Terminarz - Klasa A – Gorzów III
1 kolejka
Budowlani Murzynowo 4:1 Pionier Zwierzyn
Lions Skwierzyna 2:0 Uran Trzebicz
Leśnik Buszów 1:3 Delta Stare Polichno
Nietoperz Gardzko 2:4 Leśnik Rąpin
Zryw Głęboczek 0:8 Noteć Górecko
Sokół Gościm 9:0 Muszelka Ogardy
Błyskawica Gościmiec 1:2 Dąb Górki Noteckie
2 kolejka
Pionier Zwierzyn 5:0 Dąb Górki Noteckie
Muszelka Ogardy 2:1 Błyskawica Gościmiec
Noteć Górecko 2:2 Sokół Gościm
Leśnik Rąpin 3:0 Zryw Głęboczek
Delta Stare Polichno 1:2 Nietoperz Gardzko
Uran Trzebicz 5:0 Leśnik Buszów
Budowlani Murzynowo 1:1 Lions Skwierzyna
3 kolejka
Lions Skwierzyna 0:4 Pionier Zwierzyn
Leśnik Buszów 3:5 Budowlani Murzynowo
Nietoperz Gardzko 4:1 Uran Trzebicz
Zryw Głęboczek 0:4 Delta Stare Polichno
Sokół Gościm 0:2 Leśnik Rąpin
Błyskawica Gościmiec 2:3 Noteć Górecko
Dąb Górki Noteckie 1:5 Muszelka Ogardy
4 kolejka
Pionier Zwierzyn 3:1 Muszelka Ogardy
Noteć Górecko 2:2 Dąb Górki Noteckie
Leśnik Rąpin 0:1 Błyskawica Gościmiec
Delta Stare Polichno 0:1 Sokół Gościm
Uran Trzebicz 7:0 Zryw Głęboczek
Budowlani Murzynowo 3:3 Nietoperz Gardzko
Lions Skwierzyna 0:1 Leśnik Buszów
5 kolejka
Leśnik Buszów 2:2 Pionier Zwierzyn
Nietoperz Gardzko 4:2 Lions Skwierzyna
Zryw Głęboczek 0:7 Budowlani Murzynowo
Sokół Gościm 2:2 Uran Trzebicz
Błyskawica Gościmiec 2:4 Delta Stare Polichno
Dąb Górki Noteckie 1:2 Leśnik Rąpin
Muszelka Ogardy 3:2 Noteć Górecko
6 kolejka
Pionier Zwierzyn 5:0 Noteć Górecko
Leśnik Rąpin 2:2 Muszelka Ogardy
Delta Stare Polichno 3:2 Dąb Górki Noteckie
Uran Trzebicz 1:0 Błyskawica Gościmiec
Budowlani Murzynowo 1:3 Sokół Gościm
Lions Skwierzyna 9:1 Zryw Głęboczek
Leśnik Buszów 2:4 Nietoperz Gardzko
7 kolejka
Nietoperz Gardzko 2:1 Pionier Zwierzyn
Zryw Głęboczek 0:4 Leśnik Buszów
Sokół Gościm 1:4 Lions Skwierzyna
Błyskawica Gościmiec 2:1 Budowlani Murzynowo
Dąb Górki Noteckie 1:0 Uran Trzebicz
Muszelka Ogardy 3:1 Delta Stare Polichno
Noteć Górecko 0:4 Leśnik Rąpin
8 kolejka
Pionier Zwierzyn 3:0 Leśnik Rąpin
Delta Stare Polichno 2:3 Noteć Górecko
Uran Trzebicz 1:0 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:2 Dąb Górki Noteckie
Lions Skwierzyna 3:1 Błyskawica Gościmiec
Leśnik Buszów 3:1 Sokół Gościm
Nietoperz Gardzko 9:2 Zryw Głęboczek
9 kolejka
Zryw Głęboczek 2:5 Pionier Zwierzyn
Sokół Gościm 6:1 Nietoperz Gardzko
Błyskawica Gościmiec 2:1 Leśnik Buszów
