Profil zespołu

Piast Karnin Gorzów Wielkopolski

Trener: Tomasz Jeż
Adres:

ul. Siedlicka 2
66-400 Gorzów
tel. 95 726 38 70

 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Sklad:
1Arkadiusz Fabiańskibramkarz
2Piotr Gawlikbramkarz
3Remigiusz Brzytwaobrońca
4Piotr Budaobrońca
5Bartosz Cybulskiobrońca
6Matesz Grzechobrońca
7Michał Kożuchowskiobrońca
8Patryk Płucienniczakobrońca
9Patryk Rejchobrońca
10Łukasz Wawrzyniakobrońca
11Marek Błaszkowskipomocnik
12Karol Gardzielewiczpomocnik
13Damian Gilarskipomocnik
14Michał Pakułapomocnik
15Jakub Piasekpomocnik
16Cezary Rutkowskipomocnik
17Maciej Sędziakpomocnik
18Mateusz Skowronpomocnik
19Daniel Startekpomocnik
20Robert Waskunowiczpomocnik
21Bartosz Werbskipomocnik
22Fabian Woźniakpomocnik
23Adam Zdrojewskipomocnik
24Karol Kaczuk-Kuziaknapastnik
25Bartłomiej Szamotulskinapastnik
26Cezary Łuśnapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06Dąb Sława Balcerzak i Spółka1:1 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-06-03Ślęza Wrocław 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-05-30 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 4:2 Polonia Trzebnica
2015-05-24 MKS Oława 4:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-05-16 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1KP Brzeg Dolny
2015-05-09Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:3 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-05-06 Polonia Stal Świdnica 3:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-05-03 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 1:0 Śląsk II Wrocław
2015-04-30 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1 Bielawianka Bielawa
2015-04-25 Lechia Dzierżoniów 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".