Profil zespołu

Santos Świebodzin

Trener: Piotr Cenin
 Santos Świebodzin
Sklad:
1Michał Hajdaszbramkarz
2Patryk Kalotabramkarz
3Paweł Sergiewbramkarz
4Stanisław Dziewaobrońca
5Dariusz Habelobrońca
6Konrad Hładkiobrońca
7Damian Janeckiobrońca
8Wojciech Kilińskiobrońca
9Jakub Mojsiejobrońca
10Tomasz Olechowiczobrońca
11Adrian Orkiszobrońca
12Piotr Pietrzakobrońca
13Maciej Rafalikobrońca
14Kamil Walczakobrońca
15Maciej Żaglewiczobrońca
16Łukasz Bakpomocnik
17Mariusz Brodowskipomocnik
18Witalij Diaczenkopomocnik
19Ilya Galychpomocnik
20Natan Gwozdowskipomocnik
21Szymon Hukiewiczpomocnik
22Hubert Kacprzakpomocnik
23Szymon Królpomocnik
24Wojciech Krzywickipomocnik
25Marcin Pietrzakpomocnik
26Patryk Podwyszńskipomocnik
27Nikodem Rafalikpomocnik
28Mateusz Szymanekpomocnik
29Marcin Szymańskipomocnik
30Krzysztof Wierzbickipomocnik
31Krystian Żebrowskipomocnik
32Stanisław Hippnapastnik
33Artur Nowaczyknapastnik
34Daniel Pisarskinapastnik
35Wojciech Szczepaneknapastnik
36Karol Wasilewskinapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 Santos Świebodzin 4:2 Promień Żary
2015-06-06 Piast Czerwieńsk 3:5 Santos Świebodzin
2015-06-03 Santos Świebodzin 1:2 Lubuszanin Drezdenko
2015-05-30 Spójnia Ośno Lubuskie 1:3 Santos Świebodzin
2015-05-23 Santos Świebodzin 2:0 Arka Nowa Sól
2015-05-16 Steinpol Ilanka Rzepin 2:2 Santos Świebodzin
2015-05-09 Santos Świebodzin 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-05-03 Sprotavia Szprotawa 2:2 Santos Świebodzin
2015-04-30 Stal Sulęcin 1:0 Santos Świebodzin
2015-04-25 Budowlani Lubsko 0:0 Santos Świebodzin
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".