Wyniki - Klasa A – Gorzów/zachód
26 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 1:0 Zorza Kowalów
KS Glisno 3:8 Kosmos 78 Rudnica
Chrobry Drzeńsko 1:4 Lubniewiczanka Lubniewice
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
25 kolejka
SKP Słubice1:1 Zieloni Lubiechnia Wielka
Favor Bobowicko 3:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Juwenia Boczów
Lubniewiczanka Lubniewice 2:2 Celuloza Kostrzyn
Kosmos 78 Rudnica 5:1 Chrobry Drzeńsko
Leśnik Lemierzyce 1:2 KS Glisno
24 kolejka
KS Glisno 3:0 Zorza Kowalów
Chrobry Drzeńsko 1:1 Leśnik Lemierzyce
Celuloza Kostrzyn 3:0 Kosmos 78 Rudnica
Juwenia Boczów 4:9 Lubniewiczanka Lubniewice
As Pieski 3:0 Favor Bobowicko
SKP Słubice4:0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
23 kolejka
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:3 Zieloni Lubiechnia Wielka
As Pieski 3:6SKP Słubice
Favor Bobowicko 1:4 Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica 2:1 Juwenia Boczów
Leśnik Lemierzyce 1:2 Celuloza Kostrzyn
Zorza Kowalów 1:2 Chrobry Drzeńsko
22 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 9:1 KS Glisno
Celuloza Kostrzyn 5:1 Zorza Kowalów
Juwenia Boczów 9:1 Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko 1:10 Kosmos 78 Rudnica
SKP Słubice4:3 Lubniewiczanka Lubniewice
As Pieski 2:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
21 kolejka
As Pieski 0:0 Zieloni Lubiechnia Wielka
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:4 Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica 2:2SKP Słubice
Leśnik Lemierzyce 2:1 Favor Bobowicko
Zorza Kowalów 4:2 Juwenia Boczów
KS Glisno 2:2 Chrobry Drzeńsko
20 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 1:0 Chrobry Drzeńsko
Celuloza Kostrzyn 5:0 KS Glisno
Favor Bobowicko 2:4 Zorza Kowalów
SKP Słubice5:1 Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:4 Kosmos 78 Rudnica
As Pieski 6:4 Lubniewiczanka Lubniewice
19 kolejka
Lubniewiczanka Lubniewice 2:4 Zieloni Lubiechnia Wielka
As Pieski 1:2 Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce 2:4 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Kowalów 1:1SKP Słubice
KS Glisno 4:0 Juwenia Boczów
Chrobry Drzeńsko 3:2 Celuloza Kostrzyn
18 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 1:3 Celuloza Kostrzyn
Juwenia Boczów 3:2 Chrobry Drzeńsko
Favor Bobowicko 1:4 KS Glisno
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:1 Zorza Kowalów
As Pieski 3:3 Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice 6:3 Kosmos 78 Rudnica
17 kolejka
Kosmos 78 Rudnica 3:2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Leśnik Lemierzyce 0:7 Lubniewiczanka Lubniewice
As Pieski 0:1 Zorza Kowalów
KS Glisno 4:2SKP Słubice
Chrobry Drzeńsko 3:2 Favor Bobowicko
Celuloza Kostrzyn 8:1 Juwenia Boczów
16 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 1:0 Juwenia Boczów
Favor Bobowicko 0:8 Celuloza Kostrzyn
SKP Słubice1:0 Chrobry Drzeńsko
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:0 KS Glisno
Lubniewiczanka Lubniewice 0:2 Zorza Kowalów
Kosmos 78 Rudnica 7:2 Leśnik Lemierzyce
15 kolejka
Leśnik Lemierzyce 2:4 Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Kowalów 2:3 Kosmos 78 Rudnica
As Pieski 6:1 KS Glisno
Chrobry Drzeńsko 2:5 Znicz Trzemeszno Lubuskie
SKP Słubice1:1 Celuloza Kostrzyn
Juwenia Boczów 4:2 Favor Bobowicko
14 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 6:0 Favor Bobowicko
SKP Słubice6:0 Juwenia Boczów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:4 Celuloza Kostrzyn
As Pieski 3:0 Chrobry Drzeńsko
Lubniewiczanka Lubniewice 6:2 KS Glisno
Leśnik Lemierzyce 0:0 Zorza Kowalów
13 kolejka
