Profil zespołu

Karkonosze Jelenia Góra

Trener: Artur Milewski
Adres:

ul. Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra
fax 75 64 25 333
tel. 601 575 383 - Mariusz Firmanty (kierownik biura)
e-mail: mariusz.firmanty@kskarkonosze.com

fot. www.kskarkonosze.com

Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze Jelenia Góra
Sklad:
1Michał Dubielbramkarz
2Łukasz Kłobuckibramkarz
3Mateusz Firlejobrońca
4Przemysław Kocotobrońca
5Marcin Pacanobrońca
6Tomasz Palimąkaobrońca
7Maciej Pilarowskiobrońca
8Marek Siatrakobrońca
9Kacper Sutorobrońca
10Marek Wawrzyniakobrońca
11Marcin Bednarczykpomocnik
12Kazimierz Hamowskipomocnik
13Tomasz Jurczykpomocnik
14Tomasz Krakówkapomocnik
15Tobiasz Kuźniewskipomocnik
16Tomasz Malinowskipomocnik
17Kamil Mielnikpomocnik
18Radosław Paradowskipomocnik
19Dominik Radziemskipomocnik
20Radosław Sarełopomocnik
21Michał Szramowiatpomocnik
22Sylwester Wersockipomocnik
23Maciej Firlejnapastnik
24Klim Khodzamkulovnapastnik
25Łukasz Kowalskinapastnik
26Łukasz Kusiaknapastnik
27Robert Lekszyckinapastnik
28Maciej Machowskinapastnik
29Kamil Niedźwiedźnapastnik
30Szymon Statkowskinapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-06Karkonosze Jelenia Góra1:1 MKS Oława
2015-06-03Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:7Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-30Karkonosze Jelenia Góra0:2 Bielawianka Bielawa
2015-05-27Karkonosze Jelenia Góra1:2 Stilon Gorzów Wielkopolski
2015-05-24Stelmet UKP Zielona Góra0:3Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-16Karkonosze Jelenia Góra0:4 KGHM Zagłębie II Lubin
2015-05-09 Polonia Stal Świdnica 2:0Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-06 Foto Higiena Gać 1:0Karkonosze Jelenia Góra
2015-05-03Karkonosze Jelenia Góra0:0 Formacja Port 2000 Mostki
2015-04-30Dąb Sława Balcerzak i Spółka0:2Karkonosze Jelenia Góra
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".