Profil zespołu

Polonia Trzebnica

Trener: Piotr Adamczyk
 Polonia Trzebnica
Sklad:
1Patryk Jędrzejowski
2Karol Buchlabramkarz
3Rafał Pelcbramkarz
4Marek Prokopczykbramkarz
5Emil Tryndabramkarz
6Maciej Ciosekobrońca
7Dawid Cycholobrońca
8Piotr Czarneckiobrońca
9Jarosław Gajekobrońca
10Wojciech Jankowskiobrońca
11Bartosz Kaletaobrońca
12Tomasz Kargaobrońca
13Szymon Mokrzyckiobrońca
14Jacek Nawrotobrońca
15Jakub Suderobrońca
16Tomasz Szczepekobrońca
17Maciej Waliszczakobrońca
18Marcin Waliszczakobrońca
19Arkadiusz Wietechaobrońca
20Dariusz Zalewskiobrońca
21Radosław Bellapomocnik
22Rafał Buckipomocnik
23Oskar Calińskipomocnik
24Piotr Chodkiewiczpomocnik
25Szymon Delczykpomocnik
26Patryk Jędrzejowskipomocnik
27Sławomir Kołodziejpomocnik
28Dominik Lendapomocnik
29Daniel Majewskipomocnik
30Przemysław Mardułapomocnik
31Rafał Miazgowskipomocnik
32Dominik Nietrebapomocnik
33Radosław Niełacnypomocnik
34Piotr Pająkpomocnik
35Artur Wawrzykowskipomocnik
36Patryk Zielińskipomocnik
37Szymon Łasińskipomocnik
38Piotr Adamczyknapastnik
39Kacper Belicanapastnik
40Jakub Dmuchnapastnik
41Maciej Fitowskinapastnik
42Filip Kuczmanapastnik
43Marcin Masełkowskinapastnik
44Jakub Psiurkanapastnik
45Kamil Świdzińskinapastnik
46Mateusz Słomskinapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06 Polonia Trzebnica 1:6 Formacja Port 2000 Mostki
2015-06-03Dąb Sława Balcerzak i Spółka8:1 Polonia Trzebnica
2015-05-30 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 4:2 Polonia Trzebnica
2015-05-23 Polonia Trzebnica 0:1KP Brzeg Dolny
2015-05-16 Śląsk II Wrocław 4:0 Polonia Trzebnica
2015-05-09 Polonia Trzebnica 0:5 Lechia Dzierżoniów
2015-05-03 Polonia Trzebnica 1:3 Stilon Gorzów Wielkopolski
2015-04-29 Polonia Trzebnica 1:2 Foto Higiena Gać
2015-04-25Karkonosze Jelenia Góra0:0 Polonia Trzebnica
2015-04-22 Polonia Trzebnica 2:8 Piast Żmigród
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".