Terminarz - III Liga – Dolnośląsko-lubuska
1 kolejka
Piast Żmigród 1:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra0:1Ślęza Wrocław
Foto Higiena Gać 1:1 MKS Oława
Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów 3:1 Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław 0:1Stelmet UKP Zielona Góra
KP Brzeg Dolny1:2 KGHM Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica 0:4 Polonia Stal Świdnica
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:6 Formacja Port 2000 Mostki
2 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:4 Formacja Port 2000 Mostki
Polonia Stal Świdnica 6:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
KGHM Zagłębie II Lubin 0:0 Polonia Trzebnica
Stelmet UKP Zielona Góra1:2KP Brzeg Dolny
Bielawianka Bielawa 1:1 Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:4 Lechia Dzierżoniów
MKS Oława 1:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław 4:2 Foto Higiena Gać
Piast Żmigród 2:0Karkonosze Jelenia Góra
3 kolejka
Śląsk II Wrocław 1:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KP Brzeg Dolny5:1 Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica 3:2Stelmet UKP Zielona Góra
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:4 KGHM Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki 2:0 Polonia Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra5:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Foto Higiena Gać 1:2 Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów 3:1 MKS Oława
4 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:0 Polonia Stal Świdnica
KGHM Zagłębie II Lubin 2:3 Formacja Port 2000 Mostki
Stelmet UKP Zielona Góra2:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Bielawianka Bielawa 2:0 Polonia Trzebnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1KP Brzeg Dolny
MKS Oława 1:1 Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław 1:2 Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra3:0 Foto Higiena Gać
5 kolejka
Foto Higiena Gać 2:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów 3:1 Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław 2:2Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny2:1 MKS Oława
Polonia Trzebnica 1:2Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:0 Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000 Mostki 3:1Stelmet UKP Zielona Góra
Polonia Stal Świdnica 1:0 KGHM Zagłębie II Lubin
6 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:2 KGHM Zagłębie II Lubin
Stelmet UKP Zielona Góra3:2 Polonia Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa 0:0 Formacja Port 2000 Mostki
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
MKS Oława 1:1 Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław 4:1KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród 3:1 Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra1:3 Lechia Dzierżoniów
Foto Higiena Gać 0:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
7 kolejka
Stilon Gorzów Wielkopolski 6:2 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów 0:0 Foto Higiena Gać
Śląsk II Wrocław 4:0Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny2:1 Piast Żmigród
Polonia Trzebnica 0:2Ślęza Wrocław
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:1 MKS Oława
Formacja Port 2000 Mostki 2:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Stal Świdnica 3:0 Bielawianka Bielawa
KGHM Zagłębie II Lubin 1:2Stelmet UKP Zielona Góra
8 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:2Stelmet UKP Zielona Góra
Bielawianka Bielawa 1:4 KGHM Zagłębie II Lubin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 Polonia Stal Świdnica
MKS Oława 0:0 Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław 4:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Piast Żmigród 4:2 Polonia Trzebnica
Karkonosze Jelenia Góra3:1KP Brzeg Dolny
Foto Higiena Gać 4:1 Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów 0:0 Stilon Gorzów Wielkopolski
9 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1 Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław 2:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
KP Brzeg Dolny2:4 Foto Higiena Gać
Polonia Trzebnica 1:5Karkonosze Jelenia Góra
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:0 Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki 4:0Ślęza Wrocław
Polonia Stal Świdnica 2:0 MKS Oława
KGHM Zagłębie II Lubin 3:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Stelmet UKP Zielona Góra2:0 Bielawianka Bielawa
10 kolejka
Bielawianka Bielawa 1:3 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1Stelmet UKP Zielona Góra
MKS Oława 1:1 KGHM Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław 1:0 Polonia Stal Świdnica
Piast Żmigród 2:5 Formacja Port 2000 Mostki
Karkonosze Jelenia Góra5:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Foto Higiena Gać 2:0 Polonia Trzebnica
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1KP Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów 0:1 Śląsk II Wrocław
11 kolejka
Śląsk II Wrocław 4:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
KP Brzeg Dolny0:2 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski 6:0 Polonia Trzebnica
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:2 Foto Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki 2:2Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Stal Świdnica 5:1 Piast Żmigród
KGHM Zagłębie II Lubin 6:1Ślęza Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra2:1 MKS Oława
Bielawianka Bielawa 1:3Bystrzyca Kąty Wrocławskie
12 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:2Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława 0:1 Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław 3:1Stelmet UKP Zielona Góra
