Terminarz - Klasa B – Świebodzin
1 kolejka
Grom Skąpe 0:5 Błękitni Toporów
Olimp Krecko 1:2 Odra Glińsk
Sparta Nietkowice 3:0 Sokół Kalsk
Zjednoczeni II Lubrza 3:1 Chrobry Brójce
Obra Trzciel3:1 Victoria Szczaniec
Delta Smardzewo3:7 Lubusze Rusinów
Meteor Jordanowo 0:6 Iskra Łagów
2 kolejka
Błękitni Toporów 5:5 Iskra Łagów
Lubusze Rusinów 2:1 Meteor Jordanowo
Delta Smardzewo1:3 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 1:9Obra Trzciel
Sokół Kalsk 0:2 Zjednoczeni II Lubrza
Odra Glińsk 2:1 Sparta Nietkowice
Grom Skąpe 2:8 Olimp Krecko
3 kolejka
Olimp Krecko 4:3 Błękitni Toporów
Sparta Nietkowice 3:2 Grom Skąpe
Zjednoczeni II Lubrza 2:3 Odra Glińsk
Obra Trzciel3:1 Sokół Kalsk
Delta Smardzewo3:2 Chrobry Brójce
Meteor Jordanowo 5:6 Victoria Szczaniec
Iskra Łagów 1:1 Lubusze Rusinów
4 kolejka
Błękitni Toporów 6:1 Lubusze Rusinów
Iskra Łagów 4:1 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 2:6 Meteor Jordanowo
Sokół Kalsk 2:2Delta Smardzewo
Odra Glińsk 2:2Obra Trzciel
Grom Skąpe 1:0 Zjednoczeni II Lubrza
Olimp Krecko 3:2 Sparta Nietkowice
5 kolejka
Sparta Nietkowice 1:3 Błękitni Toporów
Zjednoczeni II Lubrza 1:1 Olimp Krecko
Obra Trzciel4:0 Grom Skąpe
Delta Smardzewo3:2 Odra Glińsk
Meteor Jordanowo 4:4 Sokół Kalsk
Iskra Łagów 6:0 Chrobry Brójce
Lubusze Rusinów 2:3 Victoria Szczaniec
6 kolejka
Błękitni Toporów 5:6 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 2:1 Lubusze Rusinów
Sokół Kalsk 2:1 Iskra Łagów
Odra Glińsk 3:3 Meteor Jordanowo
Grom Skąpe 3:5Delta Smardzewo
Olimp Krecko 1:2Obra Trzciel
Sparta Nietkowice 2:0 Zjednoczeni II Lubrza
7 kolejka
Zjednoczeni II Lubrza 1:4 Błękitni Toporów
Obra Trzciel0:6 Sparta Nietkowice
Delta Smardzewo2:2 Olimp Krecko
Meteor Jordanowo 3:0 Grom Skąpe
Iskra Łagów 6:2 Odra Glińsk
Lubusze Rusinów 3:0 Sokół Kalsk
Chrobry Brójce 3:6 Victoria Szczaniec
8 kolejka
Błękitni Toporów 3:0 Chrobry Brójce
Sokół Kalsk 1:2 Victoria Szczaniec
Odra Glińsk 1:1 Lubusze Rusinów
Grom Skąpe 1:2 Iskra Łagów
Olimp Krecko 3:1 Meteor Jordanowo
Sparta Nietkowice 2:0Delta Smardzewo
Zjednoczeni II Lubrza 3:4Obra Trzciel
9 kolejka
Obra Trzciel3:2 Błękitni Toporów
Delta Smardzewo4:2 Zjednoczeni II Lubrza
Meteor Jordanowo 2:2 Sparta Nietkowice
Iskra Łagów 2:1 Olimp Krecko
Lubusze Rusinów 4:2 Grom Skąpe
Odra Glińsk 2:1 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 1:3 Sokół Kalsk
10 kolejka
Błękitni Toporów 3:1 Sokół Kalsk
Odra Glińsk 3:1 Chrobry Brójce
Grom Skąpe 6:2 Victoria Szczaniec
Olimp Krecko 3:1 Lubusze Rusinów
Sparta Nietkowice 1:0 Iskra Łagów
Zjednoczeni II Lubrza 3:1 Meteor Jordanowo
Obra Trzciel0:2Delta Smardzewo
11 kolejka
Delta Smardzewo2:1 Błękitni Toporów
Meteor Jordanowo 8:2Obra Trzciel
Iskra Łagów 3:1 Zjednoczeni II Lubrza
Lubusze Rusinów 0:0 Sparta Nietkowice
Olimp Krecko 3:5 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 3:1 Grom Skąpe
Sokół Kalsk 0:3 Odra Glińsk
12 kolejka
Błękitni Toporów 4:1 Odra Glińsk
Grom Skąpe 4:1 Sokół Kalsk
Olimp Krecko 1:0 Chrobry Brójce
Sparta Nietkowice 1:1 Victoria Szczaniec
Zjednoczeni II Lubrza 0:0 Lubusze Rusinów
Obra Trzciel4:0 Iskra Łagów
Delta Smardzewo5:6 Meteor Jordanowo
13 kolejka
Meteor Jordanowo 4:4 Błękitni Toporów
Iskra Łagów 5:4Delta Smardzewo
Lubusze Rusinów 2:1Obra Trzciel
Zjednoczeni II Lubrza 4:1 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 0:2 Sparta Nietkowice
Sokół Kalsk 0:6 Olimp Krecko
Odra Glińsk 1:4 Grom Skąpe
