Terminarz - Klasa B – Żagań
1 kolejka
Piast Wichów 0:0PAUZUJE
Czarni Przybymierz 5:0 UKS Victoria Siecieborzyce
Zorza Brzeźnica 0:3 Kwisa Trzebów
Raptus Dzikowice 4:6 UKS Witków
Czarni Chotków 1:1 Czarni Drągowina
Garbarnia Leszno Górne 2:8 Beskid Bożnów
Płomień Czerna 7:1 Pogrom Pożarów
2 kolejka
PAUZUJE0:0 Pogrom Pożarów
Płomień Czerna 3:5 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 1:0 Garbarnia Leszno Górne
UKS Witków 1:4 Czarni Chotków
Kwisa Trzebów 0:2 Raptus Dzikowice
UKS Victoria Siecieborzyce 5:3 Zorza Brzeźnica
Piast Wichów 1:1 Czarni Przybymierz
3 kolejka
Czarni Przybymierz 0:0PAUZUJE
Zorza Brzeźnica 0:1 Piast Wichów
Raptus Dzikowice 3:3 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Chotków 1:1 Kwisa Trzebów
Garbarnia Leszno Górne 3:7 UKS Witków
Płomień Czerna 2:2 Czarni Drągowina
Pogrom Pożarów 4:4 Beskid Bożnów
4 kolejka
PAUZUJE0:0 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 3:1 Pogrom Pożarów
UKS Witków 3:1 Płomień Czerna
Kwisa Trzebów 5:2 Garbarnia Leszno Górne
UKS Victoria Siecieborzyce 3:6 Czarni Chotków
Piast Wichów 6:1 Raptus Dzikowice
Czarni Przybymierz 2:0 Zorza Brzeźnica
5 kolejka
Zorza Brzeźnica 0:0PAUZUJE
Raptus Dzikowice 2:2 Czarni Przybymierz
Czarni Chotków 0:0 Piast Wichów
Garbarnia Leszno Górne 2:3 UKS Victoria Siecieborzyce
Płomień Czerna 1:1 Kwisa Trzebów
Pogrom Pożarów 5:6 UKS Witków
Czarni Drągowina 2:4 Beskid Bożnów
6 kolejka
PAUZUJE0:0 Czarni Drągowina
UKS Witków 0:2 Beskid Bożnów
Kwisa Trzebów 3:0 Pogrom Pożarów
UKS Victoria Siecieborzyce 2:5 Płomień Czerna
Piast Wichów 2:1 Garbarnia Leszno Górne
Czarni Przybymierz 1:0 Czarni Chotków
Zorza Brzeźnica 4:1 Raptus Dzikowice
7 kolejka
Raptus Dzikowice 0:0PAUZUJE
Czarni Chotków 3:2 Zorza Brzeźnica
Garbarnia Leszno Górne 0:3 Czarni Przybymierz
Płomień Czerna 3:0 Piast Wichów
Pogrom Pożarów 2:5 UKS Victoria Siecieborzyce
Kwisa Trzebów 1:1 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 4:7 UKS Witków
8 kolejka
PAUZUJE0:0 UKS Witków
Kwisa Trzebów 0:1 Czarni Drągowina
UKS Victoria Siecieborzyce 2:4 Beskid Bożnów
Piast Wichów 5:2 Pogrom Pożarów
Czarni Przybymierz 2:4 Płomień Czerna
Zorza Brzeźnica 1:1 Garbarnia Leszno Górne
Raptus Dzikowice 0:2 Czarni Chotków
9 kolejka
Czarni Chotków 0:0PAUZUJE
Garbarnia Leszno Górne 6:1 Raptus Dzikowice
Płomień Czerna 2:1 Zorza Brzeźnica
Pogrom Pożarów 1:2 Czarni Przybymierz
Piast Wichów 0:0 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 10:2 UKS Victoria Siecieborzyce
UKS Witków 3:5 Kwisa Trzebów
10 kolejka
PAUZUJE0:0 Kwisa Trzebów
UKS Victoria Siecieborzyce 4:5 UKS Witków
Piast Wichów 1:6 Czarni Drągowina
Czarni Przybymierz 2:4 Beskid Bożnów
Zorza Brzeźnica 1:0 Pogrom Pożarów
Raptus Dzikowice 3:4 Płomień Czerna
Czarni Chotków 0:3 Garbarnia Leszno Górne
11 kolejka
Garbarnia Leszno Górne 0:0PAUZUJE
Płomień Czerna 4:0 Czarni Chotków
Pogrom Pożarów 4:3 Raptus Dzikowice
Zorza Brzeźnica 1:3 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 1:1 Czarni Przybymierz
UKS Witków 4:2 Piast Wichów
Kwisa Trzebów 12:3 UKS Victoria Siecieborzyce
12 kolejka
PAUZUJE0:0 UKS Victoria Siecieborzyce
Piast Wichów 1:3 Kwisa Trzebów
Czarni Przybymierz 0:4 UKS Witków
Zorza Brzeźnica 1:2 Czarni Drągowina
Raptus Dzikowice 0:2 Beskid Bożnów
Czarni Chotków 7:3 Pogrom Pożarów
