Wyniki - Klasa A – Zielona Góra III
26 kolejka
Korona Wschowa 2:3 Cargovia Kargowa
Ikar Zawada4:1 Piast Parkovia Trzebiechów
Orzeł Szlichtyngowa 6:5 Avia Siedlnica
Kora Niedoradz 0:12 GKS Siedlisko
Pogoń Przyborów 2:4 Błękitni Lubięcin
MKS Nowe Miasteczko 2:0 Dąb II Przybyszów
Modrzew Modrzyca 2:4 Mieszko Konotop
25 kolejka
Mieszko Konotop 6:1 Korona Wschowa
Dąb II Przybyszów 5:1 Modrzew Modrzyca
Błękitni Lubięcin 0:3 MKS Nowe Miasteczko
GKS Siedlisko 3:0 Pogoń Przyborów
Avia Siedlnica 3:0 Kora Niedoradz
Piast Parkovia Trzebiechów 3:0 Orzeł Szlichtyngowa
Cargovia Kargowa 2:1Ikar Zawada
24 kolejka
Korona Wschowa 0:1Ikar Zawada
Orzeł Szlichtyngowa 3:3 Cargovia Kargowa
Kora Niedoradz 1:5 Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Przyborów 0:0 Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko 0:2 GKS Siedlisko
Modrzew Modrzyca 1:2 Błękitni Lubięcin
Mieszko Konotop 4:0 Dąb II Przybyszów
23 kolejka
Dąb II Przybyszów 3:4 Korona Wschowa
Błękitni Lubięcin 0:0 Mieszko Konotop
GKS Siedlisko 2:0 Modrzew Modrzyca
Avia Siedlnica 2:3 MKS Nowe Miasteczko
Piast Parkovia Trzebiechów 1:0 Pogoń Przyborów
Cargovia Kargowa 2:1 Kora Niedoradz
Ikar Zawada9:1 Orzeł Szlichtyngowa
22 kolejka
Korona Wschowa 1:0 Orzeł Szlichtyngowa
Kora Niedoradz 1:4Ikar Zawada
Pogoń Przyborów 4:3 Cargovia Kargowa
MKS Nowe Miasteczko 1:2 Piast Parkovia Trzebiechów
Modrzew Modrzyca 4:3 Avia Siedlnica
Mieszko Konotop 1:3 GKS Siedlisko
Dąb II Przybyszów 0:2 Błękitni Lubięcin
21 kolejka
Błękitni Lubięcin 2:0 Korona Wschowa
GKS Siedlisko 1:0 Dąb II Przybyszów
Avia Siedlnica 0:3 Mieszko Konotop
Piast Parkovia Trzebiechów 4:1 Modrzew Modrzyca
Cargovia Kargowa 5:2 MKS Nowe Miasteczko
Ikar Zawada4:1 Pogoń Przyborów
Orzeł Szlichtyngowa 6:1 Kora Niedoradz
20 kolejka
Korona Wschowa 3:0 Kora Niedoradz
Pogoń Przyborów 4:1 Orzeł Szlichtyngowa
MKS Nowe Miasteczko 1:1Ikar Zawada
Modrzew Modrzyca 0:1 Cargovia Kargowa
Mieszko Konotop 3:2 Piast Parkovia Trzebiechów
Dąb II Przybyszów 2:0 Avia Siedlnica
Błękitni Lubięcin 4:5 GKS Siedlisko
19 kolejka
GKS Siedlisko 5:2 Korona Wschowa
Avia Siedlnica 8:1 Błękitni Lubięcin
Piast Parkovia Trzebiechów 5:2 Dąb II Przybyszów
Cargovia Kargowa 1:5 Mieszko Konotop
Ikar Zawada2:1 Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa 3:0 MKS Nowe Miasteczko
Kora Niedoradz 2:2 Pogoń Przyborów
18 kolejka
Korona Wschowa 3:4 Pogoń Przyborów
MKS Nowe Miasteczko 4:1 Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca 1:3 Orzeł Szlichtyngowa
Mieszko Konotop 3:0Ikar Zawada
