Profil zespołu

KSF Zielona Góra

Trener: Mateusz Bień
 KSF Zielona Góra
Sklad:
1Maciej Miziński
2Michał Lewaszow
3Łukasz Markowski
4Damian Perwińskibramkarz
5Daniel Seifertbramkarz
6Miłosz Sienkiewiczbramkarz
7Michał Hocobrońca
8Filip Kilińskiobrońca
9Bartosz Klimobrońca
10Gracjan Kozłowskiobrońca
11Bartosz Michalakobrońca
12Kasper Michułkaobrońca
13Łukasz Mowczanobrońca
14Paweł Wojtysiakobrońca
15Łukasz Woźnyobrońca
16Andrzej Andrysewiczpomocnik
17Mateusz Bieńpomocnik
18Jakub Czerniawskipomocnik
19Igor Danyłopomocnik
20Jan Juszczakpomocnik
21Michał Kroczekpomocnik
22Krzysztof Marczakpomocnik
23Igor Mrozowiczpomocnik
24Michał Ostrówkapomocnik
25Piotr Piwowarskipomocnik
26Michał Rzeczyckipomocnik
27Kamil Sajnógpomocnik
28Krystian Seredyńskipomocnik
29Łukasz Sobczakpomocnik
30Jacek Sowapomocnik
31Jacek Świdwapomocnik
32Marcin Sztonykpomocnik
33Andrzej Dorniaknapastnik
34Kamil Grygiernapastnik
35Dawid Janusnapastnik
36Wojciech Kacprzyknapastnik
37Roman Kopacznapastnik
38Wojciech Pabichnapastnik
39Tomasz Piwowarskinapastnik
40Marek Wolaknapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 KSF Zielona Góra 4:0 Lubuszanin Drezdenko
2015-06-06 Spójnia Ośno Lubuskie 5:1 KSF Zielona Góra
2015-06-03 KSF Zielona Góra 1:0 Arka Nowa Sól
2015-05-30 Steinpol Ilanka Rzepin 0:3 KSF Zielona Góra
2015-05-23 KSF Zielona Góra 3:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-05-16 Sprotavia Szprotawa 0:2 KSF Zielona Góra
2015-05-09 KSF Zielona Góra 5:0 Stal Sulęcin
2015-05-03 Budowlani Lubsko 0:1 KSF Zielona Góra
2015-04-25 KSF Zielona Góra 3:1Piast Iłowa
2015-04-18 Santos Świebodzin 0:5 KSF Zielona Góra
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".