Terminarz - Klasa okręgowa – Północ
1 kolejka
GKS Bledzew 1:3 Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko 0:1 Warta Słońsk
Spartak Deszczno 4:2 Kasztelania Santok
Błękitni Dobiegniew 0:2 GKP Pszczew
Spójnia II Ośno Lubuskie 1:0 Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko 1:7 Orzeł Międzyrzecz
Warta Gorzów Wielkopolski 0:3 Polonia Lipki Wielkie
Odra Górzyca 1:1 Iskra Janczewo
2 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 1:1 Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie 6:2 Odra Górzyca
Orzeł Międzyrzecz 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Spójnia II Ośno Lubuskie 1:1 Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym 2:4 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 6:2 Błękitni Dobiegniew
Warta Słońsk 1:4 Spartak Deszczno
GKS Bledzew 4:2 LZS Bobrówko
3 kolejka
LZS Bobrówko 3:2 Meprozet Stare Kurowo
Spartak Deszczno 2:1 GKS Bledzew
Błękitni Dobiegniew 0:3 Warta Słońsk
Kasztelania Santok 1:0 Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko 0:4 GKP Pszczew
Warta Gorzów Wielkopolski 2:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra Górzyca 4:5 Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo 1:0 Polonia Lipki Wielkie
4 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 3:0 Polonia Lipki Wielkie
Orzeł Międzyrzecz 3:0 Iskra Janczewo
Spójnia II Ośno Lubuskie 1:4 Odra Górzyca
Warta Gorzów Wielkopolski 4:3 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 3:0 Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk 6:0 Toroma Torzym
GKS Bledzew 3:0 Błękitni Dobiegniew
LZS Bobrówko 2:1 Spartak Deszczno
5 kolejka
Spartak Deszczno 2:2 Meprozet Stare Kurowo
Błękitni Dobiegniew 2:5 LZS Bobrówko
Toroma Torzym 3:2 GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko 1:4 Warta Słońsk
Warta Gorzów Wielkopolski 0:0 Kasztelania Santok
Odra Górzyca 1:4 GKP Pszczew
Iskra Janczewo 2:2 Spójnia II Ośno Lubuskie
Polonia Lipki Wielkie 6:3 Orzeł Międzyrzecz
6 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 0:2 Orzeł Międzyrzecz
Spójnia II Ośno Lubuskie 3:2 Polonia Lipki Wielkie
Iskra Janczewo 3:0 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 3:0 Odra Górzyca
Warta Słońsk 6:1 Warta Gorzów Wielkopolski
GKS Bledzew 3:3 Radowiak Drezdenko
LZS Bobrówko 5:0 Toroma Torzym
Spartak Deszczno 5:1 Błękitni Dobiegniew
7 kolejka
Błękitni Dobiegniew 2:3 Meprozet Stare Kurowo
Toroma Torzym 0:6 Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko 2:1 LZS Bobrówko
Warta Gorzów Wielkopolski 0:1 GKS Bledzew
Odra Górzyca 2:4 Warta Słońsk
Iskra Janczewo 2:5 Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie 3:0 GKP Pszczew
Orzeł Międzyrzecz 6:0 Spójnia II Ośno Lubuskie
8 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 2:0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orzeł Międzyrzecz 2:0 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 4:2 Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk 5:0 Iskra Janczewo
GKS Bledzew 5:0 Odra Górzyca
LZS Bobrówko 7:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno 3:2 Radowiak Drezdenko
Błękitni Dobiegniew 2:2 Toroma Torzym
9 kolejka
Toroma Torzym 2:3 Meprozet Stare Kurowo
Radowiak Drezdenko 4:0 Błękitni Dobiegniew
Warta Gorzów Wielkopolski 3:3 Spartak Deszczno
Odra Górzyca 1:1 LZS Bobrówko
Iskra Janczewo 1:1 GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie 2:3 Warta Słońsk
Orzeł Międzyrzecz 1:0 Kasztelania Santok
Spójnia II Ośno Lubuskie 2:3 GKP Pszczew
10 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 4:1 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 6:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Słońsk 6:1 Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew 2:0 Polonia Lipki Wielkie
LZS Bobrówko 2:0 Iskra Janczewo
