Wyniki - Klasa A – Zielona Góra II
26 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 5:2 Kruszywo Raduszec Stary
Żenisz Żenichów 4:5 Alfa Jaromirowice
Perła Cybinka 3:7 Sparta Mierków
Relax Grabice 3:6 Rywal Stargard Gubiński
Drzonkowianka SKP Kisielin0:6 TS Przylep
Czarni Czarnowo 2:4 Hamar Górzyn
Zorza Ochla 7:0 Pogoń Wężyska
25 kolejka
Pogoń Wężyska 0:3 Znicz Leśniów Wielki
Hamar Górzyn 4:2 Zorza Ochla
TS Przylep 7:1 Czarni Czarnowo
Rywal Stargard Gubiński 1:2 Drzonkowianka SKP Kisielin
Sparta Mierków 1:2 Relax Grabice
Alfa Jaromirowice 15:2 Perła Cybinka
Kruszywo Raduszec Stary 8:3 Żenisz Żenichów
24 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 5:3 Żenisz Żenichów
Perła Cybinka 2:0 Kruszywo Raduszec Stary
Relax Grabice 1:2 Alfa Jaromirowice
Drzonkowianka SKP Kisielin4:3 Sparta Mierków
Czarni Czarnowo 4:0 Rywal Stargard Gubiński
Zorza Ochla 3:4 TS Przylep
Pogoń Wężyska 0:2 Hamar Górzyn
23 kolejka
Hamar Górzyn 4:2 Znicz Leśniów Wielki
TS Przylep 3:1 Pogoń Wężyska
Rywal Stargard Gubiński 0:4 Zorza Ochla
Sparta Mierków 1:2 Czarni Czarnowo
Alfa Jaromirowice 2:0 Drzonkowianka SKP Kisielin
Kruszywo Raduszec Stary 3:6 Relax Grabice
Żenisz Żenichów 5:0 Perła Cybinka
22 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 6:0 Perła Cybinka
Relax Grabice 0:2 Żenisz Żenichów
Drzonkowianka SKP Kisielin6:0 Kruszywo Raduszec Stary
Czarni Czarnowo 4:2 Alfa Jaromirowice
Zorza Ochla 1:0 Sparta Mierków
Pogoń Wężyska 4:1 Rywal Stargard Gubiński
Hamar Górzyn 2:2 TS Przylep
21 kolejka
TS Przylep 6:0 Znicz Leśniów Wielki
Rywal Stargard Gubiński 1:0 Hamar Górzyn
Sparta Mierków 2:1 Pogoń Wężyska
Alfa Jaromirowice 3:1 Zorza Ochla
Kruszywo Raduszec Stary 0:3 Czarni Czarnowo
Żenisz Żenichów 1:2 Drzonkowianka SKP Kisielin
Perła Cybinka 4:2 Relax Grabice
20 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 4:3 Relax Grabice
Drzonkowianka SKP Kisielin8:1 Perła Cybinka
Czarni Czarnowo 2:3 Żenisz Żenichów
Zorza Ochla 10:1 Kruszywo Raduszec Stary
Pogoń Wężyska 1:1 Alfa Jaromirowice
Hamar Górzyn 2:1 Sparta Mierków
TS Przylep 5:0 Rywal Stargard Gubiński
19 kolejka
Rywal Stargard Gubiński 0:5 Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków 1:7 TS Przylep
Alfa Jaromirowice 4:1 Hamar Górzyn
Kruszywo Raduszec Stary 2:3 Pogoń Wężyska
Żenisz Żenichów 0:4 Zorza Ochla
Perła Cybinka 1:4 Czarni Czarnowo
Relax Grabice 1:1 Drzonkowianka SKP Kisielin
18 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 2:6 Drzonkowianka SKP Kisielin
Czarni Czarnowo 0:1 Relax Grabice
Zorza Ochla 7:0 Perła Cybinka
Pogoń Wężyska 1:1 Żenisz Żenichów
