Terminarz - IV Liga – Lubuska
1 kolejka
Zjednoczeni Przytoczna 0:1 Czarni Browar Witnica
Santos Świebodzin 2:0 Odra Bytom Odrzański
Piast Iłowa 2:2 Promień Żary
KSF Zielona Góra 1:0 Piast Czerwieńsk
Budowlani Lubsko 1:0 Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie 0:0 Stal Sulęcin
Sprotavia Szprotawa 1:1 Arka Nowa Sól
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2 Steinpol Ilanka Rzepin
2 kolejka
Czarni Browar Witnica 1:2 Steinpol Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól 1:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie 2:0 Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko 1:1 Stal Sulęcin
Piast Czerwieńsk 0:6 Budowlani Lubsko
Promień Żary 1:2 KSF Zielona Góra
Odra Bytom Odrzański 4:2Piast Iłowa
Zjednoczeni Przytoczna 1:2 Santos Świebodzin
3 kolejka
Santos Świebodzin 2:1 Czarni Browar Witnica
Piast Iłowa 3:0 Zjednoczeni Przytoczna
KSF Zielona Góra 1:1 Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko 2:1 Promień Żary
Piast Czerwieńsk 4:1 Stal Sulęcin
Sprotavia Szprotawa 1:3 Lubuszanin Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0 Spójnia Ośno Lubuskie
Steinpol Ilanka Rzepin 2:2 Arka Nowa Sól
4 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:2 Arka Nowa Sól
Steinpol Ilanka Rzepin 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko 1:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk 0:4 Sprotavia Szprotawa
Promień Żary 0:2 Stal Sulęcin
Odra Bytom Odrzański 0:4 Budowlani Lubsko
Zjednoczeni Przytoczna 0:3 KSF Zielona Góra
Santos Świebodzin 0:0Piast Iłowa
5 kolejka
Piast Iłowa 2:0 Czarni Browar Witnica
KSF Zielona Góra 0:0 Santos Świebodzin
Budowlani Lubsko 4:0 Zjednoczeni Przytoczna
Odra Bytom Odrzański 3:2 Stal Sulęcin
Sprotavia Szprotawa 0:2 Promień Żary
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5:1 Piast Czerwieńsk
Steinpol Ilanka Rzepin 3:1 Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól 0:1 Spójnia Ośno Lubuskie
6 kolejka
Czarni Browar Witnica 1:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko 1:4 Arka Nowa Sól
Piast Czerwieńsk 2:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Promień Żary 2:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański 3:1 Sprotavia Szprotawa
Zjednoczeni Przytoczna 1:0 Stal Sulęcin
Santos Świebodzin 1:3 Budowlani Lubsko
Piast Iłowa 1:3 KSF Zielona Góra
7 kolejka
KSF Zielona Góra 0:1 Czarni Browar Witnica
Budowlani Lubsko 8:0Piast Iłowa
Santos Świebodzin 4:3 Stal Sulęcin
Sprotavia Szprotawa 2:0 Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 Odra Bytom Odrzański
Steinpol Ilanka Rzepin 1:0 Promień Żary
Arka Nowa Sól 3:2 Piast Czerwieńsk
Spójnia Ośno Lubuskie 0:0 Lubuszanin Drezdenko
8 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:1 Lubuszanin Drezdenko
Piast Czerwieńsk 2:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Promień Żary 3:2 Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański 2:2 Steinpol Ilanka Rzepin
Zjednoczeni Przytoczna 5:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Santos Świebodzin 0:1 Sprotavia Szprotawa
Piast Iłowa 3:2 Stal Sulęcin
KSF Zielona Góra 3:1 Budowlani Lubsko
9 kolejka
Budowlani Lubsko 3:0 Czarni Browar Witnica
Stal Sulęcin 3:10 KSF Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa 0:3Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:2 Santos Świebodzin
Steinpol Ilanka Rzepin 3:1 Zjednoczeni Przytoczna
Arka Nowa Sól 8:2 Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie 1:1 Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko 5:0 Piast Czerwieńsk
10 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:0 Piast Czerwieńsk
Promień Żary 3:1 Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański 0:3 Spójnia Ośno Lubuskie
Zjednoczeni Przytoczna 0:2 Arka Nowa Sól
Santos Świebodzin 3:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Piast Iłowa 0:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
KSF Zielona Góra 3:0 Sprotavia Szprotawa
Budowlani Lubsko 7:2 Stal Sulęcin
