Terminarz - Klasa A – Zielona Góra IV
1 kolejka
Sparta Miodnica 0:1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Jelenin 2:4 Nysa Przewóz
Budowlani II Lubsko 0:1 Delta Sieniawa Żarska
KS Tomaszowo 2:2 Budowlani Gozdnica
Stal Jasień 3:0 Traper Chichy
Unia Kunice 2:1 Błękitni Zabłocie
Nysa Trzebiel 2:1 Orzeł Konin Żagański
2 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:3 Orzeł Konin Żagański
Unia Kunice 5:1 Nysa Trzebiel
Błękitni Zabłocie 5:0 Traper Chichy
Budowlani Gozdnica 3:2 Stal Jasień
Delta Sieniawa Żarska 3:1 KS Tomaszowo
Nysa Przewóz 2:1 Budowlani II Lubsko
Sparta Miodnica 2:6 Czarni Jelenin
3 kolejka
Czarni Jelenin 0:1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Budowlani II Lubsko 5:3 Sparta Miodnica
KS Tomaszowo 1:1 Nysa Przewóz
Stal Jasień 1:4 Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Zabłocie 0:3 Budowlani Gozdnica
Nysa Trzebiel 3:0 Traper Chichy
Orzeł Konin Żagański 0:4 Unia Kunice
4 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:3 Unia Kunice
Traper Chichy 0:2 Orzeł Konin Żagański
Budowlani Gozdnica 0:0 Nysa Trzebiel
Delta Sieniawa Żarska 4:4 Błękitni Zabłocie
Nysa Przewóz 0:2 Stal Jasień
Sparta Miodnica 1:4 KS Tomaszowo
Czarni Jelenin 5:0 Budowlani II Lubsko
5 kolejka
Budowlani II Lubsko 9:1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
KS Tomaszowo 1:2 Czarni Jelenin
Stal Jasień 7:2 Sparta Miodnica
Błękitni Zabłocie 3:0 Nysa Przewóz
Nysa Trzebiel 4:2 Delta Sieniawa Żarska
Orzeł Konin Żagański 2:5 Budowlani Gozdnica
Unia Kunice 4:1 Traper Chichy
6 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:5 Traper Chichy
Budowlani Gozdnica 1:3 Unia Kunice
Delta Sieniawa Żarska 5:1 Orzeł Konin Żagański
Nysa Przewóz 1:4 Nysa Trzebiel
Sparta Miodnica 3:0 Błękitni Zabłocie
Czarni Jelenin 2:0 Stal Jasień
Budowlani II Lubsko 1:1 KS Tomaszowo
7 kolejka
KS Tomaszowo 4:1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Stal Jasień 3:3 Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie 2:0 Czarni Jelenin
Nysa Trzebiel 4:0 Sparta Miodnica
Orzeł Konin Żagański 3:6 Nysa Przewóz
Unia Kunice 1:1 Delta Sieniawa Żarska
Traper Chichy 0:4 Budowlani Gozdnica
8 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:4 Budowlani Gozdnica
Delta Sieniawa Żarska 0:0 Traper Chichy
Nysa Przewóz 0:2 Unia Kunice
Sparta Miodnica 3:1 Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin 3:1 Nysa Trzebiel
Budowlani II Lubsko 5:2 Błękitni Zabłocie
KS Tomaszowo 0:0 Stal Jasień
9 kolejka
Stal Jasień 4:0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Błękitni Zabłocie 1:1 KS Tomaszowo
Nysa Trzebiel 1:4 Budowlani II Lubsko
Orzeł Konin Żagański 1:2 Czarni Jelenin
Unia Kunice 1:1 Sparta Miodnica
Traper Chichy 1:0 Nysa Przewóz
Budowlani Gozdnica 2:0 Delta Sieniawa Żarska
10 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0:2 Delta Sieniawa Żarska
Nysa Przewóz 2:7 Budowlani Gozdnica
Sparta Miodnica 2:5 Traper Chichy
Czarni Jelenin 2:2 Unia Kunice
Budowlani II Lubsko 6:1 Orzeł Konin Żagański
KS Tomaszowo 1:0 Nysa Trzebiel
Stal Jasień 6:2 Błękitni Zabłocie
11 kolejka
Błękitni Zabłocie 7:0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Nysa Trzebiel 1:5 Stal Jasień
KS Tomaszowo 2:0 Orzeł Konin Żagański
Unia Kunice 1:2 Budowlani II Lubsko
Traper Chichy 1:3 Czarni Jelenin
Budowlani Gozdnica 5:0 Sparta Miodnica
Delta Sieniawa Żarska 6:4 Nysa Przewóz
12 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:3 Nysa Przewóz
Sparta Miodnica 0:4 Delta Sieniawa Żarska
Czarni Jelenin 1:0 Budowlani Gozdnica
Budowlani II Lubsko 2:1 Traper Chichy
KS Tomaszowo 0:4 Unia Kunice
Stal Jasień 5:2 Orzeł Konin Żagański
Błękitni Zabłocie 1:1 Nysa Trzebiel
13 kolejka
Nysa Trzebiel 5:2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Błękitni Zabłocie 2:8 Orzeł Konin Żagański
Unia Kunice 5:2 Stal Jasień
Traper Chichy 1:4 KS Tomaszowo
Budowlani Gozdnica 1:0 Budowlani II Lubsko
Czarni Jelenin 3:0 Delta Sieniawa Żarska
Nysa Przewóz 4:5 Sparta Miodnica
