Tabela strzelców - Klasa A
Klasa A - Gorzów I
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Jacek Wieczorek Róża Różanki 39
 2.Marcin Awiżeń Róża Różanki 29
 3.Dawid Olewicki Warta Jeżyki 24
 4.Łukasz TabakaPolonia Słubice 24
 5.Krystian HaręzgaPolonia Słubice 19
 6.Marek Florczuk Orzeł Trzcinna 16
 7.Jarosław Polinowski Zjednoczeni Jeniniec 16
 8.Marcin Jasiński Tor Bud Baczyna 14
 9.Wojciech Motyk Róża Różanki 14
 10.Bartosz Bryja Zew Dąbroszyn 13
 11.Rafał GronostajPolonia Słubice 13
 12.Damian Bąkowski Błękitni Lubno 12
 13.Dawid Pawlicki Spartan Sosny 11
Klasa A - Gorzów II
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Mateusz Bruszko Lubniewiczanka Lubniewice 30
 2.Dawid Kaniewski Kosmos 78 Rudnica 27
 3.Mateusz Migdal Celuloza Kostrzyn 25
 4.Dawid Zawisza Zieloni Lubiechnia Wielka 23
 5.Radosław Dobrowolski Znicz Trzemeszno Lubuskie 22
 6.Daniel Wylegała Kosmos 78 Rudnica 22
 7.Szymon Kozinoga Juwenia Boczów 21
 8.Piotr Witkowski Celuloza Kostrzyn 21
 9.Dawid Sawicki Kosmos 78 Rudnica 14
 10.Przemysław Mól Zieloni Lubiechnia Wielka 13
 11.Marcin Przybyszewski As Pieski 12
 12.Piotr MrozińskiSKP Słubice12
 13.Marek Lipski Juwenia Boczów 11
Klasa A - Gorzów III
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Jakub Michalak Delta Stare Polichno 33
 2.Mateusz Stasiak Muszelka Ogardy 21
 3.Mariusz Kowalewski Nietoperz Gardzko 20
 4.Sebastian Grabski Pionier Zwierzyn 20
 5.Bartosz Kaczmarczyk Nietoperz Gardzko 19
 6.Robert Sieńko Lions Skwierzyna 19
 7.Piotr Wójcicki Noteć Górecko 18
 8.Bruno Korzeniowski Sokół Gościm 16
 9.Łukasz Dratwiński Muszelka Ogardy 14
 10.Artur Szczepankiewicz Nietoperz Gardzko 14
 11.Dawid Perkosz Sokół Gościm 13
 12.Maciej Łojko Błyskawica Gościmiec 12
 13.Tomasz Nowak Uran Trzebicz 12
Klasa A - Zielona Góra I
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Maciej Przypis Avia Węgrzynice 33
 2.Tomasz PawlakPogoń Świebodzin22
 3.Marek Bańkowski Sokół Rozłogi 22
 4.Łukasz Topolski Zjednoczeni Lubrza 20
 5.Józef Siemaszko Mewa Cigacice 15
 6.Tomasz Piątek Błyskawica Lubinicko 14
 7.Łukasz Sołtys Medyk Cibórz 13
 8.Krzysztof Kałach Zorza Mostki 13
 9.Mariusz Groszek Jedność Podmokle 12
 10.Dawid Szymkowiak Zorza Mostki 12
 11.Grzegorz Galas Zjednoczeni Lubrza 12
 12.Jakub Łyskawa Klon Babimost 10
 13.Damian Szymczak Spartak Budachów 9
Klasa A - Zielona Góra II
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Cezary Garbacz TS Przylep 20
 2.Artur Dąbrowski Hamar Górzyn 17
 3.Dariusz Iwaśków Alfa Jaromirowice 16
 4.Paweł Olkiewicz Znicz Leśniów Wielki 14
 5.Dawid Szyja Sparta Mierków 13
 6.Paweł Dzikowicz TS Przylep 12
 7.Jacek Hajdasz TS Przylep 10
 8.Sebastian Gruszczyński Relax Grabice 10
 9.Marcin Piec Znicz Leśniów Wielki 9
 10.Tomasz Jeremicz Budowlani II Lubsko 9
 11.Marcin Drzewiecki Czarni Czarnowo 9
 12.Tomasz Godzisz Zorza Ochla 9
 13.Łukasz Perdoch Sparta Mierków 9
Klasa A - Zielona Góra III
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Krzysztof Wojtyś Piast Parkovia Trzebiechów 20
 2.Jakub Stachowiak Korona Wschowa 12
 3.Paweł Otulak Pogoń Przyborów 11
 4.Łukasz Chmielewski GKS Siedlisko 11
 5.Krzysztof Karpiński Błękitni Lubięcin 10
 6.Józef GradowskiIkar Zawada10
 7.Bartosz Rybicki Mieszko Konotop 10
 8.Rafał Pawlak Avia Siedlnica 9
 9.Mariusz Kwiatkowski Mieszko Konotop 9
 10.Michał Bajon Mieszko Konotop 9
 11.Dawid Pawlak Orzeł Szlichtyngowa 8
 12.Krzysztof ZłakowskiIkar Zawada8
 13.Mateusz Sobczak Błękitni Lubięcin 8
Klasa A - Zielona Góra IV
L.p.ZawodnikDrużynaBramki
 1.Błażej Strugaru Sparta Miodnica 16
 2.Bartłomiej Toczaniuk Stal Jasień 14
 3.Piotr Madeja Budowlani Gozdnica 13
 4.Jacek Bukiel Unia Kunice 11
 5.Patryk Tomaszewski Orzeł Konin Żagański 11
 6.Adrian Mentel Delta Sieniawa Żarska 10
 7.Paweł Morek Czarni Jelenin 9
 8.Krzysztof Drzazgowski Stal Jasień 8
 9.Andrzej Ciepielowski Budowlani Gozdnica 8
 10.Patryk Pachała Błękitni Zabłocie 8
 11.Denis Matuszewski Unia Kunice 8
 12.Dominik Bąblewski Nysa Trzebiel 7
 13.Artur Michalski Delta Sieniawa Żarska 7
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".