Wyniki - Klasa A - Gorzów/wschód
26 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 3:1 KS Nowiny Wielkie
Kłos Małyszyn 0:5 Róża Różanki
Błękitni Lubno 3:5Polonia Słubice
Warta Jeżyki 3:0 Spartan Sosny
Iskra Gorzów 2:4 Orzeł Trzcinna
Zew Dąbroszyn 3:1 SHR Wojcieszyce
Pogoń Krzeszyce 7:0 Tor Bud Baczyna
25 kolejka
Tor Bud Baczyna 2:1 Zjednoczeni Jeniniec
SHR Wojcieszyce 0:1 Pogoń Krzeszyce
Orzeł Trzcinna 1:3 Zew Dąbroszyn
Spartan Sosny 6:1 Iskra Gorzów
Polonia Słubice 2:2 Warta Jeżyki
Róża Różanki 4:2 Błękitni Lubno
KS Nowiny Wielkie 1:2 Kłos Małyszyn
24 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 1:0 Kłos Małyszyn
Błękitni Lubno 1:1 KS Nowiny Wielkie
Warta Jeżyki 6:3 Róża Różanki
Iskra Gorzów 5:12Polonia Słubice
Zew Dąbroszyn 3:1 Spartan Sosny
Pogoń Krzeszyce 2:3 Orzeł Trzcinna
Tor Bud Baczyna 3:3 SHR Wojcieszyce
23 kolejka
SHR Wojcieszyce 0:0 Zjednoczeni Jeniniec
Orzeł Trzcinna 4:0 Tor Bud Baczyna
Spartan Sosny 3:2 Pogoń Krzeszyce
Polonia Słubice 7:0 Zew Dąbroszyn
Róża Różanki 14:0 Iskra Gorzów
KS Nowiny Wielkie 0:2 Warta Jeżyki
Kłos Małyszyn 1:2 Błękitni Lubno
22 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 3:1 Błękitni Lubno
Warta Jeżyki 0:3 Kłos Małyszyn
Iskra Gorzów 0:6 KS Nowiny Wielkie
Zew Dąbroszyn 1:2 Róża Różanki
Pogoń Krzeszyce 2:2Polonia Słubice
Tor Bud Baczyna 1:5 Spartan Sosny
SHR Wojcieszyce 1:6 Orzeł Trzcinna
21 kolejka
Orzeł Trzcinna 3:0 Zjednoczeni Jeniniec
Spartan Sosny 1:2 SHR Wojcieszyce
Polonia Słubice 3:0 Tor Bud Baczyna
Róża Różanki 7:2 Pogoń Krzeszyce
KS Nowiny Wielkie 2:1 Zew Dąbroszyn
Kłos Małyszyn 2:2 Iskra Gorzów
Błękitni Lubno 2:1 Warta Jeżyki
20 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 1:4 Warta Jeżyki
Iskra Gorzów 2:5 Błękitni Lubno
Zew Dąbroszyn 0:3 Kłos Małyszyn
Pogoń Krzeszyce 1:1 KS Nowiny Wielkie
Tor Bud Baczyna 0:4 Róża Różanki
SHR Wojcieszyce 1:5Polonia Słubice
Orzeł Trzcinna 1:2 Spartan Sosny
19 kolejka
Spartan Sosny 1:0 Zjednoczeni Jeniniec
Polonia Słubice 6:0 Orzeł Trzcinna
Róża Różanki 3:2 SHR Wojcieszyce
KS Nowiny Wielkie 1:1 Tor Bud Baczyna
Kłos Małyszyn 0:3 Pogoń Krzeszyce
Błękitni Lubno 4:2 Zew Dąbroszyn
Warta Jeżyki 5:3 Iskra Gorzów
18 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 2:3 Iskra Gorzów
Zew Dąbroszyn 1:3 Warta Jeżyki
Pogoń Krzeszyce 0:1 Błękitni Lubno
Tor Bud Baczyna 0:2 Kłos Małyszyn
