Terminarz - Klasa A – Zielona Góra I
1 kolejka
Sokół Rozłogi 0:2 Jedność Podmokle
Błyskawica Lubinicko 1:0 Zjednoczeni Lubrza
Pogoń Świebodzin2:2 Medyk Cibórz
Zorza Mostki 3:1 Bizon Wilkowo
Avia Węgrzynice 3:1 Spartak Budachów
Schnug Chociule 5:3 Klon Babimost
Chynowianka Chynów 8:3 Mewa Cigacice
2 kolejka
Jedność Podmokle 1:2 Mewa Cigacice
Klon Babimost 0:6 Chynowianka Chynów
Spartak Budachów 2:2Schnug Chociule
Bizon Wilkowo 3:5 Avia Węgrzynice
Medyk Cibórz 5:2 Zorza Mostki
Zjednoczeni Lubrza 6:3Pogoń Świebodzin
Sokół Rozłogi 4:2 Błyskawica Lubinicko
3 kolejka
Błyskawica Lubinicko 4:3 Jedność Podmokle
Sokół Rozłogi 4:5Pogoń Świebodzin
Zorza Mostki 2:6 Zjednoczeni Lubrza
Avia Węgrzynice 1:3 Medyk Cibórz
Schnug Chociule 2:2 Bizon Wilkowo
Chynowianka Chynów 2:1 Spartak Budachów
Mewa Cigacice 5:3 Klon Babimost
4 kolejka
Klon Babimost 0:0 Jedność Podmokle
Spartak Budachów 3:5 Mewa Cigacice
Bizon Wilkowo 0:8 Chynowianka Chynów
Medyk Cibórz 1:4Schnug Chociule
Zjednoczeni Lubrza 3:1 Avia Węgrzynice
Sokół Rozłogi 2:2 Zorza Mostki
Pogoń Świebodzin6:2 Błyskawica Lubinicko
5 kolejka
Jedność Podmokle 2:4Pogoń Świebodzin
Zorza Mostki 2:3 Błyskawica Lubinicko
Avia Węgrzynice 8:1 Sokół Rozłogi
Schnug Chociule 0:2 Zjednoczeni Lubrza
Chynowianka Chynów 8:1 Medyk Cibórz
Mewa Cigacice 5:1 Bizon Wilkowo
Klon Babimost 0:3 Spartak Budachów
6 kolejka
Jedność Podmokle 7:3 Spartak Budachów
Bizon Wilkowo 2:6 Klon Babimost
Medyk Cibórz 2:2 Mewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza 2:3 Chynowianka Chynów
Sokół Rozłogi 4:5Schnug Chociule
Błyskawica Lubinicko 1:5 Avia Węgrzynice
Zorza Mostki 3:6Pogoń Świebodzin
7 kolejka
Jedność Podmokle 4:4 Zorza Mostki
Avia Węgrzynice 2:1Pogoń Świebodzin
Schnug Chociule 5:2 Błyskawica Lubinicko
Chynowianka Chynów 1:2 Sokół Rozłogi
Mewa Cigacice 0:3 Zjednoczeni Lubrza
Klon Babimost 0:4 Medyk Cibórz
Spartak Budachów 3:1 Bizon Wilkowo
8 kolejka
Jedność Podmokle 4:0 Bizon Wilkowo
Medyk Cibórz 6:1 Spartak Budachów
Zjednoczeni Lubrza 6:0 Klon Babimost
Sokół Rozłogi 4:1 Mewa Cigacice
Błyskawica Lubinicko 0:1 Chynowianka Chynów
Pogoń Świebodzin3:2Schnug Chociule
Zorza Mostki 3:3 Avia Węgrzynice
9 kolejka
Avia Węgrzynice 1:1 Jedność Podmokle
Schnug Chociule 6:2 Zorza Mostki
Chynowianka Chynów 1:5Pogoń Świebodzin
Mewa Cigacice 1:3 Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost 1:1 Sokół Rozłogi