Spartak Deszczno 5:2 Odra Górzyca
Błękitni Dobiegniew 0:2 Warta Gorzów Wielkopolski
Toroma Torzym 2:2 Radowiak Drezdenko
11 kolejka
Radowiak Drezdenko 0:3 Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski 1:1 Toroma Torzym
Odra Górzyca 7:3 Błękitni Dobiegniew
Iskra Janczewo 1:5 Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie 2:2 LZS Bobrówko
Orzeł Międzyrzecz 2:0 GKS Bledzew
Spójnia II Ośno Lubuskie 1:3 Warta Słońsk
Kasztelania Santok 1:2 GKP Pszczew
12 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 2:0 Kasztelania Santok
Warta Słońsk 4:2 GKP Pszczew
GKS Bledzew 4:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
LZS Bobrówko 5:1 Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno 1:1 Polonia Lipki Wielkie
Błękitni Dobiegniew 2:0 Iskra Janczewo
Toroma Torzym 3:5 Odra Górzyca
Radowiak Drezdenko 0:2 Warta Gorzów Wielkopolski
13 kolejka
Warta Gorzów Wielkopolski 0:4 Meprozet Stare Kurowo
Odra Górzyca 5:4 Radowiak Drezdenko
Iskra Janczewo 3:0 Toroma Torzym
Polonia Lipki Wielkie 3:2 Błękitni Dobiegniew
Orzeł Międzyrzecz 1:2 Spartak Deszczno
LZS Bobrówko 5:3 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKS Bledzew 1:3 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 3:2 Warta Słońsk
14 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 4:3 Warta Słońsk
GKS Bledzew 2:3 Kasztelania Santok
LZS Bobrówko 1:0 GKP Pszczew
Spartak Deszczno 4:0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Błękitni Dobiegniew 0:3 Orzeł Międzyrzecz
Toroma Torzym 2:5 Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko 3:0 Iskra Janczewo
Warta Gorzów Wielkopolski 2:3 Odra Górzyca
15 kolejka
Odra Górzyca 6:0 Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Lipki Wielkie 2:1 Radowiak Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz 11:1 Toroma Torzym
Spójnia II Ośno Lubuskie 5:0 Błękitni Dobiegniew
Spartak Deszczno 3:1 GKP Pszczew
Kasztelania Santok 1:0 LZS Bobrówko
Warta Słońsk 2:0 GKS Bledzew
16 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 2:1 GKS Bledzew
Warta Słońsk 1:2 LZS Bobrówko
Kasztelania Santok 2:1 Spartak Deszczno
GKP Pszczew 2:2 Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym 6:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orzeł Międzyrzecz 1:1 Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie 4:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Iskra Janczewo 2:2 Odra Górzyca
17 kolejka
Iskra Janczewo 1:3 Meprozet Stare Kurowo
Odra Górzyca 4:3 Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski 2:2 Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko 5:2 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew 2:1 Toroma Torzym
Błękitni Dobiegniew 1:4 Kasztelania Santok
Spartak Deszczno 2:2 Warta Słońsk
LZS Bobrówko 0:0 GKS Bledzew
18 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 2:2 LZS Bobrówko
GKS Bledzew 4:1 Spartak Deszczno
Warta Słońsk 3:1 Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym 1:3 Kasztelania Santok
GKP Pszczew 3:2 Radowiak Drezdenko
Spójnia II Ośno Lubuskie 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Orzeł Międzyrzecz 6:2 Odra Górzyca
Polonia Lipki Wielkie 0:2 Iskra Janczewo
19 kolejka
Polonia Lipki Wielkie 1:1 Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo 1:1 Orzeł Międzyrzecz
Odra Górzyca 1:2 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew 1:0 Warta Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko 0:3 Kasztelania Santok
Toroma Torzym 2:4 Warta Słońsk
Błękitni Dobiegniew 2:2 GKS Bledzew
Spartak Deszczno 5:1 LZS Bobrówko
20 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 0:1 Spartak Deszczno
LZS Bobrówko 2:0 Błękitni Dobiegniew
GKS Bledzew 2:1 Toroma Torzym
Warta Słońsk 2:5 Radowiak Drezdenko
Kasztelania Santok 2:0 Warta Gorzów Wielkopolski
