Profil zespołu

Czarni Browar Witnica

Trener: Wiesław Koronowicz
 Czarni Browar Witnica
Sklad:
1Wojciech Abraszekbramkarz
2Maciej Kopydłowskibramkarz
3Tomasz Narkunbramkarz
4Łukasz Antkowiakobrońca
5Mateusz Borysowiecobrońca
6Patryk Dudziakobrońca
7Łukasz Gajdaobrońca
8Radosław Janczylikobrońca
9Wojciech Janickiobrońca
10Łukasz Klopśobrońca
11Mateusz Kozikobrońca
12Michał Piśkoobrońca
13Michał Rajkiewiczobrońca
14Wojciech Spiliszewskiobrońca
15Michał Stojanowskiobrońca
16Filip Czyżakpomocnik
17Mateusz Dobrzańskipomocnik
18Sebastian Godlewskipomocnik
19Marek Gruszkapomocnik
20Krzysztof Grzybowskipomocnik
21Paweł Hojkapomocnik
22Tomasz Krogulewskipomocnik
23Tomasz Paluchpomocnik
24Sebastian Puchalskipomocnik
25Kamil Sobkowiakpomocnik
26Kamil Witkowski8pomocnik
27Damian Wójcikpomocnik
28Michał Zakryszkopomocnik
29Patryk Łuśpomocnik
30Szymon Lemieszeknapastnik
31Maciej Mikołajczyknapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 Czarni Browar Witnica 1:0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
2015-06-06 Odra Bytom Odrzański 1:1 Czarni Browar Witnica
2015-06-03 Czarni Browar Witnica 0:0 Sprotavia Szprotawa
2015-05-30 Promień Żary 4:1 Czarni Browar Witnica
2015-05-23 Czarni Browar Witnica 2:2 Stal Sulęcin
2015-05-16 Piast Czerwieńsk 4:1 Czarni Browar Witnica
2015-05-09 Czarni Browar Witnica 1:0 Budowlani Lubsko
2015-05-06 Lubuszanin Drezdenko 4:2 Czarni Browar Witnica
2015-04-25 Spójnia Ośno Lubuskie 2:0 Czarni Browar Witnica
2015-04-18 Czarni Browar Witnica 1:1Piast Iłowa
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".