Spartak Budachów 0:6 Zjednoczeni Lubrza
Bizon Wilkowo 2:0 Medyk Cibórz
10 kolejka
Jedność Podmokle 3:3 Medyk Cibórz
Zjednoczeni Lubrza 12:0 Bizon Wilkowo
Sokół Rozłogi 7:0 Spartak Budachów
Błyskawica Lubinicko 2:1 Klon Babimost
Pogoń Świebodzin4:1 Mewa Cigacice
Zorza Mostki 5:1 Chynowianka Chynów
Avia Węgrzynice 10:0Schnug Chociule
11 kolejka
Schnug Chociule 2:0 Jedność Podmokle
Chynowianka Chynów 1:3 Avia Węgrzynice
Mewa Cigacice 3:2 Zorza Mostki
Klon Babimost 1:2Pogoń Świebodzin
Spartak Budachów 1:2 Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo 1:8 Sokół Rozłogi
Medyk Cibórz 2:3 Zjednoczeni Lubrza
12 kolejka
Jedność Podmokle 2:3 Zjednoczeni Lubrza
Sokół Rozłogi 6:2 Medyk Cibórz
Błyskawica Lubinicko 2:2 Bizon Wilkowo
Pogoń Świebodzin1:2 Spartak Budachów
Zorza Mostki 1:2 Klon Babimost
Avia Węgrzynice 8:2 Mewa Cigacice
Schnug Chociule 1:2 Chynowianka Chynów
13 kolejka
Chynowianka Chynów 5:1 Jedność Podmokle
Mewa Cigacice 5:2Schnug Chociule
Klon Babimost 3:3 Avia Węgrzynice
Spartak Budachów 9:3 Zorza Mostki
Bizon Wilkowo 1:7Pogoń Świebodzin
Medyk Cibórz 5:2 Błyskawica Lubinicko
Zjednoczeni Lubrza 5:1 Sokół Rozłogi
14 kolejka
Jedność Podmokle 0:3 Sokół Rozłogi
Zjednoczeni Lubrza 7:2 Błyskawica Lubinicko
Medyk Cibórz 3:0Pogoń Świebodzin
Bizon Wilkowo 7:0 Zorza Mostki
Spartak Budachów 1:1 Avia Węgrzynice
Klon Babimost 3:0Schnug Chociule
Mewa Cigacice 2:3 Chynowianka Chynów
15 kolejka
Mewa Cigacice 6:2 Jedność Podmokle
Chynowianka Chynów 3:1 Klon Babimost
Schnug Chociule 5:1 Spartak Budachów
Avia Węgrzynice 3:3 Bizon Wilkowo
Zorza Mostki 2:3 Medyk Cibórz
Pogoń Świebodzin0:3 Zjednoczeni Lubrza
Błyskawica Lubinicko 1:3 Sokół Rozłogi
16 kolejka
Jedność Podmokle 2:2 Błyskawica Lubinicko
Pogoń Świebodzin0:3 Sokół Rozłogi
Zjednoczeni Lubrza 3:0 Zorza Mostki
Medyk Cibórz 3:3 Avia Węgrzynice
Bizon Wilkowo 3:0Schnug Chociule
Spartak Budachów 0:1 Chynowianka Chynów
Klon Babimost 4:2 Mewa Cigacice
17 kolejka
Jedność Podmokle 1:1 Klon Babimost
Mewa Cigacice 1:6 Spartak Budachów
Chynowianka Chynów 2:3 Bizon Wilkowo
Schnug Chociule 2:2 Medyk Cibórz
Avia Węgrzynice 0:2 Zjednoczeni Lubrza
Zorza Mostki 1:3 Sokół Rozłogi
Błyskawica Lubinicko 3:0Pogoń Świebodzin
18 kolejka
Pogoń Świebodzin0:3 Jedność Podmokle
Błyskawica Lubinicko 4:1 Zorza Mostki