11 kolejka
Stal Sulęcin 1:0 Czarni Browar Witnica
Sprotavia Szprotawa 0:0 Budowlani Lubsko
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:3 KSF Zielona Góra
Steinpol Ilanka Rzepin 4:0Piast Iłowa
Arka Nowa Sól 3:1 Santos Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie 4:1 Zjednoczeni Przytoczna
Lubuszanin Drezdenko 2:1 Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk 0:2 Promień Żary
12 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:4 Promień Żary
Odra Bytom Odrzański 4:3 Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Przytoczna 1:5 Lubuszanin Drezdenko
Santos Świebodzin 2:2 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa 0:0 Arka Nowa Sól
KSF Zielona Góra 2:1 Steinpol Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin 0:4 Sprotavia Szprotawa
13 kolejka
Sprotavia Szprotawa 0:0 Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Stal Sulęcin
Steinpol Ilanka Rzepin 1:4 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 1:2 KSF Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie 0:0Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko 3:2 Santos Świebodzin
Piast Czerwieńsk 3:3 Zjednoczeni Przytoczna
Promień Żary 1:1 Odra Bytom Odrzański
14 kolejka
Czarni Browar Witnica 3:0 Odra Bytom Odrzański
Zjednoczeni Przytoczna 3:4 Promień Żary
Santos Świebodzin 3:0 Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa 2:2 Lubuszanin Drezdenko
KSF Zielona Góra 3:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko 1:0 Arka Nowa Sól
Stal Sulęcin 0:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa 0:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
15 kolejka
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 Czarni Browar Witnica
Steinpol Ilanka Rzepin 2:1 Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól 3:1 Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko 1:4 KSF Zielona Góra
Piast Czerwieńsk 1:2Piast Iłowa
Promień Żary 3:1 Santos Świebodzin
Odra Bytom Odrzański 5:0 Zjednoczeni Przytoczna
16 kolejka
Czarni Browar Witnica 2:0 Zjednoczeni Przytoczna
Odra Bytom Odrzański 6:3 Santos Świebodzin
Promień Żary 0:2Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk 0:2 KSF Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko 0:0 Budowlani Lubsko
Stal Sulęcin 2:0 Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól 0:0 Sprotavia Szprotawa
Steinpol Ilanka Rzepin 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
17 kolejka
Steinpol Ilanka Rzepin 2:1 Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa 1:0 Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin 3:3 Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko 5:0 Piast Czerwieńsk
KSF Zielona Góra 2:1 Promień Żary
Piast Iłowa 2:3 Odra Bytom Odrzański
Santos Świebodzin 2:4 Zjednoczeni Przytoczna
18 kolejka
Czarni Browar Witnica 1:1 Santos Świebodzin
Zjednoczeni Przytoczna 1:1Piast Iłowa
Odra Bytom Odrzański 0:1 KSF Zielona Góra
Promień Żary 2:0 Budowlani Lubsko
Stal Sulęcin 3:0 Piast Czerwieńsk
Lubuszanin Drezdenko 1:2 Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie 5:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Arka Nowa Sól 0:1 Steinpol Ilanka Rzepin
19 kolejka
Arka Nowa Sól 0:1 Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 2:5 Steinpol Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0 Lubuszanin Drezdenko
Sprotavia Szprotawa 2:0 Piast Czerwieńsk
Stal Sulęcin 0:0 Promień Żary
Budowlani Lubsko 2:2 Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra 2:1 Zjednoczeni Przytoczna
Piast Iłowa 0:0 Santos Świebodzin
20 kolejka
Lubuszanin Drezdenko 0:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie 1:2 Arka Nowa Sól
Czarni Browar Witnica 1:1Piast Iłowa
Santos Świebodzin 0:5 KSF Zielona Góra
Zjednoczeni Przytoczna 0:2 Budowlani Lubsko
Stal Sulęcin 4:0 Odra Bytom Odrzański
Promień Żary 1:1 Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk 2:1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
21 kolejka
