Terminarz - Klasa C - Świebodzin
1 kolejka
Santos II Świebodzin3:4Lech II Sulechów
Skiold Radoszyn1:5Brunatni Sieniawa
Zenit Myszęcin 1:1Rakowia Raków
PAUZUJE31-08, 14:00Kometa Buków
Medyk II Cibórz3:2Czarni Pałck
2 kolejka
Czarni Pałck2:6Santos II Świebodzin
PAUZUJE07-09, 17:00Medyk II Cibórz
Kometa Buków0:3 Zenit Myszęcin
Rakowia Raków2:1Skiold Radoszyn
Brunatni Sieniawa8:0Lech II Sulechów
3 kolejka
Santos II Świebodzin2:1Brunatni Sieniawa
Lech II Sulechów2:3Rakowia Raków
Skiold Radoszyn4:2Kometa Buków
Zenit Myszęcin 1:2Medyk II Cibórz
PAUZUJE14-09, 14:00Czarni Pałck
4 kolejka
PAUZUJE21-09, 16:00Santos II Świebodzin
Czarni Pałck0:1 Zenit Myszęcin
Medyk II Cibórz4:1Skiold Radoszyn
Kometa Buków3:2Lech II Sulechów
Rakowia Raków3:5Brunatni Sieniawa
5 kolejka
Santos II Świebodzin6:4Rakowia Raków
Brunatni Sieniawa6:2Kometa Buków
Lech II Sulechów3:2Medyk II Cibórz
Skiold Radoszyn2:2Czarni Pałck
Zenit Myszęcin 28-09, 14:00PAUZUJE
6 kolejka
Santos II Świebodzin0:3 Zenit Myszęcin
PAUZUJE05-10, 16:00Skiold Radoszyn
Czarni Pałck2:3Lech II Sulechów
Medyk II Cibórz4:0Brunatni Sieniawa
Kometa Buków2:4Rakowia Raków
7 kolejka
Santos II Świebodzin6:1Kometa Buków
Rakowia Raków1:3Medyk II Cibórz
Brunatni Sieniawa6:1Czarni Pałck
Lech II Sulechów12-10, 16:00PAUZUJE
Skiold Radoszyn1:3 Zenit Myszęcin
8 kolejka
Skiold Radoszyn2:7Santos II Świebodzin
Zenit Myszęcin 3:0Lech II Sulechów
PAUZUJE19-10, 14:00Brunatni Sieniawa
Czarni Pałck3:6Rakowia Raków
Medyk II Cibórz5:0Kometa Buków
9 kolejka
Santos II Świebodzin2:0Medyk II Cibórz
Rakowia Raków26-10, 15:00PAUZUJE
Kometa Buków3:0Czarni Pałck
Brunatni Sieniawa4:1 Zenit Myszęcin
Lech II Sulechów1:1Skiold Radoszyn
10 kolejka
Lech II Sulechów0:3Santos II Świebodzin
Brunatni Sieniawa2:4Skiold Radoszyn
Rakowia Raków1:2 Zenit Myszęcin
Kometa BukówPAUZUJE
Czarni Pałck1:3Medyk II Cibórz
11 kolejka
Santos II Świebodzin11:0Czarni Pałck
Medyk Cibórz PAUZUJE
Lech II Sulechów0:3Brunatni Sieniawa
Zenit Myszęcin 2:2Kometa Buków
Skiold Radoszyn3:3Rakowia Raków
12 kolejka
Rakowia Raków3:0Lech II Sulechów
Brunatni Sieniawa3:1Santos II Świebodzin
Czarni PałckPAUZUJE
Medyk II Cibórz3:2 Zenit Myszęcin
Kometa Buków2:1Skiold Radoszyn
13 kolejka
Lech II Sulechów0:3Kometa Buków
Brunatni Sieniawa0:2Rakowia Raków
Skiold Radoszyn3:2Medyk II Cibórz
Santos II ŚwiebodzinPAUZUJE
Zenit Myszęcin 2:1Czarni Pałck
14 kolejka
Medyk II Cibórz3:0Lech II Sulechów
Czarni Pałck2:3Skiold Radoszyn
Rakowia Raków2:3Santos II Świebodzin
Kometa Buków0:6Brunatni Sieniawa
PAUZUJE Zenit Myszęcin
15 kolejka
Lech II Sulechów0:3Czarni Pałck
Rakowia Raków3:1Kometa Buków
Zenit Myszęcin 0:1Santos II Świebodzin
Brunatni Sieniawa2:1Medyk II Cibórz
Skiold Radoszyn0:0PAUZUJE
16 kolejka
PAUZUJELech II Sulechów
Zenit Myszęcin 1:0Skiold Radoszyn
Czarni Pałck0:3Brunatni Sieniawa
Kometa Buków0:3Santos II Świebodzin
Medyk II Cibórz4:1Rakowia Raków
17 kolejka
Lech II Sulechów0:3 Zenit Myszęcin
Kometa Buków6:5Medyk II Cibórz
Santos II Świebodzin3:6Skiold Radoszyn
Rakowia Raków2:3Czarni Pałck
Brunatni SieniawaPAUZUJE
18 kolejka
Zenit Myszęcin 0:1Brunatni Sieniawa
Skiold Radoszyn3:0Lech II Sulechów
Czarni Pałck1:3Kometa Buków
PAUZUJE0:0Rakowia Raków
Medyk II Cibórz3:2Santos II Świebodzin
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".