Terminarz - Klasa B – Nowa Sól I
1 kolejka
Sparta Sława 2:0 Tornado Ciosaniec
Pogoń Wschowa 30-08, 17:00PAUZUJE
Czarni II Rudno7:1 Thrash Attack Lipiny
Amator II Bobrowniki 4:1 Grom Zamysłów
Zorza Nowe Żabno 4:2 Polonia Kiełcz
2 kolejka
Tornado Ciosaniec 5:3 Polonia Kiełcz
Grom Zamysłów 6:4 Zorza Nowe Żabno
Thrash Attack Lipiny 1:3 Amator II Bobrowniki
PAUZUJE07-09, 13:00Czarni II Rudno
Sparta Sława 2:3 Pogoń Wschowa
3 kolejka
Pogoń Wschowa 1:1 Tornado Ciosaniec
Czarni II Rudno3:2 Sparta Sława
Amator II Bobrowniki 14-09, 14:00PAUZUJE
Zorza Nowe Żabno 7:2 Thrash Attack Lipiny
Polonia Kiełcz 3:7 Grom Zamysłów
4 kolejka
Tornado Ciosaniec 9:3 Grom Zamysłów
Thrash Attack Lipiny 3:0 Polonia Kiełcz
PAUZUJE21-09, 13:00 Zorza Nowe Żabno
Sparta Sława 2:1 Amator II Bobrowniki
Pogoń Wschowa 1:4Czarni II Rudno
5 kolejka
Czarni II Rudno6:0 Tornado Ciosaniec
Amator II Bobrowniki 2:1 Pogoń Wschowa
Zorza Nowe Żabno 4:0 Sparta Sława
Polonia Kiełcz 28-09, 13:00PAUZUJE
Grom Zamysłów 5:5 Thrash Attack Lipiny
6 kolejka
Tornado Ciosaniec 1:2 Thrash Attack Lipiny
PAUZUJE05-10, 13:00 Grom Zamysłów
Sparta Sława 3:0 Polonia Kiełcz
Pogoń Wschowa 0:2 Zorza Nowe Żabno
Czarni II Rudno4:1 Amator II Bobrowniki
7 kolejka
Amator II Bobrowniki 1:1 Tornado Ciosaniec
Zorza Nowe Żabno 4:4Czarni II Rudno
Polonia Kiełcz 1:4 Pogoń Wschowa
Grom Zamysłów 0:6 Sparta Sława
Thrash Attack Lipiny 12-10, 15:00PAUZUJE
8 kolejka
Tornado Ciosaniec 19-10, 12:30PAUZUJE
Sparta Sława 4:0 Thrash Attack Lipiny
Pogoń Wschowa 1:0 Grom Zamysłów
Czarni II Rudno10:1 Polonia Kiełcz
Amator II Bobrowniki 1:8 Zorza Nowe Żabno
9 kolejka
Zorza Nowe Żabno 3:2 Tornado Ciosaniec
Polonia Kiełcz 0:4 Amator II Bobrowniki
Grom Zamysłów 1:5Czarni II Rudno
Thrash Attack Lipiny 1:0 Pogoń Wschowa
PAUZUJE26-10, 13:00 Sparta Sława
10 kolejka
Tornado Ciosaniec 1:1 Sparta Sława
PAUZUJE Pogoń Wschowa
Thrash Attack Lipiny 2:2Czarni II Rudno
Grom Zamysłów 2:1 Amator II Bobrowniki
Polonia Kiełcz 4:4 Zorza Nowe Żabno
11 kolejka
Polonia Kiełcz 2:3 Tornado Ciosaniec
Zorza Nowe Żabno 6:0 Grom Zamysłów
Amator II Bobrowniki 3:0 Thrash Attack Lipiny
Czarni II RudnoPAUZUJE
Pogoń Wschowa 2:1 Sparta Sława
12 kolejka
Tornado Ciosaniec 4:3 Pogoń Wschowa
Sparta Sława 2:1Czarni II Rudno
PAUZUJE Amator II Bobrowniki
Thrash Attack Lipiny 1:2 Zorza Nowe Żabno
Grom Zamysłów 1:2 Polonia Kiełcz
13 kolejka
Grom Zamysłów 0:2 Tornado Ciosaniec
Polonia Kiełcz 0:1 Thrash Attack Lipiny
Zorza Nowe Żabno PAUZUJE
Amator II Bobrowniki 1:4 Sparta Sława
Czarni II Rudno4:1 Pogoń Wschowa
14 kolejka
Tornado Ciosaniec 2:3Czarni II Rudno
Pogoń Wschowa 2:2 Amator II Bobrowniki
Sparta Sława 0:6 Zorza Nowe Żabno
PAUZUJE Polonia Kiełcz
Thrash Attack Lipiny 6:2 Grom Zamysłów
15 kolejka
Thrash Attack Lipiny 1:3 Tornado Ciosaniec
Grom Zamysłów PAUZUJE
Polonia Kiełcz 1:5 Sparta Sława
Zorza Nowe Żabno 7:2 Pogoń Wschowa
Amator II Bobrowniki 3:1Czarni II Rudno
16 kolejka
Tornado Ciosaniec 2:2 Amator II Bobrowniki
Czarni II Rudno0:3 Zorza Nowe Żabno
Pogoń Wschowa 1:2 Polonia Kiełcz
Sparta Sława 2:1 Grom Zamysłów
PAUZUJE Thrash Attack Lipiny
17 kolejka
PAUZUJE Tornado Ciosaniec
Thrash Attack Lipiny 4:4 Sparta Sława
Grom Zamysłów 0:3 Pogoń Wschowa
Polonia Kiełcz 6:2Czarni II Rudno
Zorza Nowe Żabno 4:3 Amator II Bobrowniki
18 kolejka
Tornado Ciosaniec 4:2 Zorza Nowe Żabno
Amator II Bobrowniki 3:2 Polonia Kiełcz
Czarni II Rudno0:0 Grom Zamysłów
Pogoń Wschowa 2:2 Thrash Attack Lipiny
Sparta Sława PAUZUJE
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".