Profil zespołu

Polonia Stal Świdnica

Trener: Jarosław Lato
Adres:

ul. Śląska 35a, 58-100 Świdnica
tel. 604 862 195
e-mail: velrakoczy@wp.pl

 Polonia Stal Świdnica
 Polonia Stal Świdnica
Sklad:
1Kevin Bazydłobramkarz
2Bartłomiej Kotbramkarz
3Amin Stitoubramkarz
4Oskar Wajdzikbramkarz
5Patryk Chrapekobrońca
6Andrij Kozaczenkoobrońca
7Jarosław Latoobrońca
8Rafał Luberobrońca
9Michał Rosiakobrońca
10Patryk Salamonobrońca
11Michał Skrypakobrońca
12Wojciech Sowaobrońca
13Michał Sudołobrońca
14Sławomir Truszczyńskiobrońca
15Grzegorz Borowypomocnik
16Szymon Borowypomocnik
17Dawid Gładyszpomocnik
18Mateusz Jarospomocnik
19Łukasz Kotpomocnik
20Kamil Kuklapomocnik
21Mariusz Miętkiewiczpomocnik
22Marcin Morawskipomocnik
23Cezary Pankowskipomocnik
24Jan Rytkopomocnik
25Bartłomiej Skowronskipomocnik
26Wojciech Szubapomocnik
27Jehor Tarnowpomocnik
28Paweł Tobiaszpomocnik
29Gracjan Klimczaknapastnik
30Mateusz Kopernickinapastnik
31Łukasz Schmidtnapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06KP Brzeg Dolny3:4 Polonia Stal Świdnica
2015-06-03 Polonia Stal Świdnica 2:2 Śląsk II Wrocław
2015-05-24 Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0 Polonia Stal Świdnica
2015-05-16 Foto Higiena Gać 1:1 Polonia Stal Świdnica
2015-05-09 Polonia Stal Świdnica 2:0Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-06 Polonia Stal Świdnica 3:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-05-03 Piast Żmigród 1:1 Polonia Stal Świdnica
2015-04-30 Polonia Stal Świdnica 3:1Ślęza Wrocław
2015-04-25 MKS Oława 1:1 Polonia Stal Świdnica
2015-04-22 Polonia Stal Świdnica 3:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".