Hamar Górzyn 3:1 Kruszywo Raduszec Stary
TS Przylep 3:3 Alfa Jaromirowice
Rywal Stargard Gubiński 0:0 Sparta Mierków
17 kolejka
Kruszywo Raduszec Stary 0:5 TS Przylep
Żenisz Żenichów 0:1 Hamar Górzyn
Perła Cybinka 0:6 Pogoń Wężyska
Relax Grabice 1:3 Zorza Ochla
Drzonkowianka SKP Kisielin12:2 Czarni Czarnowo
Sparta Mierków 0:4 Znicz Leśniów Wielki
Alfa Jaromirowice 2:0 Rywal Stargard Gubiński
16 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 3:1 Czarni Czarnowo
Zorza Ochla 3:1 Drzonkowianka SKP Kisielin
Pogoń Wężyska 5:0 Relax Grabice
Hamar Górzyn 5:1 Perła Cybinka
TS Przylep 2:0 Żenisz Żenichów
Rywal Stargard Gubiński 1:2 Kruszywo Raduszec Stary
Sparta Mierków 8:1 Alfa Jaromirowice
15 kolejka
Alfa Jaromirowice 0:4 Znicz Leśniów Wielki
Kruszywo Raduszec Stary 2:5 Sparta Mierków
Żenisz Żenichów 3:2 Rywal Stargard Gubiński
Perła Cybinka 1:8 TS Przylep
Relax Grabice 4:6 Hamar Górzyn
Drzonkowianka SKP Kisielin1:4 Pogoń Wężyska
Czarni Czarnowo 1:3 Zorza Ochla
14 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 2:5 Zorza Ochla
Pogoń Wężyska 1:1 Czarni Czarnowo
Hamar Górzyn 1:0 Drzonkowianka SKP Kisielin
TS Przylep 10:0 Relax Grabice
Rywal Stargard Gubiński 1:2 Perła Cybinka
Sparta Mierków 2:0 Żenisz Żenichów
Alfa Jaromirowice 5:3 Kruszywo Raduszec Stary
13 kolejka
Kruszywo Raduszec Stary 1:2 Znicz Leśniów Wielki
Alfa Jaromirowice 4:4 Żenisz Żenichów
Sparta Mierków 4:1 Perła Cybinka
Rywal Stargard Gubiński 0:1 Relax Grabice
TS Przylep 5:1 Drzonkowianka SKP Kisielin
Hamar Górzyn 3:0 Czarni Czarnowo
Pogoń Wężyska 2:5 Zorza Ochla
12 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 5:3 Pogoń Wężyska
Zorza Ochla 2:3 Hamar Górzyn
Czarni Czarnowo 1:5 TS Przylep
Drzonkowianka SKP Kisielin10:1 Rywal Stargard Gubiński
Relax Grabice 6:1 Sparta Mierków
Perła Cybinka 3:4 Alfa Jaromirowice
Żenisz Żenichów 4:3 Kruszywo Raduszec Stary
11 kolejka
Żenisz Żenichów 3:4 Znicz Leśniów Wielki
Kruszywo Raduszec Stary 3:2 Perła Cybinka
Alfa Jaromirowice 3:2 Relax Grabice
Sparta Mierków 1:1 Drzonkowianka SKP Kisielin
Rywal Stargard Gubiński 3:3 Czarni Czarnowo
TS Przylep 1:1 Zorza Ochla
Hamar Górzyn 1:0 Pogoń Wężyska
10 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 4:1 Hamar Górzyn
Pogoń Wężyska 0:7 TS Przylep
Zorza Ochla 4:2 Rywal Stargard Gubiński
Czarni Czarnowo 1:2 Sparta Mierków
Drzonkowianka SKP Kisielin5:0 Alfa Jaromirowice
Relax Grabice 4:2 Kruszywo Raduszec Stary
Perła Cybinka 3:4 Żenisz Żenichów
9 kolejka
Perła Cybinka 2:1 Znicz Leśniów Wielki
Żenisz Żenichów 2:5 Relax Grabice
Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Drzonkowianka SKP Kisielin
Alfa Jaromirowice 3:3 Czarni Czarnowo
Sparta Mierków 0:4 Zorza Ochla
Rywal Stargard Gubiński 4:2 Pogoń Wężyska
TS Przylep 6:0 Hamar Górzyn
8 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 1:5 TS Przylep
Hamar Górzyn 3:3 Rywal Stargard Gubiński
Pogoń Wężyska 4:7 Sparta Mierków
Zorza Ochla 4:1 Alfa Jaromirowice
Czarni Czarnowo 0:1 Kruszywo Raduszec Stary
Drzonkowianka SKP Kisielin8:0 Żenisz Żenichów
Relax Grabice 1:0 Perła Cybinka
7 kolejka
Relax Grabice 1:2 Znicz Leśniów Wielki
Perła Cybinka 3:3 Drzonkowianka SKP Kisielin
Żenisz Żenichów 3:1 Czarni Czarnowo
Kruszywo Raduszec Stary 1:1 Zorza Ochla
Alfa Jaromirowice 9:2 Pogoń Wężyska
Sparta Mierków 4:1 Hamar Górzyn
Rywal Stargard Gubiński 2:4 TS Przylep
6 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 3:1 Rywal Stargard Gubiński
TS Przylep 8:1 Sparta Mierków
Hamar Górzyn 2:1 Alfa Jaromirowice
Pogoń Wężyska 1:1 Kruszywo Raduszec Stary
Zorza Ochla 8:0 Żenisz Żenichów
Czarni Czarnowo 1:3 Perła Cybinka
Drzonkowianka SKP Kisielin1:2 Relax Grabice
5 kolejka
Sparta Mierków 2:0 Rywal Stargard Gubiński
Drzonkowianka SKP Kisielin2:2 Znicz Leśniów Wielki
Relax Grabice 2:0 Czarni Czarnowo
Perła Cybinka 3:3 Zorza Ochla
Żenisz Żenichów 0:5 Pogoń Wężyska
Kruszywo Raduszec Stary 3:6 Hamar Górzyn
Alfa Jaromirowice 1:4 TS Przylep
4 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 6:4 Sparta Mierków
Rywal Stargard Gubiński 3:4 Alfa Jaromirowice
TS Przylep 7:1 Kruszywo Raduszec Stary
Hamar Górzyn 2:1 Żenisz Żenichów
Pogoń Wężyska 3:5 Perła Cybinka
Zorza Ochla 4:6 Relax Grabice
Czarni Czarnowo 0:0 Drzonkowianka SKP Kisielin
3 kolejka
Czarni Czarnowo 1:4 Znicz Leśniów Wielki
Drzonkowianka SKP Kisielin3:1 Zorza Ochla
Relax Grabice 6:2 Pogoń Wężyska
Perła Cybinka 1:5 Hamar Górzyn
Żenisz Żenichów 3:5 TS Przylep
Kruszywo Raduszec Stary 5:0 Rywal Stargard Gubiński
Alfa Jaromirowice 1:4 Sparta Mierków
2 kolejka
Znicz Leśniów Wielki 2:1 Alfa Jaromirowice
Sparta Mierków 3:0 Kruszywo Raduszec Stary
Rywal Stargard Gubiński 0:1 Żenisz Żenichów
TS Przylep 12:0 Perła Cybinka
Hamar Górzyn 6:2 Relax Grabice
Pogoń Wężyska 0:1 Drzonkowianka SKP Kisielin
Zorza Ochla 5:1 Czarni Czarnowo
1 kolejka
Zorza Ochla 2:2 Znicz Leśniów Wielki
Czarni Czarnowo 4:0 Pogoń Wężyska
Drzonkowianka SKP Kisielin2:5 Hamar Górzyn
Relax Grabice 3:4 TS Przylep
Perła Cybinka 1:3 Rywal Stargard Gubiński
Żenisz Żenichów 2:3 Sparta Mierków
Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Alfa Jaromirowice
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".