Profil zespołu

Budowlani Lubsko

Trener: Robert Ścibła
Adres:

ul. 22 Lipca 48, 68-300 Lubsko

tel. faks: 68 372 24 20

e-mail: mlks@op.pl

 

fot.mlks.futbolowo.pl

 Budowlani Lubsko
 Budowlani Lubsko
Sklad:
1Paweł Bahyryczbramkarz
2Manuel Kowalskibramkarz
3Karol Widerowskibramkarz
4Piotr Bobilewiczobrońca
5Kacper Golaobrońca
6Dariusz Kordiakobrońca
7Jakub Maczyńskiobrońca
8Bartłomiej Szymczakobrońca
9Mariusz Zubowiczobrońca
10Karol Łyczkoobrońca
11Michał Bondarenkopomocnik
12Adrian Jeremiczpomocnik
13Patryk Kawalirpomocnik
14Krzysztof Kikołapomocnik
15Mateusz Kupisekpomocnik
16Kacper Lewickipomocnik
17Mateusz Napieralskipomocnik
18Marcin Nawrockipomocnik
19Jarosław Owsianypomocnik
20Marcin Piechpomocnik
21Patryk Poprawskipomocnik
22Bartosz Radkopomocnik
23Robert Ściłbapomocnik
24Robert Sieczkowskipomocnik
25Dawid Walczakpomocnik
26Łukasz Żurawińskipomocnik
27Marcin Bławuciaknapastnik
28Wojciech Pawłowskinapastnik
29Maciej Trziszkanapastnik
Ostatnie mecze
2015-06-13 Budowlani Lubsko 0:1 Spójnia Ośno Lubuskie
2015-06-06 Arka Nowa Sól 3:1 Budowlani Lubsko
2015-06-03 Budowlani Lubsko 0:3 Steinpol Ilanka Rzepin
2015-05-30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:4 Budowlani Lubsko
2015-05-23 Budowlani Lubsko 0:0 Sprotavia Szprotawa
2015-05-16 Stal Sulęcin 1:2 Budowlani Lubsko
2015-05-09 Czarni Browar Witnica 1:0 Budowlani Lubsko
2015-05-03 Budowlani Lubsko 0:1 KSF Zielona Góra
2015-04-30Piast Iłowa 0:4 Budowlani Lubsko
2015-04-25 Budowlani Lubsko 0:0 Santos Świebodzin
Historia rozgrywek
L.p.SezonLigaZajęte miejscePunkty
Ostatnie wyniki
18 kolejka, Klasa B – Gorzów/wschód
Zorza Rolewice 5:1 Błyskawica Lipie Góry
Zawisza Pławin 0:0GKP Kłodawa
SHR II Wojcieszyce0:3 FC Kursko
RKS Rybakowo 3:4 Helios Brzoza
22 kolejka, Klasa B – Gorzów/zachód
Orkan Długoszyn 8:4 Feniks Ściechów
Unia Lubiszyn Tarnów 2:3Iskra Głuchowo
Wicher Staw 10:0 KS Wysoka
Warta Kołczyn 1:1Błękitni II Lubno
Walka Czarnów 1:1 Spójnia III Smogóry
26 kolejka, Klasa B – Żagań
Piast Wichów 4:2 UKS Victoria Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 0:3 Kwisa Trzebów
Zorza Brzeźnica 1:3 UKS Witków
Raptus Dzikowice 3:10 Czarni Drągowina
Beskid Bożnów 15:3 Czarni Chotków
Garbarnia Leszno Górne 5:1 Pogrom Pożarów
26 kolejka, Klasa A – Gorzów III
Zryw Głęboczek 0:3 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 0:3 Uran Trzebicz
Lions Skwierzyna 1:2 Delta Stare Polichno
Leśnik Buszów 1:1 Leśnik Rąpin
Nietoperz Gardzko 2:4 Noteć Górecko
Sokół Gościm 5:4 Dąb Górki Noteckie
Pionier Zwierzyn 5:2 Błyskawica Gościmiec
26 kolejka, Klasa A – Gorzów II
Favor Bobowicko 0:0SKP Słubice
Juwenia Boczów 0:3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 2:2 Celuloza Kostrzyn
Znajdz nas na Facebooku
Reklama
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".