Wyniki - Klasa B – Gorzów/zachód
22 kolejka
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
21 kolejka
Feniks Ściechów 1:0 ZUO Victoria Stanowice
Iskra Głuchowo3:5 Orkan Długoszyn
KS Wysoka 4:1 Unia Lubiszyn Tarnów
Błękitni II Lubno2:5 Wicher Staw
Spójnia III Smogóry 2:3 Warta Kołczyn
20 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 0:2 Walka Czarnów
Wicher Staw 0:1 Spójnia III Smogóry
Unia Lubiszyn Tarnów 1:1Błękitni II Lubno
Orkan Długoszyn 1:0 KS Wysoka
Feniks Ściechów 3:1Iskra Głuchowo
19 kolejka
Iskra Głuchowo3:2 ZUO Victoria Stanowice
KS Wysoka 2:1 Feniks Ściechów
Błękitni II Lubno4:0 Orkan Długoszyn
Spójnia III Smogóry 8:0 Unia Lubiszyn Tarnów
Walka Czarnów 0:3 Warta Kołczyn
18 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 0:4 Warta Kołczyn
Wicher Staw 1:0 Walka Czarnów
Orkan Długoszyn 3:4 Spójnia III Smogóry
Feniks Ściechów 0:1Błękitni II Lubno
Iskra Głuchowo2:1 KS Wysoka
17 kolejka
KS Wysoka 3:0 ZUO Victoria Stanowice
Błękitni II Lubno1:0Iskra Głuchowo
Spójnia III Smogóry 5:2 Feniks Ściechów
Walka Czarnów 9:2 Unia Lubiszyn Tarnów
Warta Kołczyn 4:1 Wicher Staw
16 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 1:3 Wicher Staw
Unia Lubiszyn Tarnów 1:3 Warta Kołczyn
Orkan Długoszyn 4:2 Walka Czarnów
Iskra Głuchowo0:4 Spójnia III Smogóry
KS Wysoka 3:1Błękitni II Lubno
15 kolejka
Błękitni II Lubno3:1 ZUO Victoria Stanowice
Spójnia III Smogóry 3:0 KS Wysoka
Walka Czarnów 2:0 Feniks Ściechów
Warta Kołczyn 7:2 Orkan Długoszyn
Wicher Staw 2:1 Unia Lubiszyn Tarnów
14 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 1:4 Unia Lubiszyn Tarnów
Orkan Długoszyn 3:5 Wicher Staw
Feniks Ściechów 2:3 Warta Kołczyn
Iskra Głuchowo1:5 Walka Czarnów
Błękitni II Lubno0:4 Spójnia III Smogóry
13 kolejka
Spójnia III Smogóry 4:0 ZUO Victoria Stanowice
Walka Czarnów 1:1 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:0Iskra Głuchowo
Wicher Staw 0:0 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 3:2 Orkan Długoszyn
12 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 1:3 Orkan Długoszyn
Feniks Ściechów 7:1 Unia Lubiszyn Tarnów
Iskra Głuchowo0:2 Wicher Staw
KS Wysoka 1:4 Warta Kołczyn
Błękitni II Lubno1:1 Walka Czarnów
11 kolejka
Spójnia III Smogóry 5:0 Walka Czarnów
Błękitni II Lubno2:6 Warta Kołczyn
KS Wysoka 3:1 Wicher Staw
Iskra Głuchowo4:1 Unia Lubiszyn Tarnów
Feniks Ściechów 0:2 Orkan Długoszyn
10 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 4:3 Feniks Ściechów
Orkan Długoszyn 2:1Iskra Głuchowo
Unia Lubiszyn Tarnów 0:4 KS Wysoka
Wicher Staw 2:0Błękitni II Lubno
Warta Kołczyn 0:0 Spójnia III Smogóry
9 kolejka
Walka Czarnów 3:3 ZUO Victoria Stanowice
Spójnia III Smogóry 8:0 Wicher Staw
Błękitni II Lubno4:1 Unia Lubiszyn Tarnów
KS Wysoka 3:3 Orkan Długoszyn
Iskra Głuchowo3:0 Feniks Ściechów
8 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 0:0Iskra Głuchowo
Feniks Ściechów 0:6 KS Wysoka
Orkan Długoszyn 5:0Błękitni II Lubno
Unia Lubiszyn Tarnów 0:5 Spójnia III Smogóry
Warta Kołczyn 3:0 Walka Czarnów
7 kolejka
Warta Kołczyn 1:2 ZUO Victoria Stanowice
Walka Czarnów 7:3 Wicher Staw
Spójnia III Smogóry 6:0 Orkan Długoszyn
Błękitni II Lubno3:0 Feniks Ściechów
KS Wysoka 3:1Iskra Głuchowo
6 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 1:1 KS Wysoka
Iskra Głuchowo1:1Błękitni II Lubno
Feniks Ściechów 0:8 Spójnia III Smogóry
Unia Lubiszyn Tarnów 1:3 Walka Czarnów
Wicher Staw 1:1 Warta Kołczyn
5 kolejka
Wicher Staw 1:1 ZUO Victoria Stanowice
Warta Kołczyn 6:0 Unia Lubiszyn Tarnów
Walka Czarnów 2:1 Orkan Długoszyn
Spójnia III Smogóry 3:1Iskra Głuchowo
Błękitni II Lubno1:5 KS Wysoka
4 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 10:0Błękitni II Lubno
KS Wysoka 5:2 Spójnia III Smogóry
Feniks Ściechów 3:2 Walka Czarnów
Orkan Długoszyn 1:2 Warta Kołczyn
Unia Lubiszyn Tarnów 3:3 Wicher Staw
3 kolejka
Unia Lubiszyn Tarnów 1:1 ZUO Victoria Stanowice
Wicher Staw 5:0 Orkan Długoszyn
Warta Kołczyn 5:2 Feniks Ściechów
Walka Czarnów 3:3Iskra Głuchowo
Spójnia III Smogóry 11:0Błękitni II Lubno
2 kolejka
ZUO Victoria Stanowice 2:1 Spójnia III Smogóry
KS Wysoka 3:0 Walka Czarnów
Iskra Głuchowo1:4 Warta Kołczyn
Feniks Ściechów 1:5 Wicher Staw
Orkan Długoszyn 3:1 Unia Lubiszyn Tarnów
1 kolejka
Orkan Długoszyn 1:6 ZUO Victoria Stanowice
Unia Lubiszyn Tarnów 3:7 Feniks Ściechów
Wicher Staw 0:2Iskra Głuchowo
Warta Kołczyn 3:0 KS Wysoka
Walka Czarnów 5:1Błękitni II Lubno
PAUZUJE0:0 Spójnia III Smogóry
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".