Dąb Górki Noteckie 2:3 Lions Skwierzyna
Muszelka Ogardy 3:0 Budowlani Murzynowo
Noteć Górecko 2:1 Uran Trzebicz
Leśnik Rąpin 4:0 Delta Stare Polichno
10 kolejka
Pionier Zwierzyn 2:1 Delta Stare Polichno
Uran Trzebicz 1:1 Leśnik Rąpin
Budowlani Murzynowo 2:1 Noteć Górecko
Lions Skwierzyna 0:2 Muszelka Ogardy
Leśnik Buszów 2:3 Dąb Górki Noteckie
Nietoperz Gardzko 2:3 Błyskawica Gościmiec
Zryw Głęboczek 0:4 Sokół Gościm
11 kolejka
Sokół Gościm 1:4 Pionier Zwierzyn
Błyskawica Gościmiec 6:0 Zryw Głęboczek
Dąb Górki Noteckie 5:1 Nietoperz Gardzko
Muszelka Ogardy 6:0 Leśnik Buszów
Noteć Górecko 1:1 Lions Skwierzyna
Leśnik Rąpin 1:1 Budowlani Murzynowo
Delta Stare Polichno 4:1 Uran Trzebicz
12 kolejka
Pionier Zwierzyn 1:1 Uran Trzebicz
Budowlani Murzynowo 0:4 Delta Stare Polichno
Lions Skwierzyna 4:1 Leśnik Rąpin
Leśnik Buszów 3:1 Noteć Górecko
Nietoperz Gardzko 2:2 Muszelka Ogardy
Zryw Głęboczek 0:1 Dąb Górki Noteckie
Sokół Gościm 2:0 Błyskawica Gościmiec
13 kolejka
Błyskawica Gościmiec 0:3 Pionier Zwierzyn
Dąb Górki Noteckie 0:7 Sokół Gościm
Muszelka Ogardy 8:1 Zryw Głęboczek
Noteć Górecko 2:2 Nietoperz Gardzko
Leśnik Rąpin 6:1 Leśnik Buszów
Delta Stare Polichno 3:2 Lions Skwierzyna
Uran Trzebicz 4:2 Budowlani Murzynowo
14 kolejka
Pionier Zwierzyn 2:1 Budowlani Murzynowo
Uran Trzebicz 0:1 Lions Skwierzyna
Delta Stare Polichno 1:0 Leśnik Buszów
Leśnik Rąpin 3:2 Nietoperz Gardzko
Noteć Górecko 1:2 Zryw Głęboczek
Muszelka Ogardy 1:1 Sokół Gościm
Dąb Górki Noteckie 3:2 Błyskawica Gościmiec
15 kolejka
Dąb Górki Noteckie 0:6 Pionier Zwierzyn
Błyskawica Gościmiec 0:2 Muszelka Ogardy
Sokół Gościm 3:1 Noteć Górecko
Zryw Głęboczek 0:4 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 3:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:2 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 0:1 Budowlani Murzynowo
16 kolejka
Pionier Zwierzyn 3:2 Lions Skwierzyna
Budowlani Murzynowo 1:1 Leśnik Buszów
Uran Trzebicz 1:1 Nietoperz Gardzko
Delta Stare Polichno 4:1 Zryw Głęboczek
Leśnik Rąpin 2:0 Sokół Gościm
Noteć Górecko 4:3 Błyskawica Gościmiec
Muszelka Ogardy 9:0 Dąb Górki Noteckie
17 kolejka
Muszelka Ogardy 2:1 Pionier Zwierzyn
Dąb Górki Noteckie 6:3 Noteć Górecko
Błyskawica Gościmiec 0:1 Leśnik Rąpin
Sokół Gościm 2:1 Delta Stare Polichno
Zryw Głęboczek 0:4 Uran Trzebicz