Zorza Kowalów 2:2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Kosmos 78 Rudnica 3:3 KS Glisno
Lubniewiczanka Lubniewice 3:0 Chrobry Drzeńsko
Celuloza Kostrzyn 6:0 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1:1 Juwenia Boczów
SKP Słubice1:0 Favor Bobowicko
12 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 5:0SKP Słubice
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4:1 Favor Bobowicko
Juwenia Boczów 3:1 As Pieski
Celuloza Kostrzyn 4:0 Lubniewiczanka Lubniewice
Chrobry Drzeńsko 0:8 Kosmos 78 Rudnica
KS Glisno 1:0 Leśnik Lemierzyce
11 kolejka
Zorza Kowalów 1:3 KS Glisno
Leśnik Lemierzyce 3:1 Chrobry Drzeńsko
Kosmos 78 Rudnica 3:2 Celuloza Kostrzyn
Lubniewiczanka Lubniewice 0:2 Juwenia Boczów
Favor Bobowicko 2:1 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 1:5SKP Słubice
10 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 4:1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
SKP Słubice5:2 As Pieski
Lubniewiczanka Lubniewice 4:1 Favor Bobowicko
Juwenia Boczów 0:3 Kosmos 78 Rudnica
Celuloza Kostrzyn 2:1 Leśnik Lemierzyce
Chrobry Drzeńsko 1:5 Zorza Kowalów
9 kolejka
KS Glisno 0:2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Zorza Kowalów 1:2 Celuloza Kostrzyn
Leśnik Lemierzyce 1:4 Juwenia Boczów
Kosmos 78 Rudnica 7:0 Favor Bobowicko
Lubniewiczanka Lubniewice 1:3SKP Słubice
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4:2 As Pieski
8 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 5:2 As Pieski
Lubniewiczanka Lubniewice 3:2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
SKP Słubice1:3 Kosmos 78 Rudnica
Favor Bobowicko 2:6 Leśnik Lemierzyce
Juwenia Boczów 4:0 Zorza Kowalów
Chrobry Drzeńsko 2:5 KS Glisno
7 kolejka
Chrobry Drzeńsko 1:7 Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Glisno 3:4 Celuloza Kostrzyn
Zorza Kowalów 3:0 Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce 0:0SKP Słubice
Kosmos 78 Rudnica 5:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Lubniewiczanka Lubniewice 2:5 As Pieski
6 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 5:0 Lubniewiczanka Lubniewice
Kosmos 78 Rudnica 4:1 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:1 Leśnik Lemierzyce
SKP Słubice1:6 Zorza Kowalów
Juwenia Boczów 6:2 KS Glisno
Celuloza Kostrzyn 14:0 Chrobry Drzeńsko
5 kolejka
Celuloza Kostrzyn 1:0 Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko 1:3 Juwenia Boczów
KS Glisno 1:1 Favor Bobowicko
Zorza Kowalów 5:4 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce 3:1 As Pieski
Kosmos 78 Rudnica 5:3 Lubniewiczanka Lubniewice
4 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 6:5 Kosmos 78 Rudnica
Lubniewiczanka Lubniewice 3:1 Leśnik Lemierzyce
Zorza Kowalów 2:0 As Pieski
SKP Słubice6:1 KS Glisno
Favor Bobowicko 2:2 Chrobry Drzeńsko
Juwenia Boczów 2:3 Celuloza Kostrzyn
3 kolejka
Juwenia Boczów 2:2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Celuloza Kostrzyn 11:0 Favor Bobowicko
Chrobry Drzeńsko 1:2SKP Słubice
KS Glisno 1:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Zorza Kowalów 3:2 Lubniewiczanka Lubniewice
Leśnik Lemierzyce 1:0 Kosmos 78 Rudnica
2 kolejka
Zieloni Lubiechnia Wielka 2:2 Leśnik Lemierzyce
Kosmos 78 Rudnica 3:3 Zorza Kowalów
KS Glisno 2:1 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 7:1 Chrobry Drzeńsko
Celuloza Kostrzyn 4:2SKP Słubice
Favor Bobowicko 0:4 Juwenia Boczów
1 kolejka
Favor Bobowicko 1:5 Zieloni Lubiechnia Wielka
Juwenia Boczów 0:1SKP Słubice
Celuloza Kostrzyn 6:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko 3:4 As Pieski
KS Glisno 0:2 Lubniewiczanka Lubniewice
Zorza Kowalów 2:2 Leśnik Lemierzyce
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".