Piast Żmigród 1:3 KGHM Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra0:4 Polonia Stal Świdnica
Foto Higiena Gać 3:4 Formacja Port 2000 Mostki
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów 6:0 Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław 5:1KP Brzeg Dolny
13 kolejka
KP Brzeg Dolny3:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica 2:4 Śląsk II Wrocław
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:2 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1 Formacja Port 2000 Mostki
Polonia Stal Świdnica 0:3 Foto Higiena Gać
KGHM Zagłębie II Lubin 3:1Karkonosze Jelenia Góra
Stelmet UKP Zielona Góra3:0 Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa 0:2Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:0 MKS Oława
14 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:0 MKS Oława
Ślęza Wrocław 1:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Żmigród 6:1 Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra3:2Stelmet UKP Zielona Góra
Foto Higiena Gać 1:2 KGHM Zagłębie II Lubin
Polonia Stal Świdnica 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów 1:3 Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław 5:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
KP Brzeg Dolny3:1 Polonia Trzebnica
15 kolejka
Polonia Trzebnica 0:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Dąb Sława Balcerzak i Spółka3:3KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki 3:4 Śląsk II Wrocław
Polonia Stal Świdnica 0:1 Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski 4:2 KGHM Zagłębie II Lubin
Stelmet UKP Zielona Góra3:2 Foto Higiena Gać
Bielawianka Bielawa 2:0Karkonosze Jelenia Góra
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:0 Piast Żmigród
Ślęza Wrocław 5:0 MKS Oława
16 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:0Ślęza Wrocław
Piast Żmigród 1:0 MKS Oława
Karkonosze Jelenia Góra3:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto Higiena Gać 1:0 Bielawianka Bielawa
Stelmet UKP Zielona Góra2:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów 2:0 KGHM Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław 2:1 Polonia Stal Świdnica
KP Brzeg Dolny0:5 Formacja Port 2000 Mostki
Polonia Trzebnica 0:3Dąb Sława Balcerzak i Spółka
17 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 4:2Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Formacja Port 2000 Mostki 5:0 Polonia Trzebnica
Polonia Stal Świdnica 0:2KP Brzeg Dolny
KGHM Zagłębie II Lubin 1:5 Śląsk II Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra1:2 Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa 2:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:2 Foto Higiena Gać
MKS Oława 1:2Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław 4:1 Piast Żmigród
18 kolejka
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 2:1 Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa 1:2 Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław 0:0Karkonosze Jelenia Góra
MKS Oława 2:1 Foto Higiena Gać
Polonia Stal Świdnica 6:0 Polonia Trzebnica
Stelmet UKP Zielona Góra0:0 Śląsk II Wrocław
KGHM Zagłębie II Lubin 0:0KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki 3:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
19 kolejka
Formacja Port 2000 Mostki 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:3 Polonia Stal Świdnica
Polonia Trzebnica 0:10 KGHM Zagłębie II Lubin
KP Brzeg Dolny1:3Stelmet UKP Zielona Góra
Śląsk II Wrocław 4:2 Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów 3:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 MKS Oława
Foto Higiena Gać 0:2Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra3:2 Piast Żmigród
20 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:0Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród 2:2 Foto Higiena Gać
Ślęza Wrocław 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Oława 0:1 Lechia Dzierżoniów
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:2 Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa 0:0KP Brzeg Dolny
Stelmet UKP Zielona Góra2:0 Polonia Trzebnica
KGHM Zagłębie II Lubin 5:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Polonia Stal Świdnica 1:2 Formacja Port 2000 Mostki
21 kolejka
Polonia Stal Świdnica 3:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Formacja Port 2000 Mostki 2:3 KGHM Zagłębie II Lubin
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:1Stelmet UKP Zielona Góra
Polonia Trzebnica 1:1 Bielawianka Bielawa
KP Brzeg Dolny2:2Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław 2:0 MKS Oława
Lechia Dzierżoniów 0:3Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0 Piast Żmigród
Foto Higiena Gać 1:0Karkonosze Jelenia Góra
22 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:1 Foto Higiena Gać
Karkonosze Jelenia Góra1:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród 2:1 Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław 0:1 Śląsk II Wrocław
MKS Oława 0:1KP Brzeg Dolny
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0 Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa 2:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Stelmet UKP Zielona Góra1:1 Formacja Port 2000 Mostki
KGHM Zagłębie II Lubin 3:2 Polonia Stal Świdnica
23 kolejka
KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Polonia Stal Świdnica 5:0Stelmet UKP Zielona Góra
Formacja Port 2000 Mostki 5:1 Bielawianka Bielawa
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Trzebnica 0:1 MKS Oława
KP Brzeg Dolny2:3Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław 2:2 Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów 0:2Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski 2:1 Foto Higiena Gać