SHR Wojcieszyce 2:0 KS Nowiny Wielkie
Orzeł Trzcinna 1:0 Róża Różanki
Spartan Sosny 0:3Polonia Słubice
17 kolejka
Polonia Słubice 2:0 Zjednoczeni Jeniniec
Róża Różanki 1:2 Spartan Sosny
KS Nowiny Wielkie 1:2 Orzeł Trzcinna
Kłos Małyszyn 1:2 SHR Wojcieszyce
Błękitni Lubno 3:0 Tor Bud Baczyna
Warta Jeżyki 3:3 Pogoń Krzeszyce
Iskra Gorzów 4:2 Zew Dąbroszyn
16 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 4:0 Zew Dąbroszyn
Pogoń Krzeszyce 3:0 Iskra Gorzów
Tor Bud Baczyna 2:7 Warta Jeżyki
SHR Wojcieszyce 1:0 Błękitni Lubno
Orzeł Trzcinna 4:1 Kłos Małyszyn
Spartan Sosny 2:0 KS Nowiny Wielkie
Polonia Słubice 5:1 Róża Różanki
15 kolejka
Róża Różanki 4:0 Zjednoczeni Jeniniec
KS Nowiny Wielkie 2:4Polonia Słubice
Kłos Małyszyn 3:1 Spartan Sosny
Błękitni Lubno 2:1 Orzeł Trzcinna
Warta Jeżyki 0:2 SHR Wojcieszyce
Iskra Gorzów 2:4 Tor Bud Baczyna
Zew Dąbroszyn 1:2 Pogoń Krzeszyce
14 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 0:2 Pogoń Krzeszyce
Tor Bud Baczyna 4:9 Zew Dąbroszyn
SHR Wojcieszyce 1:0 Iskra Gorzów
Orzeł Trzcinna 2:3 Warta Jeżyki
Spartan Sosny 1:1 Błękitni Lubno
Polonia Słubice 5:0 Kłos Małyszyn
Róża Różanki 5:1 KS Nowiny Wielkie
13 kolejka
KS Nowiny Wielkie 4:2 Zjednoczeni Jeniniec
Róża Różanki 7:0 Kłos Małyszyn
Polonia Słubice 3:1 Błękitni Lubno
Spartan Sosny 2:4 Warta Jeżyki
Orzeł Trzcinna 4:1 Iskra Gorzów
SHR Wojcieszyce 4:1 Zew Dąbroszyn
Tor Bud Baczyna 1:3 Pogoń Krzeszyce
12 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 7:2 Tor Bud Baczyna
Pogoń Krzeszyce 4:1 SHR Wojcieszyce
Zew Dąbroszyn 0:3 Orzeł Trzcinna
Iskra Gorzów 1:0 Spartan Sosny
Warta Jeżyki 0:4Polonia Słubice
Błękitni Lubno 0:2 Róża Różanki
Kłos Małyszyn 1:0 KS Nowiny Wielkie
11 kolejka
Kłos Małyszyn 5:1 Zjednoczeni Jeniniec
KS Nowiny Wielkie 0:1 Błękitni Lubno
Róża Różanki 7:2 Warta Jeżyki
Polonia Słubice 10:1 Iskra Gorzów
Spartan Sosny 3:2 Zew Dąbroszyn
Orzeł Trzcinna 2:0 Pogoń Krzeszyce
SHR Wojcieszyce 2:0 Tor Bud Baczyna
10 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 0:4 SHR Wojcieszyce
Tor Bud Baczyna 8:2 Orzeł Trzcinna
Pogoń Krzeszyce 1:0 Spartan Sosny
Zew Dąbroszyn 3:5Polonia Słubice
Iskra Gorzów 1:1 Róża Różanki
Warta Jeżyki 0:3 KS Nowiny Wielkie
Błękitni Lubno 5:1 Kłos Małyszyn
9 kolejka
Błękitni Lubno 3:0 Zjednoczeni Jeniniec
Kłos Małyszyn 5:6 Warta Jeżyki
