Tabela ligowa - Klasa B
Klasa B - Zielona Góra
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Sparta Łężyca 185085-141620
2. Lech Sulechów 184084-191242
3. Odra Klenica 183670-401206
4.KP Świdnica183250-381026
5. Piast Parkovia II Trzebiechów 183047-38936
6. Liwno Zabór 182845-37846
7.Polonia Nowe Kramsko181639-905112
8. Tęcza Brody 181234-733312
9. Kijowianka Kije 18930-612313
10. Tęcza Kaczenice 18623-972016
Klasa B - Żagań
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Beskid Bożnów 246299-311950
2. Kwisa Trzebów 245595-301743
3. UKS Witków 2454104-671806
4. Czarni Drągowina 244995-421545
5. Płomień Czerna 244371-491347
6. Czarni Przybymierz 243544-451059
7. Garbarnia Leszno Górne 243460-6111112
8. Piast Wichów 242744-548313
9. Czarni Chotków 242541-757413
10. Zorza Brzeźnica 242348-717215
11. Raptus Dzikowice 241640-884416
12. UKS Victoria Siecieborzyce 241345-1114119
13. Pogrom Pożarów 241338-1004119
Klasa B - Nowa Sól I
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Zorza Nowe Żabno 163871-321222
2.Czarni II Rudno163056-30934
3. Sparta Sława 162941-29925
4. Tornado Ciosaniec 162540-35745
5. Amator II Bobrowniki 162435-35736
6. Thrash Attack Lipiny 161932-45547
7. Pogoń Wschowa 161827-35538
8. Grom Zamysłów 161129-593211
9. Polonia Kiełcz 161029-603112
Klasa B - Krosno Odrz.
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Energetyk Dychów 184560-201431
2. Płomień Chlebowo 183752-261215
3. Polesie Białków 183758-351215
4. Odra Radnica 183348-441107
5. Terapia Bóbr Bobrowice 183147-451017
6. Spartakus Dąbie 182436-298010
7. Nafta Rybaki 181941-45549
8. Odra Rąpice 181434-634212
9. Piaszno Bronków 181233-534014
10. Solaris Drzeńsk Wielki 181120-693213
Klasa B - Świebodzin
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Meteor Jordanowo 264096-6812410
2. Błękitni Toporów 2655106-511745
3. Sparta Nietkowice 265464-321664
4. Victoria Szczaniec 264967-551547
5. Iskra Łagów 264370-591349
6.Obra Trzciel264264-6813310
7. Odra Glińsk 263856-6011510
8.Delta Smardzewo263766-7711411
9. Olimp Krecko 263665-5610610
10. Lubusze Rusinów 263649-5010610
11. Chrobry Brójce 262644-788216
12. Zjednoczeni II Lubrza 262447-627316
13. Sokół Kalsk 262135-716317
14. Grom Skąpe 261738-785219
Klasa B - Żary
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Granica Żarki Wielkie 266594-362123
2. Fax Bieniów 2657103-591907
3. ŁKS Łęknica 265494-471736
4.Łużyczanka Lipinki Łużyckie 265385-451727
5. Piast Lubanice 265097-431556
6. Huragan Lubomyśl 264889-451538
7. Tupliczanka Tuplice 264483-5314210
8.Budowlani III Lubsko2641101-7213211
9. Iskra Jabłoniec 263557-6310511
10. WKS Łaz 263155-719413
11. Sparta Grabik 261853-1085318
12. Zieloni Drożków 261752-1215219
13. Motor Koło 261634-985120
14. Nysa Brody 26012-1510026
Klasa B - Gorzów/wschód
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. FC Kursko 164045-211312
2. Zorza Rolewice 163551-251123
3.GKP Kłodawa163052-20934
4. Zawisza Pławin 162834-21844
5. Polonia II Lipki Wielkie 162549-32817
6. Helios Brzoza 161631-565110
7. Błyskawica Lipie Góry 161229-644011
8. RKS Rybakowo 161020-553112
9.SHR II Wojcieszyce161321-384111
Klasa B - Gorzów/zachód
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Warta Kołczyn 205164-191631
2. Spójnia III Smogóry 204785-171523
3. Wicher Staw 203450-381046
4. KS Wysoka 203343-381037
5. Walka Czarnów 202949-40857
6. Orkan Długoszyn 202849-599110
7.Błękitni II Lubno202429-587310
8.Iskra Głuchowo202331-437211
9. ZUO Victoria Stanowice 202036-425510
10. Feniks Ściechów 201636-655114
11. Unia Lubiszyn Tarnów 20927-802315
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".