Dąb II Przybyszów 10:1 Cargovia Kargowa
Błękitni Lubięcin 3:8 Piast Parkovia Trzebiechów
GKS Siedlisko 6:1 Avia Siedlnica
17 kolejka
Avia Siedlnica 2:2 Korona Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów 1:2 GKS Siedlisko
Cargovia Kargowa 2:4 Błękitni Lubięcin
Ikar Zawada2:2 Dąb II Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa 2:2 Mieszko Konotop
Kora Niedoradz 3:0 Modrzew Modrzyca
Pogoń Przyborów 6:1 MKS Nowe Miasteczko
16 kolejka
Korona Wschowa 2:0 MKS Nowe Miasteczko
Modrzew Modrzyca 3:1 Pogoń Przyborów
Mieszko Konotop 2:0 Kora Niedoradz
Dąb II Przybyszów 1:1 Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin 2:1Ikar Zawada
GKS Siedlisko 2:2 Cargovia Kargowa
Avia Siedlnica 0:4 Piast Parkovia Trzebiechów
15 kolejka
Piast Parkovia Trzebiechów 6:1 Korona Wschowa
Cargovia Kargowa 3:3 Avia Siedlnica
Ikar Zawada2:1 GKS Siedlisko
Orzeł Szlichtyngowa 7:1 Błękitni Lubięcin
Kora Niedoradz 5:2 Dąb II Przybyszów
Pogoń Przyborów 0:4 Mieszko Konotop
MKS Nowe Miasteczko 2:4 Modrzew Modrzyca
14 kolejka
Korona Wschowa 4:0 Modrzew Modrzyca
Mieszko Konotop 1:0 MKS Nowe Miasteczko
Dąb II Przybyszów 2:1 Pogoń Przyborów
Błękitni Lubięcin 2:1 Kora Niedoradz
GKS Siedlisko 2:1 Orzeł Szlichtyngowa
Avia Siedlnica 5:1Ikar Zawada
Piast Parkovia Trzebiechów 5:0 Cargovia Kargowa
13 kolejka
Cargovia Kargowa 0:4 Korona Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów 0:1Ikar Zawada
Avia Siedlnica 1:2 Orzeł Szlichtyngowa
GKS Siedlisko 2:1 Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin 1:3 Pogoń Przyborów
Dąb II Przybyszów 9:1 MKS Nowe Miasteczko
Mieszko Konotop 8:0 Modrzew Modrzyca
12 kolejka
Korona Wschowa 1:1 Mieszko Konotop
Modrzew Modrzyca 1:2 Dąb II Przybyszów
MKS Nowe Miasteczko 4:6 Błękitni Lubięcin
Pogoń Przyborów 2:2 GKS Siedlisko
Kora Niedoradz 2:1 Avia Siedlnica
Orzeł Szlichtyngowa 2:3 Piast Parkovia Trzebiechów
Ikar Zawada5:1 Cargovia Kargowa
11 kolejka
Ikar Zawada4:2 Korona Wschowa
Cargovia Kargowa 2:0 Orzeł Szlichtyngowa
Piast Parkovia Trzebiechów 3:1 Kora Niedoradz
Avia Siedlnica 5:1 Pogoń Przyborów
GKS Siedlisko 7:1 MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Lubięcin 4:1 Modrzew Modrzyca
Dąb II Przybyszów 2:4 Mieszko Konotop
10 kolejka
Korona Wschowa 3:1 Dąb II Przybyszów
Mieszko Konotop 2:0 Błękitni Lubięcin
Modrzew Modrzyca 0:6 GKS Siedlisko
MKS Nowe Miasteczko 1:3 Avia Siedlnica
Pogoń Przyborów 4:7 Piast Parkovia Trzebiechów
Kora Niedoradz 4:3 Cargovia Kargowa
Orzeł Szlichtyngowa 3:3Ikar Zawada
9 kolejka
Orzeł Szlichtyngowa 2:2 Korona Wschowa