Spójnia Ośno Lubuskie 2:0 Czarni Browar Witnica
Arka Nowa Sól 1:3 Lubuszanin Drezdenko
Steinpol Ilanka Rzepin 4:0 Piast Czerwieńsk
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0 Promień Żary
Sprotavia Szprotawa 4:1 Odra Bytom Odrzański
Stal Sulęcin 5:1 Zjednoczeni Przytoczna
Budowlani Lubsko 0:0 Santos Świebodzin
KSF Zielona Góra 3:1Piast Iłowa
22 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:1 KSF Zielona Góra
Piast Iłowa 0:4 Budowlani Lubsko
Stal Sulęcin 1:0 Santos Świebodzin
Zjednoczeni Przytoczna 1:2 Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański 2:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Promień Żary 1:4 Steinpol Ilanka Rzepin
Piast Czerwieńsk 2:0 Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko 0:1 Spójnia Ośno Lubuskie
23 kolejka
Lubuszanin Drezdenko 4:2 Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 0:0 Piast Czerwieńsk
Arka Nowa Sól 3:0 Promień Żary
Steinpol Ilanka Rzepin 5:0 Odra Bytom Odrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Zjednoczeni Przytoczna
Sprotavia Szprotawa 2:2 Santos Świebodzin
Stal Sulęcin 1:6Piast Iłowa
Budowlani Lubsko 0:1 KSF Zielona Góra
24 kolejka
Czarni Browar Witnica 1:0 Budowlani Lubsko
KSF Zielona Góra 5:0 Stal Sulęcin
Piast Iłowa 1:0 Sprotavia Szprotawa
Santos Świebodzin 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Zjednoczeni Przytoczna 1:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański 0:0 Arka Nowa Sól
Promień Żary 1:4 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Czerwieńsk 1:2 Lubuszanin Drezdenko
25 kolejka
Piast Czerwieńsk 4:1 Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko 1:2 Promień Żary
Spójnia Ośno Lubuskie 1:0 Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól 0:1 Zjednoczeni Przytoczna
Steinpol Ilanka Rzepin 2:2 Santos Świebodzin
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2Piast Iłowa
Sprotavia Szprotawa 0:2 KSF Zielona Góra
Stal Sulęcin 1:2 Budowlani Lubsko
26 kolejka
Czarni Browar Witnica 2:2 Stal Sulęcin
Budowlani Lubsko 0:0 Sprotavia Szprotawa
KSF Zielona Góra 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Iłowa 3:3 Steinpol Ilanka Rzepin
Santos Świebodzin 2:0 Arka Nowa Sól
Zjednoczeni Przytoczna 1:3 Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański 2:3 Lubuszanin Drezdenko
Promień Żary 3:1 Piast Czerwieńsk
27 kolejka
Promień Żary 4:1 Czarni Browar Witnica
Piast Czerwieńsk 2:4 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 1:0 Zjednoczeni Przytoczna
Spójnia Ośno Lubuskie 1:3 Santos Świebodzin
Arka Nowa Sól 4:1Piast Iłowa
Steinpol Ilanka Rzepin 0:3 KSF Zielona Góra
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:4 Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa 1:0 Stal Sulęcin
28 kolejka
Czarni Browar Witnica 0:0 Sprotavia Szprotawa
Stal Sulęcin 1:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Budowlani Lubsko 0:3 Steinpol Ilanka Rzepin
KSF Zielona Góra 1:0 Arka Nowa Sól
Piast Iłowa 5:1 Spójnia Ośno Lubuskie
Santos Świebodzin 1:2 Lubuszanin Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna 8:1 Piast Czerwieńsk
Odra Bytom Odrzański 3:1 Promień Żary
29 kolejka
Odra Bytom Odrzański 1:1 Czarni Browar Witnica
Promień Żary 2:0 Zjednoczeni Przytoczna
Piast Czerwieńsk 3:5 Santos Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko 0:0Piast Iłowa
Spójnia Ośno Lubuskie 5:1 KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól 3:1 Budowlani Lubsko
Steinpol Ilanka Rzepin 2:0 Stal Sulęcin
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 Sprotavia Szprotawa
30 kolejka
Czarni Browar Witnica 1:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Sprotavia Szprotawa 2:0 Steinpol Ilanka Rzepin
Stal Sulęcin 2:1 Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko 0:1 Spójnia Ośno Lubuskie
KSF Zielona Góra 4:0 Lubuszanin Drezdenko
Piast Iłowa 6:3 Piast Czerwieńsk
Santos Świebodzin 4:2 Promień Żary
Zjednoczeni Przytoczna 1:7 Odra Bytom Odrzański
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".