Wyniki - Klasa B – Krosno Odrz.
18 kolejka
Polesie Białków 4:3 Płomień Chlebowo
Odra Rąpice 2:2 Solaris Drzeńsk Wielki
Odra Radnica 3:2 Nafta Rybaki
Energetyk Dychów 3:1 Piaszno Bronków
Terapia Bóbr Bobrowice 2:1 Spartakus Dąbie
17 kolejka
Spartakus Dąbie 3:1 Polesie Białków
Piaszno Bronków 0:3 Terapia Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki 2:2 Energetyk Dychów
Solaris Drzeńsk Wielki 0:1 Odra Radnica
Płomień Chlebowo 3:2 Odra Rąpice
16 kolejka
Polesie Białków 3:0 Odra Rąpice
Odra Radnica 2:4 Płomień Chlebowo
Energetyk Dychów 5:0 Solaris Drzeńsk Wielki
Terapia Bóbr Bobrowice 6:0 Nafta Rybaki
Spartakus Dąbie 4:0 Piaszno Bronków
15 kolejka
Piaszno Bronków 1:2 Polesie Białków
Nafta Rybaki 5:1 Spartakus Dąbie
Solaris Drzeńsk Wielki 0:1 Terapia Bóbr Bobrowice
Płomień Chlebowo 0:3 Energetyk Dychów
Odra Rąpice 1:3 Odra Radnica
14 kolejka
Polesie Białków 4:5 Odra Radnica
Energetyk Dychów 6:0 Odra Rąpice
Terapia Bóbr Bobrowice 2:1 Płomień Chlebowo
Spartakus Dąbie 0:1 Solaris Drzeńsk Wielki
Piaszno Bronków 2:8 Nafta Rybaki
13 kolejka
Nafta Rybaki 5:0 Polesie Białków
Solaris Drzeńsk Wielki 3:2 Piaszno Bronków
Płomień Chlebowo 2:1 Spartakus Dąbie
Odra Rąpice 3:4 Terapia Bóbr Bobrowice
Odra Radnica 0:6 Energetyk Dychów
12 kolejka
Polesie Białków 1:2 Energetyk Dychów
Terapia Bóbr Bobrowice 3:0 Odra Radnica
Spartakus Dąbie 3:0 Odra Rąpice
Piaszno Bronków 4:2 Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki 1:1 Solaris Drzeńsk Wielki
11 kolejka
Solaris Drzeńsk Wielki 2:7 Polesie Białków
Płomień Chlebowo 3:2 Nafta Rybaki
Odra Rąpice 3:1 Piaszno Bronków
Odra Radnica 1:2 Spartakus Dąbie
Energetyk Dychów 3:3 Terapia Bóbr Bobrowice
10 kolejka
Polesie Białków 3:0 Terapia Bóbr Bobrowice
Spartakus Dąbie 0:3 Energetyk Dychów
Piaszno Bronków 0:1 Odra Radnica
Nafta Rybaki 2:1 Odra Rąpice
Solaris Drzeńsk Wielki 0:1 Płomień Chlebowo
9 kolejka
Płomień Chlebowo 1:0 Polesie Białków
Solaris Drzeńsk Wielki 2:5 Odra Rąpice
Nafta Rybaki 1:2 Odra Radnica
Piaszno Bronków 3:4 Energetyk Dychów
Spartakus Dąbie 3:1 Terapia Bóbr Bobrowice
8 kolejka
Polesie Białków 1:0 Spartakus Dąbie
Terapia Bóbr Bobrowice 4:2 Piaszno Bronków
Energetyk Dychów 2:1 Nafta Rybaki
Odra Radnica 9:1 Solaris Drzeńsk Wielki
Odra Rąpice 1:7 Płomień Chlebowo
7 kolejka
Odra Rąpice 2:3 Polesie Białków
Płomień Chlebowo 6:0 Odra Radnica
Solaris Drzeńsk Wielki 0:5 Energetyk Dychów
Nafta Rybaki 0:4 Terapia Bóbr Bobrowice
Piaszno Bronków 0:2 Spartakus Dąbie
6 kolejka
Polesie Białków 3:1 Piaszno Bronków
Spartakus Dąbie 5:0 Nafta Rybaki
Terapia Bóbr Bobrowice 1:3 Solaris Drzeńsk Wielki
Energetyk Dychów 1:0 Płomień Chlebowo
Odra Radnica 6:3 Odra Rąpice
5 kolejka
Odra Radnica 1:2 Polesie Białków
Odra Rąpice 3:2 Energetyk Dychów
Płomień Chlebowo 8:1 Terapia Bóbr Bobrowice
Solaris Drzeńsk Wielki 1:6 Spartakus Dąbie
Nafta Rybaki 3:4 Piaszno Bronków
4 kolejka
Piaszno Bronków 5:0 Solaris Drzeńsk Wielki
Spartakus Dąbie 0:2 Płomień Chlebowo
Terapia Bóbr Bobrowice 7:1 Odra Rąpice
Energetyk Dychów 5:1 Odra Radnica
Polesie Białków 4:0 Nafta Rybaki
3 kolejka
Energetyk Dychów 3:3 Polesie Białków
Odra Radnica 8:1 Terapia Bóbr Bobrowice
Odra Rąpice 3:2 Spartakus Dąbie
Płomień Chlebowo 4:1 Piaszno Bronków
Solaris Drzeńsk Wielki 1:5 Nafta Rybaki
2 kolejka
Polesie Białków 10:3 Solaris Drzeńsk Wielki
Nafta Rybaki 2:2 Płomień Chlebowo
Piaszno Bronków 5:3 Odra Rąpice
Spartakus Dąbie 4:1 Odra Radnica
Terapia Bóbr Bobrowice 1:2 Energetyk Dychów
1 kolejka
Terapia Bóbr Bobrowice 3:7 Polesie Białków
Energetyk Dychów 3:1 Spartakus Dąbie
Odra Radnica 2:1 Piaszno Bronków
Odra Rąpice 2:2 Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".