GKP Pszczew 4:3 Odra Górzyca
Spójnia II Ośno Lubuskie 4:2 Iskra Janczewo
Orzeł Międzyrzecz 1:3 Polonia Lipki Wielkie
21 kolejka
Orzeł Międzyrzecz 3:2 Meprozet Stare Kurowo
Polonia Lipki Wielkie 1:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew 2:2 Iskra Janczewo
Odra Górzyca 3:2 Kasztelania Santok
Warta Gorzów Wielkopolski 0:4 Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko 0:4 GKS Bledzew
Toroma Torzym 6:2 LZS Bobrówko
Błękitni Dobiegniew 1:3 Spartak Deszczno
22 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 2:0 Błękitni Dobiegniew
Spartak Deszczno 4:2 Toroma Torzym
LZS Bobrówko 3:2 Radowiak Drezdenko
GKS Bledzew 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Warta Słońsk 1:0 Odra Górzyca
Kasztelania Santok 4:0 Iskra Janczewo
GKP Pszczew 2:2 Polonia Lipki Wielkie
Spójnia II Ośno Lubuskie 0:5 Orzeł Międzyrzecz
23 kolejka
Spójnia II Ośno Lubuskie 2:1 Meprozet Stare Kurowo
GKP Pszczew 1:1 Orzeł Międzyrzecz
Polonia Lipki Wielkie 0:4 Kasztelania Santok
Iskra Janczewo 0:4 Warta Słońsk
Odra Górzyca 2:2 GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski 1:2 LZS Bobrówko
Radowiak Drezdenko 3:3 Spartak Deszczno
Toroma Torzym 3:0 Błękitni Dobiegniew
24 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 1:0 Toroma Torzym
Błękitni Dobiegniew 1:2 Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno 0:3 Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko 0:1 Odra Górzyca
GKS Bledzew 6:0 Iskra Janczewo
Warta Słońsk 4:2 Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok 6:1 Orzeł Międzyrzecz
GKP Pszczew 5:0 Spójnia II Ośno Lubuskie
25 kolejka
GKP Pszczew 2:0 Meprozet Stare Kurowo
Spójnia II Ośno Lubuskie 2:5 Kasztelania Santok
Orzeł Międzyrzecz 0:6 Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie 3:2 GKS Bledzew
Iskra Janczewo 2:0 LZS Bobrówko
Odra Górzyca 4:2 Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski 2:1 Błękitni Dobiegniew
Radowiak Drezdenko 2:2 Toroma Torzym
26 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 1:2 Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Błękitni Dobiegniew 5:6 Odra Górzyca
Spartak Deszczno 2:0 Iskra Janczewo
LZS Bobrówko 1:2 Polonia Lipki Wielkie
GKS Bledzew 2:1 Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk 3:2 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew 3:2 Kasztelania Santok
27 kolejka
Kasztelania Santok 2:1 Meprozet Stare Kurowo
GKP Pszczew 1:3 Warta Słońsk
Spójnia II Ośno Lubuskie 3:4 GKS Bledzew
Orzeł Międzyrzecz 4:2 LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie 0:7 Spartak Deszczno
Iskra Janczewo 5:4 Błękitni Dobiegniew
Odra Górzyca 4:0 Toroma Torzym
Warta Gorzów Wielkopolski 3:2 Radowiak Drezdenko
28 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko 2:3 Odra Górzyca
Toroma Torzym 0:3 Iskra Janczewo
Błękitni Dobiegniew 3:0 Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno 2:2 Orzeł Międzyrzecz
Spójnia II Ośno Lubuskie 2:1 LZS Bobrówko
GKP Pszczew 1:0 GKS Bledzew
Warta Słońsk 1:1 Kasztelania Santok
29 kolejka
Warta Słońsk 0:1 Meprozet Stare Kurowo
Kasztelania Santok 3:2 GKS Bledzew
GKP Pszczew 0:2 LZS Bobrówko
Spójnia II Ośno Lubuskie 4:5 Spartak Deszczno
Orzeł Międzyrzecz 3:0 Błękitni Dobiegniew
Polonia Lipki Wielkie 3:2 Toroma Torzym
Iskra Janczewo 1:4 Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca 5:0 Warta Gorzów Wielkopolski
30 kolejka
Meprozet Stare Kurowo 1:4 Odra Górzyca
Warta Gorzów Wielkopolski 4:1 Iskra Janczewo
Radowiak Drezdenko 4:5 Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym 1:2 Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew 8:1 Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew 3:0 Spartak Deszczno
LZS Bobrówko 1:5 Kasztelania Santok
GKS Bledzew 2:1 Warta Słońsk
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".