Garbarnia Leszno Górne 7:1 Płomień Czerna
13 kolejka
Płomień Czerna 0:0PAUZUJE
Pogrom Pożarów 1:2 Garbarnia Leszno Górne
Czarni Chotków 1:3 Beskid Bożnów
Czarni Drągowina 11:2 Raptus Dzikowice
UKS Witków 9:2 Zorza Brzeźnica
Kwisa Trzebów 6:1 Czarni Przybymierz
UKS Victoria Siecieborzyce 1:0 Piast Wichów
14 kolejka
UKS Victoria Siecieborzyce 1:2 Czarni Przybymierz
Kwisa Trzebów 5:2 Zorza Brzeźnica
UKS Witków 6:2 Raptus Dzikowice
Czarni Drągowina 7:1 Czarni Chotków
Beskid Bożnów 1:0 Garbarnia Leszno Górne
Pogrom Pożarów 1:6 Płomień Czerna
15 kolejka
Beskid Bożnów 4:0 Płomień Czerna
Garbarnia Leszno Górne 1:2 Czarni Drągowina
Czarni Chotków 2:4 UKS Witków
Raptus Dzikowice 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 6:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 2:1 Piast Wichów
16 kolejka
Piast Wichów 2:2 Zorza Brzeźnica
UKS Victoria Siecieborzyce 0:2 Raptus Dzikowice
Kwisa Trzebów 9:1 Czarni Chotków
UKS Witków 3:4 Garbarnia Leszno Górne
Czarni Drągowina 3:3 Płomień Czerna
Beskid Bożnów 7:0 Pogrom Pożarów
17 kolejka
Pogrom Pożarów 0:5 Czarni Drągowina
Płomień Czerna 8:2 UKS Witków
Garbarnia Leszno Górne 2:5 Kwisa Trzebów
Czarni Chotków 1:0 UKS Victoria Siecieborzyce
Raptus Dzikowice 2:0 Piast Wichów
Zorza Brzeźnica 2:0 Czarni Przybymierz
18 kolejka
Piast Wichów 3:2 Czarni Chotków
UKS Victoria Siecieborzyce 1:3 Garbarnia Leszno Górne
Kwisa Trzebów 3:0 Płomień Czerna
UKS Witków 6:0 Pogrom Pożarów
Beskid Bożnów 2:1 Czarni Drągowina
Czarni Przybymierz 4:1 Raptus Dzikowice
19 kolejka
Beskid Bożnów 3:0 UKS Witków
Pogrom Pożarów 0:7 Kwisa Trzebów
Płomień Czerna 5:1 UKS Victoria Siecieborzyce
Garbarnia Leszno Górne 2:1 Piast Wichów
Czarni Chotków 0:0 Czarni Przybymierz
Raptus Dzikowice 3:3 Zorza Brzeźnica
20 kolejka
Zorza Brzeźnica 3:1 Czarni Chotków
Czarni Przybymierz 4:1 Garbarnia Leszno Górne
Piast Wichów 1:2 Płomień Czerna
UKS Victoria Siecieborzyce 8:2 Pogrom Pożarów
Beskid Bożnów 2:2 Kwisa Trzebów
UKS Witków 4:3 Czarni Drągowina
21 kolejka
Czarni Drągowina 2:1 Kwisa Trzebów
Beskid Bożnów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Pogrom Pożarów 2:6 Piast Wichów
Płomień Czerna 0:0 Czarni Przybymierz
Garbarnia Leszno Górne 6:2 Zorza Brzeźnica
Czarni Chotków 2:2 Raptus Dzikowice
22 kolejka
Raptus Dzikowice 5:1 Garbarnia Leszno Górne
Zorza Brzeźnica 5:2 Płomień Czerna
Czarni Przybymierz 5:0 Pogrom Pożarów
Beskid Bożnów 6:1 Piast Wichów
UKS Victoria Siecieborzyce 0:8 Czarni Drągowina
Kwisa Trzebów 3:5 UKS Witków
23 kolejka
UKS Witków 8:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Drągowina 3:0 Piast Wichów
Beskid Bożnów 2:2 Czarni Przybymierz
Pogrom Pożarów 3:0 Zorza Brzeźnica
Płomień Czerna 0:1 Raptus Dzikowice
Garbarnia Leszno Górne 3:0 Czarni Chotków
24 kolejka
Czarni Chotków 2:4 Płomień Czerna
Raptus Dzikowice 2:1 Pogrom Pożarów
Beskid Bożnów 10:2 Zorza Brzeźnica
Czarni Przybymierz 1:4 Czarni Drągowina
Piast Wichów 2:5 UKS Witków
UKS Victoria Siecieborzyce 1:8 Kwisa Trzebów
25 kolejka
Kwisa Trzebów 3:0 Piast Wichów
UKS Witków 3:1 Czarni Przybymierz
Czarni Drągowina 3:1 Zorza Brzeźnica
Beskid Bożnów 3:0 Raptus Dzikowice
Pogrom Pożarów 3:0 Czarni Chotków
Płomień Czerna 3:0 Garbarnia Leszno Górne
26 kolejka
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".