KS Nowiny Wielkie 4:3 Iskra Gorzów
Róża Różanki 8:0 Zew Dąbroszyn
Polonia Słubice 5:1 Pogoń Krzeszyce
Spartan Sosny 0:1 Tor Bud Baczyna
Orzeł Trzcinna 2:3 SHR Wojcieszyce
8 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 0:0 Orzeł Trzcinna
SHR Wojcieszyce 5:1 Spartan Sosny
Tor Bud Baczyna 2:4Polonia Słubice
Pogoń Krzeszyce 1:2 Róża Różanki
Zew Dąbroszyn 1:3 KS Nowiny Wielkie
Iskra Gorzów 4:0 Kłos Małyszyn
Warta Jeżyki 1:2 Błękitni Lubno
7 kolejka
Warta Jeżyki 1:4 Zjednoczeni Jeniniec
Błękitni Lubno 2:2 Iskra Gorzów
Kłos Małyszyn 4:6 Zew Dąbroszyn
KS Nowiny Wielkie 3:5 Pogoń Krzeszyce
Róża Różanki 4:0 Tor Bud Baczyna
Polonia Słubice 2:1 SHR Wojcieszyce
Spartan Sosny 4:0 Orzeł Trzcinna
6 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 1:0 Spartan Sosny
Orzeł Trzcinna 0:5Polonia Słubice
SHR Wojcieszyce 0:4 Róża Różanki
Tor Bud Baczyna 3:2 KS Nowiny Wielkie
Pogoń Krzeszyce 3:1 Kłos Małyszyn
Zew Dąbroszyn 1:1 Błękitni Lubno
Iskra Gorzów 2:2 Warta Jeżyki
5 kolejka
Iskra Gorzów 0:7 Zjednoczeni Jeniniec
Warta Jeżyki 6:4 Zew Dąbroszyn
Błękitni Lubno 1:4 Pogoń Krzeszyce
Kłos Małyszyn 1:2 Tor Bud Baczyna
KS Nowiny Wielkie 0:3 SHR Wojcieszyce
Róża Różanki 9:0 Orzeł Trzcinna
Polonia Słubice 6:1 Spartan Sosny
4 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 0:2Polonia Słubice
Spartan Sosny 3:3 Róża Różanki
Orzeł Trzcinna 2:0 KS Nowiny Wielkie
SHR Wojcieszyce 5:1 Kłos Małyszyn
Tor Bud Baczyna 0:0 Błękitni Lubno
Pogoń Krzeszyce 4:3 Warta Jeżyki
Zew Dąbroszyn 6:2 Iskra Gorzów
3 kolejka
Błękitni Lubno 0:0 SHR Wojcieszyce
Kłos Małyszyn 0:1 Orzeł Trzcinna
KS Nowiny Wielkie 1:0 Spartan Sosny
Róża Różanki 2:5Polonia Słubice
Zew Dąbroszyn 1:2 Zjednoczeni Jeniniec
Iskra Gorzów 1:6 Pogoń Krzeszyce
Warta Jeżyki 4:6 Tor Bud Baczyna
2 kolejka
Zjednoczeni Jeniniec 2:1 Róża Różanki
Polonia Słubice 2:2 KS Nowiny Wielkie
Spartan Sosny 0:2 Kłos Małyszyn
Orzeł Trzcinna 2:4 Błękitni Lubno
SHR Wojcieszyce 2:0 Warta Jeżyki
Tor Bud Baczyna 6:3 Iskra Gorzów
Pogoń Krzeszyce 4:0 Zew Dąbroszyn
1 kolejka
Pogoń Krzeszyce 3:3 Zjednoczeni Jeniniec
Zew Dąbroszyn 3:2 Tor Bud Baczyna
Iskra Gorzów 1:5 SHR Wojcieszyce
Warta Jeżyki 8:2 Orzeł Trzcinna
Błękitni Lubno 0:1 Spartan Sosny
Kłos Małyszyn 0:2Polonia Słubice
KS Nowiny Wielkie 0:3 Róża Różanki
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".