24 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:7 Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto Higiena Gać 1:1 Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra1:3 Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród 2:0KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław 3:0 Polonia Trzebnica
MKS Oława 0:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:4 Formacja Port 2000 Mostki
Bielawianka Bielawa 0:5 Polonia Stal Świdnica
Stelmet UKP Zielona Góra2:1 KGHM Zagłębie II Lubin
25 kolejka
Stelmet UKP Zielona Góra1:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
KGHM Zagłębie II Lubin 4:0 Bielawianka Bielawa
Polonia Stal Świdnica 3:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki 4:0 MKS Oława
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:0Ślęza Wrocław
Polonia Trzebnica 2:8 Piast Żmigród
KP Brzeg Dolny2:0Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk II Wrocław 1:5 Foto Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Lechia Dzierżoniów
26 kolejka
Lechia Dzierżoniów 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:4 Śląsk II Wrocław
Foto Higiena Gać 3:0KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra0:0 Polonia Trzebnica
Piast Żmigród 2:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Ślęza Wrocław 0:3 Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława 1:1 Polonia Stal Świdnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:4 KGHM Zagłębie II Lubin
Bielawianka Bielawa 1:1Stelmet UKP Zielona Góra
27 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1 Bielawianka Bielawa
Stelmet UKP Zielona Góra0:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 MKS Oława
Polonia Stal Świdnica 3:1Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki 3:1 Piast Żmigród
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:2Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Trzebnica 1:2 Foto Higiena Gać
KP Brzeg Dolny1:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław 2:1 Lechia Dzierżoniów
28 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:0 Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów 3:2KP Brzeg Dolny
Polonia Trzebnica 1:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto Higiena Gać 4:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Karkonosze Jelenia Góra0:0 Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród 1:1 Polonia Stal Świdnica
Ślęza Wrocław 1:1 KGHM Zagłębie II Lubin
MKS Oława 3:1Stelmet UKP Zielona Góra
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 Bielawianka Bielawa
29 kolejka
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:3 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa 0:1 MKS Oława
Stelmet UKP Zielona Góra1:4Ślęza Wrocław
KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 Piast Żmigród
Polonia Stal Świdnica 2:0Karkonosze Jelenia Góra
Formacja Port 2000 Mostki 2:2 Foto Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski 5:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Polonia Trzebnica 0:5 Lechia Dzierżoniów
KP Brzeg Dolny1:4 Śląsk II Wrocław
30 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1KP Brzeg Dolny
Śląsk II Wrocław 4:0 Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów 2:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Formacja Port 2000 Mostki 4:0 Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto Higiena Gać 1:1 Polonia Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra0:4 KGHM Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród 6:1Stelmet UKP Zielona Góra
Ślęza Wrocław 0:2 Bielawianka Bielawa
MKS Oława 3:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
31 kolejka
MKS Oława 4:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:3Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa 2:2 Piast Żmigród
Stelmet UKP Zielona Góra0:3Karkonosze Jelenia Góra
KGHM Zagłębie II Lubin 9:1 Foto Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0 Polonia Stal Świdnica
Formacja Port 2000 Mostki 6:1 Lechia Dzierżoniów
Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:2 Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica 0:1KP Brzeg Dolny
32 kolejka
Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 4:2 Polonia Trzebnica
KP Brzeg Dolny3:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
Śląsk II Wrocław 0:2 Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów 30-05, 17:00 Polonia Stal Świdnica
KGHM Zagłębie II Lubin 1:0 Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto Higiena Gać 2:0Stelmet UKP Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra0:2 Bielawianka Bielawa
Piast Żmigród 1:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława 3:1Ślęza Wrocław
33 kolejka
Ślęza Wrocław 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
MKS Oława 1:0 Piast Żmigród
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:7Karkonosze Jelenia Góra
Bielawianka Bielawa 0:4 Foto Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0Stelmet UKP Zielona Góra
KGHM Zagłębie II Lubin 2:0 Lechia Dzierżoniów
Polonia Stal Świdnica 2:2 Śląsk II Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki 6:0KP Brzeg Dolny
Dąb Sława Balcerzak i Spółka8:1 Polonia Trzebnica
34 kolejka
Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica 1:6 Formacja Port 2000 Mostki
KP Brzeg Dolny3:4 Polonia Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław 0:1 KGHM Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów 2:0Stelmet UKP Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski 3:1 Bielawianka Bielawa
Foto Higiena Gać 3:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karkonosze Jelenia Góra1:1 MKS Oława
Piast Żmigród 2:1Ślęza Wrocław
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".