14 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 7:2 Sparta Miodnica
Nysa Przewóz 0:1 Czarni Jelenin
Delta Sieniawa Żarska 1:0 Budowlani II Lubsko
Budowlani Gozdnica 0:1 KS Tomaszowo
Traper Chichy 0:0 Stal Jasień
Błękitni Zabłocie 1:4 Unia Kunice
Orzeł Konin Żagański 8:0 Nysa Trzebiel
15 kolejka
Orzeł Konin Żagański 1:3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Nysa Trzebiel 0:1 Unia Kunice
Traper Chichy 3:2 Błękitni Zabłocie
Stal Jasień 1:0 Budowlani Gozdnica
KS Tomaszowo 1:4 Delta Sieniawa Żarska
Budowlani II Lubsko 0:4 Nysa Przewóz
Czarni Jelenin 3:1 Sparta Miodnica
16 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:1 Czarni Jelenin
Sparta Miodnica 2:2 Budowlani II Lubsko
Nysa Przewóz 3:0 KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska 4:2 Stal Jasień
Budowlani Gozdnica 0:5 Błękitni Zabłocie
Traper Chichy 4:1 Nysa Trzebiel
Unia Kunice 5:0 Orzeł Konin Żagański
17 kolejka
Unia Kunice 0:1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański 6:2 Traper Chichy
Nysa Trzebiel 2:3 Budowlani Gozdnica
Błękitni Zabłocie 0:1 Delta Sieniawa Żarska
Stal Jasień 2:0 Nysa Przewóz
KS Tomaszowo 3:2 Sparta Miodnica
Budowlani II Lubsko 1:0 Czarni Jelenin
18 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 5:1 Budowlani II Lubsko
Czarni Jelenin 3:1 KS Tomaszowo
Sparta Miodnica 3:1 Stal Jasień
Nysa Przewóz 1:3 Błękitni Zabłocie
Delta Sieniawa Żarska 5:0 Nysa Trzebiel
Budowlani Gozdnica 4:4 Orzeł Konin Żagański
Traper Chichy 0:3 Unia Kunice
19 kolejka
Traper Chichy 4:3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Unia Kunice 3:1 Budowlani Gozdnica
Orzeł Konin Żagański 0:4 Delta Sieniawa Żarska
Nysa Trzebiel 1:4 Nysa Przewóz
Błękitni Zabłocie 3:0 Sparta Miodnica
Stal Jasień 2:3 Czarni Jelenin
KS Tomaszowo 0:2 Budowlani II Lubsko
20 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:0 KS Tomaszowo
Budowlani II Lubsko 4:0 Stal Jasień
Czarni Jelenin 4:0 Błękitni Zabłocie
Sparta Miodnica 6:1 Nysa Trzebiel
Nysa Przewóz 3:3 Orzeł Konin Żagański
Delta Sieniawa Żarska 2:1 Unia Kunice
Budowlani Gozdnica 2:1 Traper Chichy
21 kolejka
Budowlani Gozdnica 1:3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Traper Chichy 2:2 Delta Sieniawa Żarska
Unia Kunice 2:1 Nysa Przewóz
Orzeł Konin Żagański 4:3 Sparta Miodnica
Nysa Trzebiel 2:7 Czarni Jelenin
Błękitni Zabłocie 4:2 Budowlani II Lubsko
Stal Jasień 2:0 KS Tomaszowo
22 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:2 Stal Jasień
KS Tomaszowo 1:1 Błękitni Zabłocie
Budowlani II Lubsko 6:0 Nysa Trzebiel
Czarni Jelenin 6:0 Orzeł Konin Żagański
Sparta Miodnica 3:3 Unia Kunice
Nysa Przewóz 3:1 Traper Chichy
Delta Sieniawa Żarska 4:3 Budowlani Gozdnica
23 kolejka
Delta Sieniawa Żarska 5:3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Budowlani Gozdnica 3:0 Nysa Przewóz
Traper Chichy 0:2 Sparta Miodnica
Unia Kunice 0:0 Czarni Jelenin
Orzeł Konin Żagański 3:1 Budowlani II Lubsko
Nysa Trzebiel 1:3 KS Tomaszowo
Błękitni Zabłocie 2:1 Stal Jasień
24 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0:4 Błękitni Zabłocie
Stal Jasień 3:0 Nysa Trzebiel
Orzeł Konin Żagański 3:1 KS Tomaszowo
Budowlani II Lubsko 4:2 Unia Kunice
Czarni Jelenin 4:0 Traper Chichy
Sparta Miodnica 7:2 Budowlani Gozdnica
Nysa Przewóz 2:6 Delta Sieniawa Żarska
25 kolejka
Nysa Przewóz 4:6 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Delta Sieniawa Żarska 2:0 Sparta Miodnica
Budowlani Gozdnica 4:3 Czarni Jelenin
Traper Chichy 5:0 Budowlani II Lubsko
Unia Kunice 8:1 KS Tomaszowo
Orzeł Konin Żagański 2:2 Stal Jasień
Nysa Trzebiel 2:4 Błękitni Zabłocie
26 kolejka
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3:0 Nysa Trzebiel
Orzeł Konin Żagański 1:2 Błękitni Zabłocie
Stal Jasień 1:2 Unia Kunice
KS Tomaszowo 1:0 Traper Chichy
Budowlani II Lubsko 2:3 Budowlani Gozdnica
Delta Sieniawa Żarska 1:4 Czarni Jelenin
Sparta Miodnica 2:7 Nysa Przewóz
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".