Profil zespołu

Stelmet UKP Zielona Góra

Trener: Michał Grzelczyk
Adres:

ul. Wyspiańskiego 23, 65-001 Zielona Góra
tel. 68 324 83 23
fax 68 325 01 18
e-mail: kontakt@ukplechia.zgora.pl

Stelmet UKP Zielona Góra
Stelmet UKP Zielona Góra
Sklad:
1Jakub Babij
2Remigiusz Chyłabramkarz
3Robert Kutabramkarz
4Łukasz Twarowskibramkarz
5Jacek Bąkobrońca
6Kacper Dworakobrońca
7Mariusz Kaczmarczykobrońca
8Gracjan Komarnickiobrońca
9Patryk Nideckiobrońca
10Rafał Ostrowskiobrońca
11Rafał Ostrowskiobrońca
12Maciej Piorunobrońca
13Sebastian Rzepaobrońca
14Bartosz Siebertobrońca
15Sebastian Żukowskiobrońca
16Piotr Andrzejczakpomocnik
17Maciej Brzeźniakpomocnik
18Damian Frąckowiakpomocnik
19Maciej Góreckipomocnik
20Karol Haraśpomocnik
21Krzysztof Izdebskipomocnik
22Dawin Kwaśnypomocnik
23Patryk Kłopotpomocnik
24Maciej Mazurkiewiczpomocnik
25Przemysław Mycanpomocnik
26Jonatan Rybaczekpomocnik
27Patryk Salapomocnik
28Bartosz Siemińskipomocnik
29Michał Sucharekpomocnik
30Jakub Szrekpomocnik
31Adrian Topolskipomocnik
32Kacper Żakpomocnik
33Kacper Żakpomocnik
34Robert Zaniukpomocnik
35Wojciech Zawistowskipomocnik
36Radosław Żebrowskipomocnik
37Łukasz Ziętekpomocnik
38Łukasz Drozdeknapastnik
39Artur Małeckinapastnik
40Bartosz Olejniczaknapastnik
41Mateusz Pietruszyńskinapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06 Lechia Dzierżoniów 2:0Stelmet UKP Zielona Góra
2015-06-03 Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0Stelmet UKP Zielona Góra
2015-05-30 Foto Higiena Gać 2:0Stelmet UKP Zielona Góra
2015-05-24Stelmet UKP Zielona Góra0:3Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-16 Piast Żmigród 6:1Stelmet UKP Zielona Góra
2015-05-09Stelmet UKP Zielona Góra1:4Ślęza Wrocław
2015-05-03 MKS Oława 3:1Stelmet UKP Zielona Góra
2015-04-30Stelmet UKP Zielona Góra0:1Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2015-04-25 Bielawianka Bielawa 1:1Stelmet UKP Zielona Góra
2015-04-22Stelmet UKP Zielona Góra1:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".