Profil zespołu

KGHM Zagłębie II Lubin

Trener: Paweł Karmelita
Adres:

ul. M. Skłodowskiej-Curie 98, 59-301 Lubin
fax 76 74 69 601
tel. 76 74 69 600
e-mail: sekretariat@zaglebie.kghm.pl

fot. www.zaglebie.com

 

 KGHM Zagłębie II Lubin
 KGHM Zagłębie II Lubin
Sklad:
1Dominik Hładunbramkarz
2Kornel Koziarzbramkarz
3Michał Nowakbramkarz
4Piotr Smołuchbramkarz
5Robert Dziedzinaobrońca
6Marcin Gołębiowskiobrońca
7Karol Hodowanyobrońca
8Jarosław Jachobrońca
9Mateusz Jagiełłoobrońca
10Bartosz Jaroszekobrońca
11Paweł Jastrzębskiobrońca
12Maciej Kowalski-Haberekobrońca
13Dariusz Malarowskiobrońca
14Kamil Maternikobrońca
15Mateusz Wojtyłoobrońca
16Piotr Azikiewiczpomocnik
17Sebastian Boneckipomocnik
18Adrian Błądpomocnik
19Wojciech Galaspomocnik
20Filip Jagiełłopomocnik
21Rafał Karmelitapomocnik
22Patryk Kozakpomocnik
23Jarosław Kubickipomocnik
24Mateusz Moryspomocnik
25Jakub Nowakpomocnik
26Miłosz Przybeckipomocnik
27Adrian Rakowskipomocnik
28Adrian Rejmakpomocnik
29Łukasz Soszyńskipomocnik
30Jan Wojciechowskipomocnik
31Karol Żmijewskipomocnik
32Paweł Żyrapomocnik
33Konrad Andrzejczaknapastnik
34Damian Kowalczyknapastnik
35Karol Maliszewskinapastnik
36Michal Papadopulosnapastnik
37Kamil Sabiłłonapastnik
38Artur Siemaszkonapastnik
39Eryk Sobkównapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06 Śląsk II Wrocław 0:1 KGHM Zagłębie II Lubin
2015-06-03 KGHM Zagłębie II Lubin 2:0 Lechia Dzierżoniów
2015-05-31 KGHM Zagłębie II Lubin 1:0 Stilon Gorzów Wielkopolski
2015-05-24 KGHM Zagłębie II Lubin 9:1 Foto Higiena Gać
2015-05-16Karkonosze Jelenia Góra0:4 KGHM Zagłębie II Lubin
2015-05-10 KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 Piast Żmigród
2015-05-06 Formacja Port 2000 Mostki 2:3 KGHM Zagłębie II Lubin
2015-05-03Ślęza Wrocław 1:1 KGHM Zagłębie II Lubin
2015-04-30 KGHM Zagłębie II Lubin 3:0 MKS Oława
2015-04-25Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:4 KGHM Zagłębie II Lubin
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".