14 kolejka
Błękitni Toporów 1:2 Grom Skąpe
Odra Glińsk 3:3 Olimp Krecko
Sokół Kalsk 0:3 Sparta Nietkowice
Chrobry Brójce 2:1 Zjednoczeni II Lubrza
Victoria Szczaniec 5:2Obra Trzciel
Lubusze Rusinów 0:2Delta Smardzewo
Iskra Łagów 4:2 Meteor Jordanowo
15 kolejka
Iskra Łagów 1:3 Błękitni Toporów
Meteor Jordanowo 6:1 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 4:1Delta Smardzewo
Obra Trzciel2:3 Chrobry Brójce
Zjednoczeni II Lubrza 3:0 Sokół Kalsk
Sparta Nietkowice 3:1 Odra Glińsk
Olimp Krecko 4:2 Grom Skąpe
16 kolejka
Błękitni Toporów 8:2 Olimp Krecko
Grom Skąpe 2:2 Sparta Nietkowice
Odra Glińsk 4:1 Zjednoczeni II Lubrza
Sokół Kalsk 4:2Obra Trzciel
Chrobry Brójce 0:4Delta Smardzewo
Victoria Szczaniec 3:2 Meteor Jordanowo
Lubusze Rusinów 1:2 Iskra Łagów
17 kolejka
Lubusze Rusinów 1:3 Błękitni Toporów
Victoria Szczaniec 1:1 Iskra Łagów
Meteor Jordanowo 7:0 Chrobry Brójce
Delta Smardzewo1:2 Sokół Kalsk
Obra Trzciel4:1 Odra Glińsk
Zjednoczeni II Lubrza 3:0 Grom Skąpe
Sparta Nietkowice 4:1 Olimp Krecko
18 kolejka
Błękitni Toporów 3:3 Sparta Nietkowice
Olimp Krecko 3:3 Zjednoczeni II Lubrza
Grom Skąpe 1:3Obra Trzciel
Odra Glińsk 3:0Delta Smardzewo
Sokół Kalsk 1:4 Meteor Jordanowo
Chrobry Brójce 3:0 Iskra Łagów
Victoria Szczaniec 2:2 Lubusze Rusinów
19 kolejka
Victoria Szczaniec 1:4 Błękitni Toporów
Lubusze Rusinów 1:0 Chrobry Brójce
Iskra Łagów 4:1 Sokół Kalsk
Meteor Jordanowo 4:1 Odra Glińsk
Delta Smardzewo3:3 Grom Skąpe
Obra Trzciel2:1 Olimp Krecko
Zjednoczeni II Lubrza 2:3 Sparta Nietkowice
20 kolejka
Błękitni Toporów 7:2 Zjednoczeni II Lubrza
Sparta Nietkowice 4:0Obra Trzciel
Olimp Krecko 3:1Delta Smardzewo
Grom Skąpe 2:3 Meteor Jordanowo
Odra Glińsk 4:2 Iskra Łagów
Sokół Kalsk 4:1 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 4:1 Chrobry Brójce
21 kolejka
Chrobry Brójce 3:3 Błękitni Toporów
Victoria Szczaniec 3:0 Sokół Kalsk
Lubusze Rusinów 3:0 Odra Glińsk
Iskra Łagów 3:0 Grom Skąpe
Meteor Jordanowo 2:1 Olimp Krecko
Delta Smardzewo1:2 Sparta Nietkowice
Obra Trzciel5:2 Zjednoczeni II Lubrza
22 kolejka
Błękitni Toporów 3:1Obra Trzciel
Zjednoczeni II Lubrza 3:4Delta Smardzewo
Sparta Nietkowice 2:4 Meteor Jordanowo
Olimp Krecko 5:0 Iskra Łagów
Grom Skąpe 0:3 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 0:0 Odra Glińsk
Sokół Kalsk 2:5 Chrobry Brójce
23 kolejka
Sokół Kalsk 0:4 Błękitni Toporów
Chrobry Brójce 4:2 Odra Glińsk
Victoria Szczaniec 3:0 Grom Skąpe
Lubusze Rusinów 3:1 Olimp Krecko
Iskra Łagów 2:6 Sparta Nietkowice
Meteor Jordanowo 0:2 Zjednoczeni II Lubrza
Delta Smardzewo3:0Obra Trzciel
24 kolejka
Błękitni Toporów 10:1Delta Smardzewo
Obra Trzciel0:11 Meteor Jordanowo
Zjednoczeni II Lubrza 2:3 Iskra Łagów
Sparta Nietkowice 2:2 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 1:0 Olimp Krecko
Grom Skąpe 0:3 Chrobry Brójce
Odra Glińsk 4:1 Sokół Kalsk
25 kolejka
Odra Glińsk 3:6 Błękitni Toporów
Sokół Kalsk 3:0 Grom Skąpe
Chrobry Brójce 3:3 Olimp Krecko
Victoria Szczaniec 0:2 Sparta Nietkowice
Lubusze Rusinów 4:1 Zjednoczeni II Lubrza
Iskra Łagów 2:2Obra Trzciel
Meteor Jordanowo 5:6Delta Smardzewo
26 kolejka
Błękitni Toporów 3:2 Meteor Jordanowo
Delta Smardzewo6:5 Iskra Łagów
Obra Trzciel4:2 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 2:0 Zjednoczeni II Lubrza
Sparta Nietkowice 2:1 Chrobry Brójce
Olimp Krecko 1:1 Sokół Kalsk
Grom Skąpe 0:3 Odra Glińsk
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".