Sokół Rozłogi 2:3 Avia Węgrzynice
Zjednoczeni Lubrza 3:1Schnug Chociule
Medyk Cibórz 0:2 Chynowianka Chynów
Bizon Wilkowo 6:2 Mewa Cigacice
Spartak Budachów 1:0 Klon Babimost
19 kolejka
Spartak Budachów 3:1 Jedność Podmokle
Klon Babimost 6:1 Bizon Wilkowo
Mewa Cigacice 1:1 Medyk Cibórz
Chynowianka Chynów 0:0 Zjednoczeni Lubrza
Schnug Chociule 1:6 Sokół Rozłogi
Avia Węgrzynice 5:0 Błyskawica Lubinicko
Pogoń Świebodzin0:3 Zorza Mostki
20 kolejka
Zorza Mostki 6:1 Jedność Podmokle
Pogoń Świebodzin0:3 Avia Węgrzynice
Błyskawica Lubinicko 4:1Schnug Chociule
Sokół Rozłogi 2:2 Chynowianka Chynów
Zjednoczeni Lubrza 6:4 Mewa Cigacice
Medyk Cibórz 4:2 Klon Babimost
Bizon Wilkowo 3:1 Spartak Budachów
21 kolejka
Bizon Wilkowo 5:3 Jedność Podmokle
Spartak Budachów 3:2 Medyk Cibórz
Klon Babimost 0:4 Zjednoczeni Lubrza
Mewa Cigacice 3:0 Sokół Rozłogi
Chynowianka Chynów 5:1 Błyskawica Lubinicko
Schnug Chociule 3:0Pogoń Świebodzin
Avia Węgrzynice 3:0 Zorza Mostki
22 kolejka
Jedność Podmokle 1:1 Avia Węgrzynice
Zorza Mostki 0:2Schnug Chociule
Pogoń Świebodzin0:3 Chynowianka Chynów
Błyskawica Lubinicko 2:4 Mewa Cigacice
Sokół Rozłogi 4:2 Klon Babimost
Zjednoczeni Lubrza 5:1 Spartak Budachów
Medyk Cibórz 3:0 Bizon Wilkowo
23 kolejka
Medyk Cibórz 2:3 Jedność Podmokle
Bizon Wilkowo 3:4 Zjednoczeni Lubrza
Spartak Budachów 5:2 Sokół Rozłogi
Klon Babimost 5:3 Błyskawica Lubinicko
Mewa Cigacice 3:0Pogoń Świebodzin
Chynowianka Chynów 1:1 Zorza Mostki
Schnug Chociule 3:4 Avia Węgrzynice
24 kolejka
Jedność Podmokle 2:4Schnug Chociule
Avia Węgrzynice 3:1 Chynowianka Chynów
Zorza Mostki 2:2 Mewa Cigacice
Pogoń Świebodzin0:3 Klon Babimost
Błyskawica Lubinicko 7:1 Spartak Budachów
Sokół Rozłogi 3:4 Bizon Wilkowo
Zjednoczeni Lubrza 2:4 Medyk Cibórz
25 kolejka
Zjednoczeni Lubrza 10:0 Jedność Podmokle
Medyk Cibórz 6:5 Sokół Rozłogi
Bizon Wilkowo 8:4 Błyskawica Lubinicko
Spartak Budachów 3:0Pogoń Świebodzin
Klon Babimost 2:2 Zorza Mostki
Mewa Cigacice 7:0 Avia Węgrzynice
Chynowianka Chynów 8:1Schnug Chociule
26 kolejka
Jedność Podmokle 3:2 Chynowianka Chynów
Schnug Chociule 2:2 Mewa Cigacice
Avia Węgrzynice 3:0 Klon Babimost
Zorza Mostki 5:3 Spartak Budachów
Pogoń Świebodzin0:3 Bizon Wilkowo
Błyskawica Lubinicko 5:4 Medyk Cibórz
Sokół Rozłogi 1:6 Zjednoczeni Lubrza
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".