Tabela ligowa - Klasa A
Klasa A - Gorzów I
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1.Polonia Słubice 2672116-302330
2. Róża Różanki 2656106-361826
3. Pogoń Krzeszyce 264966-421547
4. SHR Wojcieszyce 264851-391538
5. Błękitni Lubno 264248-381268
6. Warta Jeżyki 263976-7112311
7. Orzeł Trzcinna 263748-6612113
8. Zjednoczeni Jeniniec 263344-4910313
9. Spartan Sosny 263240-4810214
10. Tor Bud Baczyna 262750-868315
11. Kłos Małyszyn 262541-688117
12. KS Nowiny Wielkie 262537-497415
13. Zew Dąbroszyn 262254-857118
14. Iskra Gorzów 261946-1165417
Klasa A - Gorzów II
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Celuloza Kostrzyn 2460105-291932
2. Kosmos 78 Rudnica 245498-491734
3. Zieloni Lubiechnia Wielka 245377-311653
4.SKP Słubice244560-391365
5. Lubniewiczanka Lubniewice 243774-6312111
6. Znicz Trzemeszno Lubuskie 243565-6411211
7. Zorza Kowalów 243550-451059
8. Juwenia Boczów 243357-5910311
9. KS Glisno 243048-739312
10. As Pieski 242251-656414
11. Leśnik Lemierzyce 242137-655613
12. Chrobry Drzeńsko 241230-933318
13. Favor Bobowicko 24723-1001419
Klasa A - Gorzów III
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Muszelka Ogardy 265972-291853
2. Pionier Zwierzyn 265470-291736
3. Leśnik Rąpin 265156-261565
4. Sokół Gościm 264870-391538
5. Nietoperz Gardzko 264776-561457
6. Delta Stare Polichno 264363-4614111
7. Uran Trzebicz 263853-3811510
8. Budowlani Murzynowo 263649-4610610
9. Lions Skwierzyna 263564-5211213
10. Leśnik Buszów 263244-559512
11. Dąb Górki Noteckie 263147-8810115
12. Noteć Górecko 262548-747415
13. Błyskawica Gościmiec 262138-597019
14. Zryw Głęboczek 26311-1241025
Klasa A - Zielona Góra I
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Zjednoczeni Lubrza 2667112-312213
2. Avia Węgrzynice 265285-461574
3. Chynowianka Chynów 265180-411637
4. Sokół Rozłogi 263981-6912311
5. Medyk Cibórz 263973-66969
6. Mewa Cigacice 263774-7711411
7. Błyskawica Lubinicko 263564-8211213
8.Schnug Chociule 263461-7610412
9. Bizon Wilkowo 263365-9610313
10. Spartak Budachów 263257-7810214
11. Klon Babimost 262851-688414
12. Jedność Podmokle 262452-786614
13. Zorza Mostki 262157-855615
14.Pogoń Świebodzin262849-689116
Klasa A - Zielona Góra II
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. TS Przylep 2672142-272330
2. Znicz Leśniów Wielki 265984-531925
3. Hamar Górzyn 265669-501826
4. Zorza Ochla 265297-421646
5. Drzonkowianka SKP Kisielin264485-481358
6. Alfa Jaromirowice 264381-721349
7. Sparta Mierków 264167-6413211
8. Relax Grabice 263459-7411114
9. Żenisz Żenichów 262652-858216
10. Czarni Czarnowo 262243-726416
11. Pogoń Wężyska 262251-796416
12. Perła Cybinka 262044-1216218
13. Kruszywo Raduszec Stary 262047-896218
14. Rywal Stargard Gubiński 261535-794319
Klasa A - Zielona Góra III
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. GKS Siedlisko 266288-371952
2. Mieszko Konotop 266183-311943
3. Piast Parkovia Trzebiechów 265991-441925
4.Ikar Zawada264973-441547
5. Błękitni Lubięcin 263969-7612311
6. Korona Wschowa 263652-5310610
7. Orzeł Szlichtyngowa 263567-6510511
8. Cargovia Kargowa 263153-799413
9. Avia Siedlnica 263063-569314
10. Dąb II Przybyszów 262955-578513
11. Pogoń Przyborów 262759-738315
12. MKS Nowe Miasteczko 262640-698216
13. Kora Niedoradz 262539-727415
14. Modrzew Modrzyca 261224-974022
Klasa A - Zielona Góra IV
L.p.DrużynaMeczePkt.BramkiZRP
1. Delta Sieniawa Żarska 265873-381844
2. Unia Kunice 265671-281754
3. Czarni Jelenin 265364-321727
4. Budowlani Gozdnica 264563-491439
5. Stal Jasień 264059-4512410
6. Błękitni Zabłocie 264061-5312410
7. Budowlani II Lubsko 263963-5212311
8. KS Tomaszowo 263334-469611
9. Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 263350-7411015
10. Orzeł Konin Żagański 263063-749314
11. Nysa Przewóz 262959-689215
12. Traper Chichy 262436-627316
13. Sparta Miodnica 262455-857316
14. Nysa Trzebiel 262037-826218
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".