Terminarz - Klasa B - Zielona Góra
1 kolejka
Polonia Nowe Kramsko3:5 Odra Klenica
Lech Sulechów 6:2 Kijowianka Kije
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:2 Sparta Łężyca
Tęcza Kaczenice 4:5 Tęcza Brody
KP Świdnica7:0 Liwno Zabór
2 kolejka
Liwno Zabór 3:3 Lech Sulechów
Odra Klenica 10:1KP Świdnica
Piast Parkovia II Trzebiechów 4:3Polonia Nowe Kramsko
Sparta Łężyca 5:3 Tęcza Brody
Kijowianka Kije 3:1 Tęcza Kaczenice
3 kolejka
Tęcza Kaczenice 0:5 Liwno Zabór
Tęcza Brody 5:5 Kijowianka Kije
Lech Sulechów 7:1 Odra Klenica
KP Świdnica3:0 Piast Parkovia II Trzebiechów
Polonia Nowe Kramsko1:5 Sparta Łężyca
4 kolejka
Polonia Nowe Kramsko1:1KP Świdnica
Piast Parkovia II Trzebiechów 1:7 Lech Sulechów
Sparta Łężyca 5:1 Kijowianka Kije
Liwno Zabór 4:1 Tęcza Brody
Odra Klenica 15:1 Tęcza Kaczenice
5 kolejka
Tęcza Brody 2:4 Odra Klenica
Kijowianka Kije 1:1 Liwno Zabór
Tęcza Kaczenice 3:9 Piast Parkovia II Trzebiechów
Lech Sulechów 18:0Polonia Nowe Kramsko
KP Świdnica0:1 Sparta Łężyca
6 kolejka
Odra Klenica 5:2 Kijowianka Kije
KP Świdnica0:0 Lech Sulechów
Polonia Nowe Kramsko1:2 Tęcza Kaczenice
Sparta Łężyca 3:0 Liwno Zabór
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:1 Tęcza Brody
7 kolejka
Liwno Zabór 2:3 Odra Klenica
Kijowianka Kije 2:3 Piast Parkovia II Trzebiechów
Tęcza Brody 3:4Polonia Nowe Kramsko
Tęcza Kaczenice 0:3KP Świdnica
Lech Sulechów 2:2 Sparta Łężyca
8 kolejka
KP Świdnica8:0 Tęcza Brody
Lech Sulechów 6:1 Tęcza Kaczenice
Polonia Nowe Kramsko2:1 Kijowianka Kije
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:2 Liwno Zabór
Sparta Łężyca 2:1 Odra Klenica
9 kolejka
Tęcza Kaczenice 0:7 Sparta Łężyca
Tęcza Brody 3:6 Lech Sulechów
Kijowianka Kije 2:3KP Świdnica
Liwno Zabór 6:3Polonia Nowe Kramsko
Odra Klenica 0:1 Piast Parkovia II Trzebiechów
10 kolejka
Sparta Łężyca 1:0 Piast Parkovia II Trzebiechów
Odra Klenica 5:3Polonia Nowe Kramsko
Liwno Zabór 5:1KP Świdnica
Kijowianka Kije 0:2 Lech Sulechów
Tęcza Brody 3:0 Tęcza Kaczenice
11 kolejka
Tęcza Brody 0:5 Sparta Łężyca
Tęcza Kaczenice 3:4 Kijowianka Kije
Lech Sulechów 0:2 Liwno Zabór
KP Świdnica0:3 Odra Klenica
Polonia Nowe Kramsko1:3 Piast Parkovia II Trzebiechów
12 kolejka
Sparta Łężyca 19:1Polonia Nowe Kramsko
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:3KP Świdnica
Odra Klenica 0:2 Lech Sulechów
Liwno Zabór 5:0 Tęcza Kaczenice
Kijowianka Kije 1:3 Tęcza Brody
13 kolejka
Kijowianka Kije 1:7 Sparta Łężyca
Tęcza Brody 2:7 Liwno Zabór
Tęcza Kaczenice 0:8 Odra Klenica
Lech Sulechów 3:0 Piast Parkovia II Trzebiechów
KP Świdnica6:2Polonia Nowe Kramsko
14 kolejka
Sparta Łężyca 2:0KP Świdnica
Polonia Nowe Kramsko1:7 Lech Sulechów
Piast Parkovia II Trzebiechów 5:1 Tęcza Kaczenice
Odra Klenica 3:0 Tęcza Brody
Liwno Zabór 0:0 Kijowianka Kije
15 kolejka
Liwno Zabór 0:7 Sparta Łężyca
Kijowianka Kije 1:3 Odra Klenica
Tęcza Brody 3:3 Piast Parkovia II Trzebiechów
Tęcza Kaczenice 5:2Polonia Nowe Kramsko
Lech Sulechów 3:0KP Świdnica
16 kolejka
Sparta Łężyca 3:4 Lech Sulechów
KP Świdnica3:2 Tęcza Kaczenice
Polonia Nowe Kramsko5:0 Tęcza Brody
Piast Parkovia II Trzebiechów 5:1 Kijowianka Kije
Odra Klenica 3:2 Liwno Zabór
17 kolejka
Odra Klenica 0:6 Sparta Łężyca
Liwno Zabór 1:0 Piast Parkovia II Trzebiechów
Kijowianka Kije 0:3Polonia Nowe Kramsko
Tęcza Brody 2:7KP Świdnica
Tęcza Kaczenice 0:10 Lech Sulechów
18 kolejka
Sparta Łężyca 3:0 Tęcza Kaczenice
Lech Sulechów 0:0 Tęcza Brody
KP Świdnica4:3 Kijowianka Kije
Polonia Nowe Kramsko3:0 Liwno Zabór
Piast Parkovia II Trzebiechów 5:1 Odra Klenica
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".