Profil zespołu

KP Brzeg Dolny

Trener: Piotr Bolkowski
Adres:

ul.Kolejowa 1
56-120 Brzeg Dolny
Tel. 71 319 72 59

KP Brzeg Dolny
KP Brzeg Dolny
Sklad:
1Piotr Królbramkarz
2Dawid Przychodnybramkarz
3Mateusz Salamagabramkarz
4Maciej Szaciłłobramkarz
5Dawid Hernikobrońca
6Tomasz Horwatobrońca
7Rafał Kaliszobrońca
8Tomasz Klewekobrońca
9Jakub Kulejobrońca
10Patryk Lofekobrońca
11Jacek Mądrzejewskiobrońca
12Bartosz Mierzwaobrońca
13Grzegorz Pawełekobrońca
14Mateusz Szczurobrońca
15Adam Andrusiakpomocnik
16Marcin Antosiewiczpomocnik
17Patryk Bobkiewiczpomocnik
18Rafał Budzyńskipomocnik
19Michał Burdyńskipomocnik
20Jakub Dębiczakpomocnik
21Marcin Kokocińskipomocnik
22Jakub Małeckipomocnik
23Jakub Wróbelpomocnik
24Mateusz Żakpomocnik
25Kamil Żbikpomocnik
26Marcin Zbrzeskipomocnik
27Marek Gaceknapastnik
28Oskar Majbrodanapastnik
29Maciej Pomiećkonapastnik
30Alan Reszkanapastnik
31Przemysław Stasiaknapastnik
32Daniel Wałęganapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06KP Brzeg Dolny3:4 Polonia Stal Świdnica
2015-06-03 Formacja Port 2000 Mostki 6:0KP Brzeg Dolny
2015-05-30KP Brzeg Dolny3:1Dąb Sława Balcerzak i Spółka
2015-05-23 Polonia Trzebnica 0:1KP Brzeg Dolny
2015-05-16 Piast Karnin Gorzów Wielkopolski 0:1KP Brzeg Dolny
2015-05-09KP Brzeg Dolny1:4 Śląsk II Wrocław
2015-05-06KP Brzeg Dolny2:2Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2015-05-03 Lechia Dzierżoniów 3:2KP Brzeg Dolny
2015-04-30KP Brzeg Dolny1:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
2015-04-25 Foto Higiena Gać 3:0KP Brzeg Dolny
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".