Ikar Zawada4:0 Kora Niedoradz
Cargovia Kargowa 3:1 Pogoń Przyborów
Piast Parkovia Trzebiechów 3:1 MKS Nowe Miasteczko
Avia Siedlnica 3:0 Modrzew Modrzyca
GKS Siedlisko 2:3 Mieszko Konotop
Błękitni Lubięcin 1:2 Dąb II Przybyszów
8 kolejka
Korona Wschowa 3:1 Błękitni Lubięcin
Dąb II Przybyszów 2:2 GKS Siedlisko
Mieszko Konotop 3:2 Avia Siedlnica
Modrzew Modrzyca 1:8 Piast Parkovia Trzebiechów
MKS Nowe Miasteczko 2:1 Cargovia Kargowa
Pogoń Przyborów 3:5Ikar Zawada
Kora Niedoradz 0:2 Orzeł Szlichtyngowa
7 kolejka
Kora Niedoradz 2:2 Korona Wschowa
Orzeł Szlichtyngowa 4:1 Pogoń Przyborów
Ikar Zawada1:0 MKS Nowe Miasteczko
Cargovia Kargowa 3:0 Modrzew Modrzyca
Piast Parkovia Trzebiechów 1:0 Mieszko Konotop
Avia Siedlnica 3:0 Dąb II Przybyszów
GKS Siedlisko 7:6 Błękitni Lubięcin
6 kolejka
Korona Wschowa 1:1 GKS Siedlisko
Błękitni Lubięcin 2:2 Avia Siedlnica
Dąb II Przybyszów 2:2 Piast Parkovia Trzebiechów
Mieszko Konotop 5:1 Cargovia Kargowa
Modrzew Modrzyca 0:8Ikar Zawada
MKS Nowe Miasteczko 5:3 Orzeł Szlichtyngowa
Pogoń Przyborów 1:2 Kora Niedoradz
5 kolejka
Pogoń Przyborów 4:2 Korona Wschowa
Kora Niedoradz 3:1 MKS Nowe Miasteczko
Orzeł Szlichtyngowa 6:1 Modrzew Modrzyca
Ikar Zawada2:2 Mieszko Konotop
Cargovia Kargowa 4:0 Dąb II Przybyszów
Piast Parkovia Trzebiechów 6:4 Błękitni Lubięcin
Avia Siedlnica 2:3 GKS Siedlisko
4 kolejka
Korona Wschowa 1:0 Avia Siedlnica
GKS Siedlisko 3:1 Piast Parkovia Trzebiechów
Błękitni Lubięcin 6:1 Cargovia Kargowa
Dąb II Przybyszów 1:2Ikar Zawada
Mieszko Konotop 7:3 Orzeł Szlichtyngowa
Modrzew Modrzyca 1:0 Kora Niedoradz
MKS Nowe Miasteczko 1:1 Pogoń Przyborów
3 kolejka
MKS Nowe Miasteczko 3:0 Korona Wschowa
Pogoń Przyborów 8:1 Modrzew Modrzyca
Kora Niedoradz 4:1 Mieszko Konotop
Orzeł Szlichtyngowa 3:0 Dąb II Przybyszów
Błękitni Lubięcin 5:3Ikar Zawada
Cargovia Kargowa 1:1 GKS Siedlisko
Piast Parkovia Trzebiechów 3:2 Avia Siedlnica
2 kolejka
Korona Wschowa 2:2 Piast Parkovia Trzebiechów
Avia Siedlnica 4:2 Cargovia Kargowa
GKS Siedlisko 3:2Ikar Zawada
Błękitni Lubięcin 4:2 Orzeł Szlichtyngowa
Dąb II Przybyszów 2:2 Kora Niedoradz
Mieszko Konotop 6:2 Pogoń Przyborów
Modrzew Modrzyca 0:1 MKS Nowe Miasteczko
1 kolejka
Modrzew Modrzyca 0:4 Korona Wschowa
MKS Nowe Miasteczko 0:3 Mieszko Konotop
Pogoń Przyborów 0:3 Dąb II Przybyszów
Kora Niedoradz 2:2 Błękitni Lubięcin
Orzeł Szlichtyngowa 1:3 GKS Siedlisko
Ikar Zawada1:3 Avia Siedlnica
Cargovia Kargowa 3:5 Piast Parkovia Trzebiechów
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".