Profil zespołu

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Trener: Krzysztof Woziński
 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Sklad:
1Piotr Dzikbramkarz
2Jakub Locbramkarz
3Sebastian Bierkaobrońca
4Mateusz Kilińskiobrońca
5Daniel Koperobrońca
6Adam Kuźlakobrońca
7Rafał Locobrońca
8Michał Szymańskiobrońca
9Jakub Tomczakobrońca
10Mateusz Arcimowiczpomocnik
11Filip Bojbapomocnik
12Damian Budzyńskipomocnik
13Piotr Bykowskipomocnik
14Jan Czaplickipomocnik
15Adrian Kijakpomocnik
16Dominik Kurekpomocnik
17Marcin Nowikpomocnik
18Bartosz Pacułtpomocnik
19Jędrzej Pawelecpomocnik
20Piotr Przywitowskipomocnik
21Paweł Rosińskipomocnik
22Bartosz Stuchlypomocnik
23Emil Tomkiewiczpomocnik
24Adrian Wieczorekpomocnik
25Maciej Zakryszkopomocnik
26Łukasz Ziębapomocnik
27Przemysław Brzeskinapastnik
28Patryk Głąbnapastnik
29Michał Kaszarabanapastnik
30Wojciech Pfalnapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 Czarni Browar Witnica 1:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-06-06 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 Sprotavia Szprotawa
2015-06-03 Stal Sulęcin 1:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-05-30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:4 Budowlani Lubsko
2015-05-23 KSF Zielona Góra 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-05-16 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2Piast Iłowa
2015-05-09 Santos Świebodzin 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-05-03 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0 Zjednoczeni Przytoczna
2015-04-30 Odra Bytom Odrzański 2:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-04-25 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0 Promień Żary
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".