Profil zespołu

Piast Żmigród

Trener: Mirosław Drączkowski
Adres:

ul. Wrocławska 12
55-140 Żmigród
tel. 888 031 295 (kierownik biura Andrzej Zagórski)

 

 Piast Żmigród
 Piast Żmigród
Sklad:
1Bartosz Barańskibramkarz
2Piotr Bilakiewiczbramkarz
3Filip Kobylskibramkarz
4Przemysław Łukasikbramkarz
5Maciej Brumirskiobrońca
6Patryk Gołębiewskiobrońca
7Filip Kendziaobrońca
8Marcin Matusiakobrońca
9Artur Monasterski obrońca
10Kamil Pilarskiobrońca
11Dominik Piotrowskiobrońca
12Grzegorz Skrzypczakobrońca
13Robert Sobierajobrońca
14Ernest Balickipomocnik
15Adrian Bergierpomocnik
16Kacper Denispomocnik
17Mateusz Fedynapomocnik
18Krystian Jajkopomocnik
19Sylwester Kłospomocnik
20Grzegorz Mazurekpomocnik
21Krzysztof Michalskipomocnik
22Daniel Nowickipomocnik
23Mateusz Olikiewiczpomocnik
24Grzegorz Sawickipomocnik
25Grzegorz Skrzypczakpomocnik
26Szymon Sołtyńskipomocnik
27Tomasz Szymkówpomocnik
28Dawid Wójcikpomocnik
29Sebastian Zagórskipomocnik
30Erwin Łukawypomocnik
31Piotr Mrowiecnapastnik
32Dariusz Wieprzowskinapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06 Piast Żmigród 2:1Ślęza Wrocław
2015-06-03 MKS Oława 1:0 Piast Żmigród
2015-05-30 Piast Żmigród 1:0Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2015-05-23 Bielawianka Bielawa 2:2 Piast Żmigród
2015-05-16 Piast Żmigród 6:1Stelmet UKP Zielona Góra
2015-05-10 KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 Piast Żmigród
2015-05-03 Piast Żmigród 1:1 Polonia Stal Świdnica
2015-04-30 Formacja Port 2000 Mostki 3:1 Piast Żmigród
2015-04-25 Piast Żmigród 2:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
2015-04-22 Polonia Trzebnica 2:8 Piast Żmigród
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".