok 2:1 Korona Kożuchów
8 kolejka
Amator Bobrowniki 0:1 Błękitni Ołobok
Korona Kożuchów 1:2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin 4:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Zenit Ługów 1:1 Start Płoty
Czarni Żagań 1:0 Odra Nietków
Zryw Rzeczyca 3:2 Syrena Zbąszynek
Tramp Karp Osiecznica 3:0 Błękitni Olbrachtów
Czarni Rudno 0:1 Iskra Małomice
7 kolejka
Czarni Rudno 2:2 Amator Bobrowniki
Iskra Małomice 2:0 Tramp Karp Osiecznica
Błękitni Olbrachtów 2:0 Zryw Rzeczyca
Syrena Zbąszynek 2:0 Czarni Żagań
Odra Nietków 2:1 Zenit Ługów
Start Płoty 2:1 Carina Gubin
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1:4 Korona Kożuchów
Tęcza Krosno Odrzańskie 6:0 Błękitni Ołobok
6 kolejka
Amator Bobrowniki 2:3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni Ołobok 2:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Korona Kożuchów 1:5 Start Płoty
Carina Gubin 1:0 Odra Nietków
Zenit Ługów 0:1 Syrena Zbąszynek
Czarni Żagań 3:2 Błękitni Olbrachtów
Zryw Rzeczyca 3:3 Iskra Małomice
Tramp Karp Osiecznica 1:3 Czarni Rudno
5 kolejka
Tramp Karp Osiecznica 4:3 Amator Bobrowniki
Czarni Rudno 7:1 Zryw Rzeczyca
Iskra Małomice 2:2 Czarni Żagań
Błękitni Olbrachtów 0:6 Zenit Ługów
Syrena Zbąszynek 3:0 Carina Gubin
Odra Nietków 2:0 Korona Kożuchów
Start Płoty 4:4 Błękitni Ołobok
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0:4 Tęcza Krosno Odrzańskie
4 kolejka
Amator Bobrowniki 3:2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Tęcza Krosno Odrzańskie 3:1 Start Płoty
Błękitni Ołobok 0:5 Odra Nietków
Syrena Zbąszynek 2:2 Korona Kożuchów
Carina Gubin 1:2 Błękitni Olbrachtów
Zenit Ługów 7:1 Iskra Małomice
Czarni Żagań 2:2 Czarni Rudno
Zryw Rzeczyca 2:3 Tramp Karp Osiecznica
3 kolejka
Zryw Rzeczyca 2:2 Amator Bobrowniki
Tramp Karp Osiecznica 2:2 Czarni Żagań
Czarni Rudno 6:2 Zenit Ługów
Iskra Małomice 1:2 Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów 2:0 Korona Kożuchów
Syrena Zbąszynek 2:0 Błękitni Ołobok
Odra Nietków 0:2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Start Płoty 3:0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
2 kolejka
Amator Bobrowniki 1:4 Start Płoty
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0:1 Odra Nietków
Tęcza Krosno Odrzańskie 5:0 Syrena Zbąszynek
Błękitni Ołobok 2:2 Błękitni Olbrachtów
Korona Kożuchów 1:6 Iskra Małomice
Carina Gubin 2:0 Czarni Rudno
Zenit Ługów 0:6 Tramp Karp Osiecznica
Czarni Żagań 4:1 Zryw Rzeczyca
1 kolejka
Czarni Żagań 5:2 Amator Bobrowniki
Zryw Rzeczyca 4:2 Zenit Ługów
Carina Gubin 4:0 Tramp Karp Osiecznica
Czarni Rudno 4:0 Korona Kożuchów
Iskra Małomice 1:3 Błękitni Ołobok
Błękitni Olbrachtów 3:2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Syrena Zbąszynek 4:1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Odra Nietków 4:0 Start Płoty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".