Profil zespołu

Lechia Dzierżoniów

Trener: Zbigniew Soczewski
Adres:

ul. Wrocławska 47, Dzierżoniów 58-200 
tel: 74 831 35 29
e-mail: klub@lechia.only.pl

fot.lechia.dzierzoniow.pl

 Lechia Dzierżoniów
 Lechia Dzierżoniów
Sklad:
1Łukasz Malecbramkarz
2Michał Skaskiewiczbramkarz
3Krzysztof Sztanderabramkarz
4Filip Barskiobrońca
5Filip Barskiobrońca
6Bartłomiej Błaszczykobrońca
7Damian Korkuśobrońca
8Adam Kowalczykobrońca
9Paweł Kuśmierekobrońca
10Adrian Leśniarekobrońca
11Patryk Paszkowskiobrońca
12Mariusz Paszkowskiobrońca
13Bartosz Roszakobrońca
14Paweł Słoneckiobrońca
15Maciej Tomaszewskiobrońca
16Adam Tycobrońca
17Marcin Wrotkowskiobrońca
18Szymon Brzezickipomocnik
19Bartłomiej Cegiełkapomocnik
20Sylwester Kretpomocnik
21Łukasz Maciejewskipomocnik
22Piotr Pietkiewiczpomocnik
23Maciej Rakoczypomocnik
24Mateusz Starzecpomocnik
25Łukasz Szukiełowiczpomocnik
26Igor Szwagrzykpomocnik
27Oktawian Waligórapomocnik
28Jakub Bolisęganapastnik
29Marcin Buryłonapastnik
30Damian Niedojadnapastnik
31Paweł Ochotanapastnik
32Paweł Ochotanapastnik
33Daniel Tracznapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06 Lechia Dzierżoniów 2:0Stelmet UKP Zielona Góra
2015-06-03 KGHM Zagłębie II Lubin 2:0 Lechia Dzierżoniów
2015-05-23 Formacja Port 2000 Mostki 6:1 Lechia Dzierżoniów
2015-05-16 Lechia Dzierżoniów 2:0Dąb Sława Balcerzak i Spółka
2015-05-09 Polonia Trzebnica 0:5 Lechia Dzierżoniów
2015-05-06 Lechia Dzierżoniów 0:3Ślęza Wrocław
2015-05-03 Lechia Dzierżoniów 3:2KP Brzeg Dolny
2015-04-30 Śląsk II Wrocław 2:1 Lechia Dzierżoniów
2015-04-25 Lechia Dzierżoniów 0:0 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski
2015-04-22 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:0 Lechia Dzierżoniów
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".