Nietoperz Gardzko 2:0 Budowlani Murzynowo
Leśnik Buszów 4:3 Lions Skwierzyna
18 kolejka
Pionier Zwierzyn 1:1 Leśnik Buszów
Lions Skwierzyna 0:3 Nietoperz Gardzko
Budowlani Murzynowo 4:0 Zryw Głęboczek
Uran Trzebicz 2:3 Sokół Gościm
Delta Stare Polichno 4:1 Błyskawica Gościmiec
Leśnik Rąpin 3:0 Dąb Górki Noteckie
Noteć Górecko 0:1 Muszelka Ogardy
19 kolejka
Noteć Górecko 0:5 Pionier Zwierzyn
Muszelka Ogardy 2:2 Leśnik Rąpin
Dąb Górki Noteckie 1:7 Delta Stare Polichno
Błyskawica Gościmiec 0:1 Uran Trzebicz
Sokół Gościm 3:0 Budowlani Murzynowo
Zryw Głęboczek 2:11 Lions Skwierzyna
Nietoperz Gardzko 2:2 Leśnik Buszów
20 kolejka
Pionier Zwierzyn 1:3 Nietoperz Gardzko
Leśnik Buszów 3:0 Zryw Głęboczek
Lions Skwierzyna 3:1 Sokół Gościm
Budowlani Murzynowo 3:0 Błyskawica Gościmiec
Uran Trzebicz 4:3 Dąb Górki Noteckie
Delta Stare Polichno 0:2 Muszelka Ogardy
Leśnik Rąpin 1:0 Noteć Górecko
21 kolejka
Leśnik Rąpin 0:1 Pionier Zwierzyn
Noteć Górecko 0:3 Delta Stare Polichno
Muszelka Ogardy 3:0 Uran Trzebicz
Dąb Górki Noteckie 4:2 Budowlani Murzynowo
Błyskawica Gościmiec 3:2 Lions Skwierzyna
Sokół Gościm 0:1 Leśnik Buszów
Zryw Głęboczek 0:3 Nietoperz Gardzko
22 kolejka
Pionier Zwierzyn 3:0 Zryw Głęboczek
Nietoperz Gardzko 4:3 Sokół Gościm
Leśnik Buszów 1:0 Błyskawica Gościmiec
Lions Skwierzyna 4:0 Dąb Górki Noteckie
Budowlani Murzynowo 1:1 Muszelka Ogardy
Uran Trzebicz 9:1 Noteć Górecko
Delta Stare Polichno 1:4 Leśnik Rąpin
23 kolejka
Delta Stare Polichno 1:2 Pionier Zwierzyn
Leśnik Rąpin 0:0 Uran Trzebicz
Noteć Górecko 1:2 Budowlani Murzynowo
Muszelka Ogardy 5:0 Lions Skwierzyna
Dąb Górki Noteckie 0:4 Leśnik Buszów
Błyskawica Gościmiec 2:4 Nietoperz Gardzko
Sokół Gościm 3:0 Zryw Głęboczek
24 kolejka
Pionier Zwierzyn 0:2 Sokół Gościm
Zryw Głęboczek 0:3 Błyskawica Gościmiec
Nietoperz Gardzko 8:1 Dąb Górki Noteckie
Leśnik Buszów 0:2 Muszelka Ogardy
Lions Skwierzyna 6:2 Noteć Górecko
Budowlani Murzynowo 3:1 Leśnik Rąpin
Uran Trzebicz 3:4 Delta Stare Polichno
25 kolejka
Uran Trzebicz 2:1 Pionier Zwierzyn
Delta Stare Polichno 3:3 Budowlani Murzynowo
Leśnik Rąpin 4:0 Lions Skwierzyna
Noteć Górecko 4:2 Leśnik Buszów
Muszelka Ogardy 3:1 Nietoperz Gardzko
Dąb Górki Noteckie 3:0 Zryw Głęboczek
Błyskawica Gościmiec 1:5 Sokół Gościm
26 kolejka
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".